Įkraunama...
Įkraunama...

Meilės meškiukai ne už kalnų :)

QUOTE(jurginelis @ 2009 03 19, 20:44)
Tiksliai, jei ne Ievuschka, tai dar koki menesi nebuciau pastebejus blush2.gif Zhuvycia, grazink vaikucius !!!


Gražinkit vaikus į tėvynę lotuliukas.gif Baisiai jau ilgi mano postai gaunasi su tokia gauja :irnesakyk
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2009 03 19, 20:32)
Gražinkit vaikus į tėvynę  lotuliukas.gif Baisiai jau ilgi mano postai gaunasi su tokia gauja :irnesakyk




Sveikos auksarankes,
Kvieciu pasidairyti po neseniai atsidariusia elektronine vaiku dovanu parduotuvele www.dovanosvaikams.lt
Gal ir jus galetumete kazka pasiulyti is savo darbeliu, praplesti asortimenta
Laukiam leliu , meskuciu interjero detaliu vaiku, paaugliu kambariams.
Atsakyti
Kaip savaitgalis, taip cia ir ramu...
O aš bandau tartis su lietuviškom int pardėm, kad pradėtų prekiauti meškiukinėm medžiagom ir įrankiais. Todėl noriu paklausti - jeigu būtų galima nusipirkti mūsiškėse parduotuvėse meškiukų dalykų, net jeigu būtų ir šiek tiek brangiau nei užsienietiškose - ar pirktumėt? Žinau, mūsų kol kas labai nedaug ir vargu ar labai apsimokėtume toms parduotuvėms, pasiryžusioms prekiauti, tačiau po truputį, po truputį gi...

Kaip manot? mirksiukas.gif
Atsakyti
As taip suprantu, kad 14cm meski i mini konkursa netinka ir galiu rodytis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnike @ 2009 03 22, 12:47)
As taip suprantu, kad 14cm meski i mini konkursa netinka ir galiu rodytis?  ax.gif

Labutuliuk, varda pakeitei? bigsmile.gif Siaip pagal europietiskus standartus mini meskiukais skaitosi meskiukai iki 12 cm. Tai net nezinau ka daryti - ar rodyti, ar leisti siuti meskiukus iki 14 cm kaip pradedantiesiems meskiniautojams g.gif Merginos, kaip manot?

Zhuvycia, del meskiukiniu prekiu - kadangi asmeniskai as perku dideliais kiekiais ir moheros ir sujungimu ir akiu, tai man neapsimoka cia pirkti brangiau, nors jei netycia pritruktu kokiu diskeliu - tai gerai butu vietoje ju rasti g.gif O siaip, manau, gera ideja, nes kiti gi gali tik vienam meskiukui medziagas pirkti - tada nera skirtumo - ar uz atsiuntima sumoketi, ar vietoje truputi brangiau nupirkti )))

Tiesa, planuoju daryti Probaere uzpirkima, tai jei yra norinciu prisijungti - rasykite mirksiukas.gif
Atsakyti
Tada rodaus ax.gif (vis tiek dar viena mazuti esu pradejus daryti)

14cm, galunes jungtos 15mm diskais, 4mm stiklines akutes
user posted image


Tik va svarstau ar nevertetu tuos nagucius isardyti, labai juodas siulas grubiai atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnike: 22 kovo 2009 - 12:09
Fainas labai meskutis! O gal tau daugiau pirsciukus patonuoti - tada tas siulas neatrodys grubiai, o bus toks spalvos perejimas ir pirsciukai atrodys labiau isformuotos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Im-bear @ 2009 03 22, 12:15)
Fainas labai meskutis! O gal tau daugiau pirsciukus patonuoti - tada tas siulas neatrodys grubiai, o bus toks spalvos perejimas ir pirsciukai atrodys labiau isformuotos  rolleyes.gif


Dekui uz patarima, bet kazkaip nesinori su dazais tepliotis, juolab, kad mazoji su juo zaidzia. Gal veliau, kai jai atsibos.
Atsakyti
Na, jeigu tai meskiukas mazajai, tai tiesiog gali pakeisti siulu spalva - paimti ne juodus, o ruzavus (nes lygtai meskiukas ruzavas atrodo) . Siaip labai minksta medziagyte atrodo - kaip is jos buvo siuti - ar lengva?
Atsakyti
QUOTE(Im-bear @ 2009 03 22, 14:36)
Na, jeigu tai meskiukas mazajai, tai tiesiog gali pakeisti siulu spalva - paimti ne juodus, o ruzavus (nes lygtai meskiukas ruzavas atrodo) . Siaip labai minksta medziagyte atrodo - kaip is jos buvo siuti - ar lengva?


Ruzavo tokio siulo neturiu unsure.gif , gal ka sugalvosiu kai ateis ikvepimas rolleyes.gif . Ten toks sintetinis kailiukas, labai minkstas ir siuvosi lengvai, su dirbtine zamsa buvo kiek sudetingiau - duresi labai sunkiai doh.gif .
Atsakyti
liepsnike, labai mielas meskiukas wub.gif
Atsakyti
Cia tik man taip atrodo? - Bet moheras nera toks malonus liesti kaip sintetinis kailiukas?? g.gif Perziurejai visus kailiuku pavyzdzius is ProBear ir net nezinau ka issirinkti unsure.gif
Atsakyti