Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai mylite savo antrąsias puses?

QUOTE(mindudo @ 2009 01 21, 22:16)
meilė - tai troškimas mylimą žmogų paversti laimingu...

Nu tu čia ir pavarei... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 01 21, 22:19)
Net jei jis to nenori?

Kartais trokšdamas padaryti kitą žmogų laimingu, netgi turi pasitraukti iš šio žmogaus gyvenimo, nes buvimas šalia jį daro nelaimingu.
Kadangi prievarta mielas nebūsi, o laimė reliatyvi sąvoka, kurią apsprendžia žmogaus savijauta, požiūris į aplinką ir jos veiksius, o ne patys veiksniai, tai ir poveikis turėtų būti nukreiptas, kad žmogus jaustūsi gerai, o ne kad tavo požiūriu šis poveikis turėtų jį padaryti laimingu... Tai kas yra gerai Tau, nebūtinai turi atnešti laimę ir jam. Tad yra menas nujausti mylimo žmogaus poreikius, kurti tokią aplinką, kuri teiktų teigiamas emocijas, jausmus, kurie neštų laimę ir Tau. Man didžiausia dovana yra mano sukeltas mylimo žmogaus džiaugsmo juokas ar ašaros, akyse atsispindintis dėkingumas, šiluma, troškimas būti kartu, gyvenimo džiaugsmas - laimė... Ir tai neturėtų apsiriboti vien tik tiesioginiu poveikiu - tai turėtų apimti ir tokių aplinkybių sudarymas, kai tos teigiamos energetikos pasikraunama ir iš aplinkos... Ta prasme, suteikti laimės ir kitų rankomis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindudo: 22 sausio 2009 - 17:18
QUOTE(mindudo @ 2009 01 22, 18:13)
Kartais trokšdamas padaryti kitą žmogų laimingu, netgi turi pasitraukti iš šio žmogaus gyvenimo, nes buvimas šalia jį daro nelaimingu.
Kadangi prievarta mielas nebūsi, o laimė reliatyvi sąvoka, kurią apsprendžia žmogaus savijauta, požiūris į aplinką ir jos veiksius, o ne patys veiksniai, tai ir poveikis turėtų būti nukreiptas, kad žmogus jaustūsi gerai, o ne kad tavo požiūriu šis poveikis turėtų jį padaryti laimingu... Tai kas yra gerai Tau, nebūtinai turi atnešti laimę ir jam. Tad yra menas nujausti mylimo žmogaus poreikius, kurti tokią aplinką, kuri teiktų teigiamas emocijas, jausmus, kurie neštų laimę ir Tau. Man didžiausia dovana mano sukeltas mylimo žmogaus džiaugsmo juokas ar ašaros, akyse atsispindintis dėkingumas, šiluma, troškimas būti kartu, gyvenimo džiaugsmas - laimė...


sudo nemalk...
sutinki, kad meile yra instinktas?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.121 @ 2009 01 22, 18:17)
sudo nemalk...
sutinki, kad meile yra instinktas?

Instinktas yra lytinis potraukis ar aistra, bet ne socializuotas reiškinys vadinamas meile...
Atsakyti
QUOTE(mindudo @ 2009 01 22, 18:19)
Instinktas yra lytinis potraukis ar aistra, bet ne socializuotas reiškinys vadinamas meile...


ka reiskia "socializuotas"?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.121 @ 2009 01 22, 18:41)
ka reiskia "socializuotas"?

Tai teiškia, kad ši jausmų sąvoka apibrėžiama per žmonijos gyvenimo ilgalaikės patirties prizmę ir turi tam tikrų atspalvių skirtingose kultūrose, laikmečiais ir pan.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.121 @ 2009 01 22, 16:18)
klausyk...
tetukas...
nu tu mane supratai...?


supratau.....

QUOTE(blondinas Nr.121 @ 2009 01 22, 17:17)
sudo nemalk...
sutinki, kad meile yra instinktas?


meile, instiktas argi galima sulyginti sias dvi savokas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mindudo @ 2009 01 22, 18:50)
Tai teiškia, kad ši jausmų sąvoka apibrėžiama per žmonijos gyvenimo ilgalaikės patirties prizmę ir turi tam tikrų atspalvių skirtingose kultūrose, laikmečiais ir pan.


kas per ka apibreziama...nieko nesupratau.

klausimas paprastas:kas tai yra meile?


p.s.
zmogus, kuris nesugeba savo minciu isaiskinti 8 metu vaikui, pats nieko nesupranta
K.Marksas
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.121 @ 2009 01 22, 18:02)
klausimas paprastas:kas tai yra meile?

Myliu savo katiną...duodu ėst ir nemušu...
Aišku?...
Atsakyti
as myliu ji kad jis protingas ir mane dievina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mindudo @ 2009 01 22, 18:13)
Kartais trokšdamas padaryti kitą žmogų laimingu, netgi turi pasitraukti iš šio žmogaus gyvenimo, nes buvimas šalia jį daro nelaimingu.
Kadangi prievarta mielas nebūsi, o laimė reliatyvi sąvoka, kurią apsprendžia žmogaus savijauta, požiūris į aplinką ir jos veiksius, o ne patys veiksniai, tai ir poveikis turėtų būti nukreiptas, kad žmogus jaustūsi gerai, o ne kad tavo požiūriu šis poveikis turėtų jį padaryti laimingu... Tai kas yra gerai Tau, nebūtinai turi atnešti laimę ir jam. Tad yra menas nujausti mylimo žmogaus poreikius, kurti tokią aplinką, kuri teiktų teigiamas emocijas, jausmus, kurie neštų laimę ir Tau. Man didžiausia dovana yra mano sukeltas mylimo žmogaus džiaugsmo juokas ar ašaros, akyse atsispindintis dėkingumas, šiluma, troškimas būti kartu, gyvenimo džiaugsmas - laimė... Ir tai neturėtų apsiriboti vien tik tiesioginiu poveikiu - tai turėtų apimti ir tokių aplinkybių sudarymas, kai tos teigiamos energetikos pasikraunama ir iš aplinkos... Ta prasme, suteikti laimės ir kitų rankomis...

Žmogau, tu kokių vaistažolių čia pakramtęs? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As_tik_as: 23 sausio 2009 - 08:10
QUOTE(Medinis @ 2009 01 19, 20:37)
Meilė - vienas blogiausių pagrindų kuriant šeimą. Todėl dabar išsiskiria didžioji dalis šeimų.


hmm, tai gal tada dar mums vilties yra.. g.gif nes meiles jau senai nebeliko. gyvenam nezinau del ko, patogiau gal taip. jis kazkodel vis pareina, as kazkodel visad priemu... viskas, reiks eit zenytis.
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2009 01 21, 21:59)
Ką tik medinukas paklausė - kuo skiriasi meilė nuo dantų skausmo. Kai pasakiau, kad nežinau, jis atsakė pats - niekuo, ir vienas, ir kitas arba pats praeina, arba tenka išrauti.


thumbup.gif sunus protingas auga. saunuolis medini.
Atsakyti