Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

O mano tų 9 dalykų vidurkis yra 7.8 sad.gif sad.gif sad.gif doh.gif Nepateksiu aš ten..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandryte7: 21 birželio 2010 - 18:56
Kad aš nelabai tikiu, kad tik iš tų 9 dalykų skaičiuojas. Baik čia gąsdintis. blink.gif Juk informatika irgi tikslusis mokslas, o kaip žinoma Saulėj sustiprinti tikslieji, tai kaip jie gali išbraukti informatiką? unsure.gif
Na, o jei jau čia teisybė, tai mano tik 8.4 tada.. verysad.gif
Atsakyti
Nu jo. Viskas paaiskes ryt vakare, kas papuole o kas ne cool.gif
Papildyta:
Bet kokia nesamonė, kad tik iš kai kuriu dalykų ten žiurės pažymius doh.gif Galėtų visų dalykų žiūrėti vidurkius
Atsakyti
Tai kad tom dailėm didelio mokslo nereikia, tai gal dėl to jų neskaičiuoja, nes visi iš jų 10 turi.
Atsakyti
Pilnai sutinku, kad iš dailės, kūno kultūros, darbų ir muzikos neskaičiuotų pažymių. Bet juk informatika tikslusis mokslas!!! aggressive.gif protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Apple_Eater @ 2010 06 21, 21:07)
Pilnai sutinku, kad iš dailės, kūno kultūros, darbų ir muzikos neskaičiuotų pažymių. Bet juk informatika tikslusis mokslas!!!  aggressive.gif  protest.gif

Nu, informatika lengva būna irgi. Bent man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 06 21, 22:08)
Nu, informatika lengva būna irgi. Bent man  blush2.gif

Kažkam ir matematika lengva. tongue.gif Bet esmė tame, kad informatika tikslusis mokslas ir kaip jį gali atmesti? aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(Apple_Eater @ 2010 06 21, 21:14)
Kažkam ir matematika lengva. tongue.gif Bet esmė tame, kad informatika tikslusis mokslas ir kaip jį gali atmesti? aggressive.gif

Ne tą turiu galvoje. Informatikos kursas aštuntom klasėm yra lengvas, su exceliu reikia mokėti skaičiuoti, o tai didelių protinių galimybių tikrai nereikalauja rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai net 8-oje klasėje neturėjau informatikos pamokų biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 21, 21:39)
Aš tai net 8-oje klasėje neturėjau informatikos pamokų  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Man tai tik antrą pusmetį buvo smile.gif
Atsakyti
Nu ryt vakare jau bus rezultatai, baisiai laukiu!!! thumbup.gif Kai sužinosit ar įstojot būtinai če parašykit!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dalilyte10 @ 2010 06 21, 22:23)
Nu ryt vakare jau bus rezultatai, baisiai laukiu!!!  thumbup.gif  Kai sužinosit ar įstojot būtinai če parašykit!!!  drinks_cheers.gif

Būtinai biggrin.gif o mums yra didelė tikimybė į vieną klasę papult biggrin.gif
Atsakyti