Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

as tai nusiteikus pasiimt kita savaite make up forever matt velvet,geri atsiliepimai,palyginus nelabai brangi..
Atsakyti
Nusipirkau Dior Satin Eclat jau antra buteliuka, sestadieni begsiu pirkti Chanel Pro Lumerie ( labai jau patiko) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 05, 16:18)
o kokiam odos tipui ji skirta? blush2.gif



misriai, riebiai nelabai tiks mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kolegija @ 2009 03 05, 16:34)
Man tai Dior nude kaip tik pasirode per sunki ir  smarkiau maskuojanti negu Parure Extreme ar nebus vasarai per sunki?
As tai galvoju apie Givenchy pudrytes... g.gif


dior nude lengvai, o ne smarkiai maskuojanti ir zymiai lengvesne negu extreme, tikrai kazka painioji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 05, 18:03)
misriai, riebiai nelabai tiks mirksiukas.gif

Kad as zinocoaiu ,kokia ta mano oda doh.gif be krem pudru,tik su kremu neblizga ,viskas o.k. bet kai tik uztepu krem-pudra/biria pudra po ~3val pradeda blizgeti unsure.gif bet priemones riebiai odai man irgi netinka,labai sausina,tai skaitau ,kad misri mano odyte g.gif
Atsakyti
QUOTE(milky @ 2009 03 05, 17:41)
as tai nusiteikus pasiimt kita savaite make up forever matt velvet,geri atsiliepimai,palyginus nelabai brangi..

iš kur pasiimt? gal pigiau perki bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 05, 17:49)
Kad as zinocoaiu ,kokia ta mano oda doh.gif be krem pudru,tik su kremu neblizga ,viskas o.k. bet kai tik uztepu krem-pudra/biria pudra  po ~3val pradeda blizgeti unsure.gif  bet priemones riebiai odai man irgi netinka,labai sausina,tai skaitau ,kad misri mano odyte g.gif


pabandyk nude, gal visai patiks tau pavasariui/vasarai bigsmile.gif nes tikrai lengvute, su mineralais dirol.gif o uztvirtinimui gali del arba biria nude, arba kita mineraline, arba meteoritus mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas turit atsiliepimu apie Clarins krempudras g.gif kazkaip jau pripratau kad mineralines pudros ant veido nesimato, tai nei dior nude, nei parure extreeme kiek prisidaziau kristianoj tai nepaliko ispudzio schmoll.gif veidas po keliu valandu toks sunkus pasidaro kazkoks g.gif gal sakau tos Clarins kazkokios lengvesnes- uzsienio saituose geri atsiliepimai apie jas g.gif
Atsakyti
QUOTE
lauryna Paskelbta Šiandien, 17:57
  Nusipirkau Dior Satin Eclat jau antra buteliuka, sestadieni begsiu pirkti Chanel Pro Lumerie ( labai jau patiko) 


Kada spėji sunaudot visas? bigsmile.gif
Atsakyti
O man visos pudros sausina oda, nes zandai sausi ir ismeto demem po pudros uztepimo praejus 3-4 valandom verysad.gif labai brangiu negaliu pirkti, ir jei dar netiks bus baisiai gaila pinigeliu unsure.gif Liudna, nes labai reikia pudros ir nei viena netinka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 05, 18:07)
pabandyk nude, gal visai patiks tau pavasariui/vasarai bigsmile.gif nes tikrai lengvute, su mineralais dirol.gif o uztvirtinimui gali del arba biria nude, arba kita mineraline, arba meteoritus mirksiukas.gif

Bent jau savo reklamoj Dior'as skelbia, kad joje yra aktyviojo mineralizuoto vandens, ne mineralu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 03 05, 20:54)
o gal kas turit atsiliepimu apie Clarins krempudras g.gif  kazkaip jau pripratau kad mineralines pudros ant veido nesimato, tai nei dior nude, nei parure extreeme kiek prisidaziau kristianoj tai nepaliko ispudzio schmoll.gif  veidas po keliu valandu toks sunkus pasidaro kazkoks g.gif  gal sakau tos Clarins kazkokios lengvesnes- uzsienio saituose geri atsiliepimai apie jas g.gif


Superinė iš CLARINS yra "True Radiance Foundation", lengva, nuostabiai tepasi, yra ir labai šviesių atspalvių, kaip tau reikia mirksiukas.gif Tik patys geriausi atsiliepimai apie ją, ideali wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Johanesburgo kunigaikštytė @ 2009 03 05, 22:39)
Superinė iš CLARINS yra "True Radiance Foundation", lengva, nuostabiai tepasi, yra ir labai šviesių atspalvių, kaip tau reikia  mirksiukas.gif Tik patys geriausi atsiliepimai apie ją, ideali  wub.gif
user posted image



aciu labai 4u.gif
butinai nueisiu i kristute kuria nors diena apsitepliot ax.gif ( jau praradau vilti, kad ipils i indeli, kad namie isbandyt)
gal prisimeni kiek ji kainuoja LT ?
Atsakyti