Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

O gal kas šiandien ar vakar buvot Saulėj? Man įdomu ar prašymų skaičius pasiekė 180 ribą.
Atsakyti
QUOTE(blondeee @ 2010 06 18, 17:57)
O gal kas šiandien ar vakar buvot Saulėj? Man įdomu ar prašymų skaičius pasiekė 180 ribą.

Man tai atrodo, kad jau bus pasiekę 180 ribą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 18, 20:23)
Man tai atrodo, kad jau bus pasiekę 180 ribą smile.gif

O aš vis manau, kad nepasiekė biggrin.gif
Atsakyti
Pasirodo, kad prašymų jau virš 200 yra.
Atsakyti
blondee, is kur zinai, kad virs 200 ? g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunshine_23: 18 birželio 2010 - 23:17
Mano pusseserės mama buvo Saulėj, tai jai ir pasakė.
Sunshine_23, koks tavo vidurkis?
Atsakyti
Sveiki!

Jau senai čia skaitinėjuos ir vis nedįstu parašyti. blush2.gif
Taigi, stoju į I-ją klasę. Kaip manot, ar su 8,6 vidurkiu yra šansų įstoti (vidurkis be dailės, kūno kultūros, darbų ir muzikos, o visas kartu sudėjus būtų 8,8). Labai bijau, nes girdėjau, kad šiais metais stoja su labai aukštais vidurkiais...

Beja, gal kas dalyvavo eKursuose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apple_Eater: 21 birželio 2010 - 14:06
QUOTE(Apple_Eater @ 2010 06 21, 15:04)
Sveiki!

Jau senai čia skaitinėjuos ir vis nedįstu parašyti. blush2.gif
Taigi, stoju į I-ją klasę. Kaip manot, ar su 8,6 vidurkiu yra šansų įstoti (vidurkis be dailės, kūno kultūros, darbų ir muzikos, o visas kartu sudėjus būtų 8,8). Labai bijau, nes girdėjau, kad šiais metais stoja su labai aukštais vidurkiais...

Beja, gal kas dalyvavo eKursuose?

Tai man atrodo viską skaičiuoja, bet gal ir ne, tiksliai nežinau. Nu su 8.8 turėtum įstot. Bet kiek aš žmonių pažįstu, tai daugumos vidurkiai yra šiek tiek daugiau negu 8, o už mano aukštesnių (9.36) žinau 3 žmones. Bet čia tas mano vidurkis su visom dailėm.
Atsakyti
QUOTE(Apple_Eater @ 2010 06 21, 15:04)
Sveiki!

Jau senai čia skaitinėjuos ir vis nedįstu parašyti. :geda2:
Taigi, stoju į I-ją klasę. Kaip manot, ar su 8,6 vidurkiu yra šansų įstoti (vidurkis be dailės, kūno kultūros, darbų ir muzikos, o visas kartu sudėjus būtų 8,8). Labai bijau, nes girdėjau, kad šiais metais stoja su labai aukštais vidurkiais...

Beja, gal kas dalyvavo eKursuose?


O kaip čia taip sugalvojai skaičiuoti vidurkį atmetus tuos dalykus ? Kiek žinau tik "Rasoj" taip skaičiuoja vidurkį.

Turiu pažįstamą, kuri dalyvavo. Jei kas įdomu, galiu paklausti :).
Atsakyti
smile.gif+2010 06 21, 18:46-->
QUOTE(Jovita smile.gif @ 2010 06 21, 18:46)
O kaip čia taip sugalvojai skaičiuoti vidurkį atmetus tuos dalykus ? Kiek žinau tik "Rasoj" taip skaičiuoja vidurkį.

Turiu pažįstamą, kuri dalyvavo. Jei kas įdomu, galiu paklausti smile.gif.


Vat ir nežinau tiksliai ar su dailėm ar be skaičiuojamas tas vidurkis, tai parašiau abudu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Apple_Eater @ 2010 06 21, 18:29)
Vat ir nežinau tiksliai ar su dailėm ar be skaičiuojamas tas vidurkis, tai parašiau abudu. tongue.gif




Aš kai nešiau prašymą klausiau kaip skaičiuojamas tai sakė tik iš 9 dalykų: Gimtoji kalba, 1 užsienio kalba, 2 užsienio kalba, matematika, fizika, chemija, biologija, geografija, istorija. Tai mano šitų pamokų vidurkis 8,9 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalilyte10: 21 birželio 2010 - 17:58
O mano 9.1
Atsakyti