Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis - mokykla Lokiukas

aciu 4u.gif
mes dvieju metuku noretumem jau eiti, tai panasiai po metu. na, ziuresim...
Atsakyti
QUOTE(pina colada @ 2009 03 01, 00:55)
aciu  4u.gif
mes dvieju metuku noretumem jau eiti, tai panasiai po metu. na, ziuresim...


Zinau kad Pilaitej yra vinas rusu darzeli tai sako beveik tuscias nes dabar visi i lietuviu darzelius vaikiukus leidzia.
Kai vaikas dar nedaug sneka tai greitai ir adaptuojasi. Svarbiausia kad pati aukletoja suprastu ko vaikas nori ar ko praso.
Atsakyti
QUOTE(mama-jolia @ 2009 03 04, 00:35)
Zinau kad Pilaitej yra vinas rusu darzeli tai sako beveik tuscias nes dabar visi i lietuviu darzelius vaikiukus leidzia.
Kai vaikas dar nedaug sneka tai greitai ir adaptuojasi. Svarbiausia kad pati aukletoja suprastu ko vaikas nori ar ko praso.


hm... gyvenam Pilaitej, bet zinau tik tuos du darzelius, i kuriuos papulti be sansu. o apie rusu darzeli negirdejau... g.gif Gal yra tikslesniu duomenu apie ji?
Atsakyti
QUOTE(pina colada @ 2009 03 07, 16:22)
hm... gyvenam Pilaitej, bet zinau tik tuos du darzelius, i kuriuos papulti be sansu. o apie rusu darzeli negirdejau...  g.gif Gal yra tikslesniu duomenu apie ji?


Tiksliai pati nezinau bet pasistengsiu suzinoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-jolia @ 2009 03 13, 01:16)
Tiksliai pati nezinau bet pasistengsiu suzinoti.  ax.gif


aciu. lauksim ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Norejau paklausti o cia lenku grupes nera?
Atsakyti
pilaitej nera rusu darzelio ir i esamus be lengvatu ar rysiu pakliut be sansu doh.gif
mes gyvenam pilaitej, bet lankom lokiuka nuo 2 metuku, nuo spalio menesio. aukletojos lopselio grupeje laaabai fainos, mano sunus mamyciukas, tai suprantama rytais savo 15 minuciu atrekdavo aukletojai ant ranku, bet paskui jokiu bedu, zaidzia, valgo puikiai, dabar jau lengviau pasilieka, kiti vaikuciai matau visai neverkia rytais, bet maniskis ir siaip manes is namu be asaru neisleidzia, tai manau darzelyje jam apsiverkt normalu ax.gif
dabar vakarais grizes man tiek pasakoja, su tiek emociju, kaip jam patinka aukletojos, kaip jos zaidzia su jais, darbeliu visa albumuka uz metus atsinese is darzelio. zodziu as labai patenkinta siuo darzeliu
o pilaiteje 3 men vaika uzrasiai tai eile iki siol neatejo, bet nebeketinu darzelio keisti, nes keitimas tai vaikui stresas, o jam cia smagu, tikrai gera aplinka i kolektyvas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(dianczik @ 2009 04 06, 14:26)
Sveikutes,

Norejau paklausti o cia lenku grupes nera?


nei lenku, nei lietuviu, cia rusu darzelis-pradine mokykla, bet turi 1 lopselio grupe smile.gif
Atsakyti
[quote=adriatic,2009 06 20, 12:54]
pilaitej nera rusu darzelio ir i esamus be lengvatu ar rysiu pakliut be sansu :oh
mes gyvenam pilaitej, bet lankom lokiuka nuo 2 metuku, nuo spalio menesio. aukletojos lopselio grupeje laaabai fainos, mano sunus mamyciukas, tai suprantama rytais savo 15 minuciu atrekdavo aukletojai ant ranku, bet paskui jokiu bedu, zaidzia, valgo puikiai, dabar jau lengviau pasilieka, kiti vaikuciai matau visai neverkia rytais, bet maniskis ir siaip manes is namu be asaru neisleidzia, tai manau darzelyje jam apsiverkt normalu :ax:
dabar vakarais grizes man tiek pasakoja, su tiek emociju, kaip jam patinka aukletojos, kaip jos zaidzia su jais, darbeliu visa albumuka uz metus atsinese is darzelio. zodziu as labai patenkinta siuo darzeliu
o pilaiteje 3 men vaika uzrasiai tai eile iki siol neatejo, bet nebeketinu darzelio keisti, nes keitimas tai vaikui stresas, o jam cia smagu, tikrai gera aplinka i kolektyvas :super
Papildyta:
nei lenku, nei lietuviu, cia rusu darzelis-pradine mokykla, bet turi 1
Atsakyti
Laba diena,

labai noriu pasidalinti savo problema,
gal galesite pakomentuoti, kazka patarti gal but......

Mano berniukui 5,5 metu, uzrasiau ji i lokiuka, priesmokykline klase, viskas tvarkoje, priime, net du kartus laksciau prasyma rasyti, nezinau keno cia tokios taisykles,

pries tai domejausi, ko nepaklausiu, viskas gerai-viskas gerai, geras darzelis t.t.

nu galvoju tegu eina i priesmok. kl. o po to ir mokosi tenai iki 5 klases

jau buvau tokia rami, o dabar suzinojau, kad ten kazkas baisaus darosi, kad ten skirsto vaikus: i protingus ir silpnaprocius, egzistuoja kazkokios spec. programos ir t.t.
nezinau ka ir daryti....
nenoriu, kad mano vaikas mokytusi tokios reputacijos darželyje-mokykloje...
aisku, kad cia gali buti tik gandai, bet ka gali zinoti....

gal galite issakyti savo nuomone...
aciu
Atsakyti
QUOTE(allaleo @ 2010 06 01, 13:14)
Laba diena,

labai noriu pasidalinti savo problema,
gal galesite pakomentuoti, kazka patarti gal but......

Mano berniukui 5,5 metu, uzrasiau ji i lokiuka, priesmokykline klase, viskas tvarkoje, priime, net du kartus laksciau prasyma rasyti, nezinau keno cia tokios taisykles,

pries tai domejausi, ko nepaklausiu, viskas gerai-viskas gerai, geras darzelis t.t.

nu galvoju tegu eina i priesmok. kl. o po to ir mokosi tenai iki 5 klases

jau buvau tokia rami, o dabar suzinojau, kad ten kazkas baisaus darosi, kad ten skirsto vaikus: i protingus ir silpnaprocius, egzistuoja kazkokios spec. programos ir t.t. 
nezinau ka ir daryti....
nenoriu, kad mano vaikas mokytusi tokios reputacijos darželyje-mokykloje...
aisku, kad cia gali buti tik gandai, bet ka gali zinoti....

gal galite issakyti savo nuomone...
aciu


Na sunku man patiket tokiom nesamonem, mano vaikas vaiksto kolkas i darzeli, nematau kad tuos vaikus skirsto i protingus ir silpnaprocius.
Darzelyje yra visokiausi bureliai. Nesu girdejus kad ten vyksta tokie dalykai, gal kazka blogai supratot.
Atsakyti
Pritariu, kad darzelyje tikrai nera jokiu skirstymu, mokyklos dar nelankem, bet kadangi tai yra ta pati istaiga, sunku patiketi...
Atsakyti
QUOTE(mama-jolia @ 2010 06 03, 10:45)
Na sunku man patiket tokiom nesamonem, mano vaikas vaiksto kolkas i darzeli, nematau kad tuos vaikus skirsto i protingus ir silpnaprocius.
Darzelyje yra visokiausi bureliai. Nesu girdejus kad ten vyksta tokie dalykai, gal kazka blogai supratot.



Mano vaikas lanko šią mokyklą, bet visi ten lygus ir visiškai nieko neskyrsto. Mokinukai daug važinėja į visokius mokyklinius ir sportinius renginius ir niekas niekada nerūšiavo jokių vaikų! Visiška nesąmonė. Gal supainiojot su "Spindulio" mokykla??? Ten tai yra suskirstyti pagal protą bigsmile.gif
Atsakyti