Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Tučka @ 2009 03 05, 22:49)
O man visos pudros sausina oda, nes zandai sausi ir ismeto demem po pudros uztepimo praejus 3-4 valandom  verysad.gif  labai brangiu negaliu pirkti,  ir jei dar netiks bus baisiai gaila pinigeliu  unsure.gif  Liudna, nes labai reikia pudros ir nei viena netinka  verysad.gif


nebandei drekinancios? man taip pat po kokiu 3 val demem tokiom ismusa galvoju kad del sausos odos nors siaip mano misri tik vietom pasausejus,tai galvoju dabar drekinancia isigyt..siaip nuo egipto zemes man neismusa bet man ji per tamsi o is biriu nelabai maskuoja..biski cia ne i tema apie birias unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 05, 19:07)
pabandyk nude, gal visai patiks tau pavasariui/vasarai bigsmile.gif nes tikrai lengvute, su mineralais dirol.gif o uztvirtinimui gali del arba biria nude, arba kita mineraline, arba meteoritus mirksiukas.gif

na supratau,aciu 4u.gif reiks pagalvot
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 03 05, 21:46)
aciu labai 4u.gif
butinai nueisiu i kristute kuria nors diena apsitepliot ax.gif ( jau praradau vilti, kad ipils i indeli, kad namie isbandyt)
gal prisimeni kiek ji kainuoja LT ?

Tos Clarins True Radiance man davė Kristėj mėginuką, tai drąsiai gali prašyt, vienam kartui man jo net per daug buvo mirksiukas.gif
Tikrai nebloga pudrytė, tik, kad va, kaip jau ir nupasakojau anksčiau, jaučiau ją ant veiduko porą gerų valandų po naudojimo, tas nepatiko. Vėliau susigėrė. Apskritai tai thumbup.gif
Papildyta:
O aš, kaip ir kai kurios čia sakė, kuo toliau naudoju Parure Extreme, tuo labiau noriu vasarai kažko lengvesnio ax.gif
lekiu per Vėlykas į Angliją, gal ten pigiau bus viskas topsecret.gif reiks nusiaubt parduotuves biggrin.gif
Atsakyti
Kaip krempudrų tema atsigavo thumbup.gif

QUOTE(sanija @ 2009 03 05, 08:02)
Sveikutes, o nebandet mineraliniu biriu pudryciu? As pati visada naudojau tik kremine pudra, odabar atradau biria.  Nezinau ko reiktu , kad vel grizciau prie kremines


Bandžiau, bet labai greit su jom man blizgesys išlenda, veidas kaip riebalais išteptas. Be to, labai išryškina poras, nepatiko schmoll.gif

QUOTE(Kazarnienė @ 2009 03 05, 09:26)
Mergonos, o MAC Studio Fix Fluid irgi kemsa poras? 


Kemša.

QUOTE(Mertise @ 2009 03 05, 13:02)
user posted image
apie sitas pudrytes laukiu atsiliepimu ,kokiai odai tiko,kaip maskuoja ir .t.t.


Man šita nelabai, nors kitos merginos ją labai gyrė g.gif Mažokai maskavo ir labai greit veidas pradėdavo blizgėt.

QUOTE(Jovita23 @ 2009 03 05, 13:17)
Prisipazindiu, visos temos neskaiciau, todel jei kas atsakys-liksiu labai dekinga. Kokias pudras naudojat, kai nereikia  maskavimo, kad pudra butu naturali, kuo ilgiau isliktu matine, neislystu blizgesys?
Mano oda riebi, islenda blizgesys, bet maskuoti spuogeliu ir kitoku trukumu nereikia. Tai kokia tada kazin galeciau pasirinkti?


Jei oda riebi, tai gal tiktų Clarins "Teint Eclat Mat"- pati labai ilgai ieškojau pudros, kad visą dieną išlaikytų matiškumą ir neatrodytų kaip kaukė. Tai ji kaip tik atitiko tokius reikalavimus smile.gif Spalvų pasirinkimas didelis, daug šviesių atspalvių. Tik, oda turėtų būt riebi, nes kitaip sausins labai 4u.gif

QUOTE(Mertise @ 2009 03 05, 16:02)
bet vistiek rinksites tokia pudryte,suteikiancia matiskumo ,ane? tai gal chanel matt lumiere lengvesne?


Aš labai norėjau Chanel "Mat Lumiere", bet nebuvo spalvos man tinkančios, visos ryškiai per tamsios.
Kai baigsiu Clarins, atsisiųsiu ax.gif

QUOTE(milky @ 2009 03 05, 16:41)
as tai nusiteikus pasiimt kita savaite make up forever matt velvet,geri atsiliepimai,palyginus nelabai brangi..


O man šita pudra nepatiko. Nelygiai pasidengdavo, jei kur būdavo sausesnė vieta, patepus pudra atrodydavo tragiškai, net neįpusėjus dienai nuplaukdavo nuo veido, jei perbraukdavau su ranka per veidą, toj vietoj irgi matydavosi, kad pudros nebėra doh.gif Kai dabar rinkausi krempudrą, konsultantė ją labai siūlė, bet antrą kartą tikrai nepirkčiau schmoll.gif

QUOTE(ne mama @ 2009 03 05, 19:54)
o gal kas turit atsiliepimu apie Clarins krempudras g.gif


Keli puslapiai atgal rašiau atsiliepimus, netingėkit pasiskaityt doh.gif

QUOTE(ne mama @ 2009 03 05, 21:46)
aciu labai 4u.gif
butinai nueisiu i kristute kuria nors diena apsitepliot ax.gif ( jau praradau vilti, kad ipils i indeli, kad namie isbandyt)
gal prisimeni kiek ji kainuoja LT ?


Kristutėj turi Clarins mėginėlių ir mielai duoda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 05 kovo 2009 - 22:23
QUOTE(ne mama @ 2009 03 05, 22:46)
aciu labai 4u.gif
gal prisimeni kiek ji kainuoja LT ?


Aš savąją pirkau Romoj, bet "Kristėj" ji kainuoja ar tai 129 ar 139 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 05, 20:05)
Kada spėji sunaudot visas? bigsmile.gif



viena dienai kita nakciai... lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif arba tepa 10 sluoksniu..man tai vienos uztenka pusei metu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2009 03 05, 23:37)
viena dienai kita nakciai... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif arba tepa 10 sluoksniu..man tai vienos uztenka pusei metu  cool.gif

Gal ji pati atsakys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2009 03 05, 23:37)
viena dienai kita nakciai... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif arba tepa 10 sluoksniu..man tai vienos uztenka pusei metu  cool.gif


O gal žmogus tiesiog išbandyt daug nori, apie tai nepagalvojot? smile.gif

Aš vieną pudrą naudoju apie 3mėn., naktį netepu, o ir dieną tepu vienu sluoksniu bigsmile.gif
Nereikia pagal save spręst apie kitus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2009 03 05, 21:34)
Bent jau savo reklamoj Dior'as skelbia, kad joje yra aktyviojo mineralizuoto vandens, ne mineralu mastau.gif


yra ir mineraliniai pigmentai rolleyes.gif 10 blends 100% natural mineral pigments with Dior's exclusive, active mineralized water
Papildyta:
QUOTE(Johanesburgo kunigaikštytė @ 2009 03 05, 21:39)
Superinė iš CLARINS yra "True Radiance Foundation", lengva, nuostabiai tepasi, yra ir labai šviesių atspalvių, kaip tau reikia  mirksiukas.gif Tik patys geriausi atsiliepimai apie ją, ideali  wub.gif
user posted image


perskaiciau atsiliepimus rusu forume, kad tai isvis pati baisiausia is visu isbandytu pudru blink.gif atsiliepimai
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 05, 20:05)
Kada spėji sunaudot visas? bigsmile.gif


O cia daug 2 pudras tureti g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 06, 08:17)
perskaiciau atsiliepimus rusu forume, kad tai isvis pati baisiausia is visu isbandytu pudru blink.gif atsiliepimai

užsienio forume irgi gana gerai atsiliepia apie Clarins pudrą. Tik iš aprašymų supratau,kad ji labiau tinka sausaodėms, arba toms, kurių oda normali, bet tik ne riebios odos savininkėms schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(karjeriste1 @ 2009 01 23, 21:36)
man  ji ir netinka.. arba kazka blogai darau.. bet  naudojant ja  , uzsitepus po kokiu 2-3val. vaizdas tampa ziaurus..  g.gif  isryskeja kiekvienas spuogelis... oda tokia tarsi sutraukta atrodo ... (virsuj naudoju bronzata , skaitalus. arba nieko bet vaizdas toks pat... g.gif ) doh.gif  doh.gif


Ir as prisidedu, tik as turiu PArure Aqua, nes mano oda jautri ir sausa, po poros valandos atrodau klaikiai:((((, oda irgi sutraukia, net pradejau galvoti, kad gal senstu tai greitai doh.gif
Atsakyti