Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis - mokykla Lokiukas

QUOTE(aurumelis @ 2010 06 03, 21:01)
Mano vaikas lanko šią mokyklą, bet visi ten lygus ir visiškai nieko neskyrsto. Mokinukai daug važinėja į visokius mokyklinius ir sportinius renginius ir niekas niekada nerūšiavo jokių vaikų! Visiška nesąmonė. Gal supainiojot su "Spindulio" mokykla??? Ten tai yra suskirstyti pagal protą bigsmile.gif


aurumeli, sakykit o i kuria mokykla po Lokiuko pradines eina vaikuciai? girdejau skirtingas nuomones siuo klausimu, tad idomu kaip istiesu yra
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2010 06 04, 08:11)
aurumeli, sakykit o i kuria mokykla po Lokiuko pradines eina vaikuciai? girdejau skirtingas nuomones siuo klausimu, tad idomu kaip istiesu yra



Tevai pasirenka pagal savo nora, kas ziuri arciau, kam svarbus prestyzas. Drauges vaikas isejo i Kovalevskajos mokykla ir jie patenkinti, girdejau, kad gerai Puskino mokykloje, tik toloka vazineti. Mes dar neapsisprende, yra laiko. Girdejau, kad kelias mokyklas reorganizuos, tai rinksime is to kas gero liks ax.gif
Atsakyti
Aciu visiems atsakiusiems,

ir pati veliau suzinojau, kad be pagrindo pergyvenau,

eina gandai del konkurencijos, Lokiuko nenaudai, kadangi tas darzelis populeresnis uz Rakteli (Koraluose)
Atsakyti
Lankom Lokiuka.
Geras darzelis, esu patenkinta.Vaikai gerai priziureti , geras maitinimas.
Stiprus pedagoginis kolektyvas, ypac patinka lietuviu kalbos mokytoja.
Atsakyti
Keliu temą į viršu. Domina ir nauji atsiliepimai apie šį darželį, kadangi planuojame lankyti nuo rudens. 4u.gif
Atsakyti
Kilstelesiu ir as tema.
Zadam eiti i priesmokykline nuo rudens.
Pereiname is logopedinio darziuko i Lokiuka.
Vaikas turi logopediniu problemu.
Gal kas nors turi tokios patirties?
Girdejau ten labai gera logopede dirba.

Buciau dekinga visiems atsiliepusiems.
Papildyta:
QUOTE(SnaigėS @ 2012 11 21, 11:45)
Lankom Lokiuka.
Geras darzelis, esu patenkinta.Vaikai gerai priziureti , geras maitinimas. 
Stiprus pedagoginis kolektyvas, ypac patinka lietuviu kalbos mokytoja.

Sakykit, o kuris Jusu vaikutis lanko Lokiuka? Pirmas ar antras?
Gal jau mokyklele lankote?
Kokie Jusu ispudziai?
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2013 05 20, 10:21)
Keliu temą į viršu. Domina ir nauji atsiliepimai apie šį darželį, kadangi planuojame lankyti nuo rudens. 4u.gif


sveiki,

o Jus tik planuojate i ta darzeli eiti ar jau tikrai zinote kad pateksite? gal zinote kiek nauju grupiu bus rugseji ir po kiek vaikuciu? ir kelinti Jus eileje? mano suneliui liepos menesi bus jau 2 metai ir eileje esame 33, tai nezinau ar mus priims nes neskambinau i darzeli tai ir nezinau kaip cia bus
Atsakyti
QUOTE(agatas85 @ 2013 05 26, 13:59)
sveiki,

o Jus tik planuojate i ta darzeli eiti ar jau tikrai zinote kad pateksite? gal zinote kiek nauju grupiu bus rugseji ir po kiek vaikuciu? ir kelinti Jus eileje? mano suneliui liepos menesi bus jau 2 metai ir eileje esame 33, tai nezinau ar mus priims nes neskambinau i darzeli tai ir nezinau kaip cia bus


Dvimetis eis i lopseli, grupe lopselio tik viena, vaiku darzelio grupese po 25, o lopselyje gal maziau, tiksliai jum pasakys tik paskambinus
Atsakyti
QUOTE(agatas85 @ 2013 05 26, 12:59)
sveiki,

o Jus tik planuojate i ta darzeli eiti ar jau tikrai zinote kad pateksite? gal zinote kiek nauju grupiu bus rugseji ir po kiek vaikuciu? ir kelinti Jus eileje? mano suneliui liepos menesi bus jau 2 metai ir eileje esame 33, tai nezinau ar mus priims nes neskambinau i darzeli tai ir nezinau kaip cia bus



Paskambinkite į darželį bigsmile.gif . Ten labai miela direktorė, manau atsakytų į jūsų klausimus.
Mano mažoji eis į 3-4 metų grupę. Ji pirmame dešimtuke, tai manau priims.
Nežinau kiek tiksliai vaikučių pereina į tą grupę iš lopšelio, gal apie 15-18. Tai į 3-4 metų grupę turėtų priimti dar 10-12 vaikų. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės.
Noriu paklausti apie pradinę mokyklą. Kiek pirmų klasių renka kiekvienais metais, kiek priešmokyklinių grupių. Ar tai yra tik to darželio vaikams mokykla? ar galima patekti iš kito darželio? Kaip su anglų ir lietuvių? nuo kelintos klasės?
Atsakyti
QUOTE(Joan@ @ 2013 10 16, 16:08)
Sveikos mamytės.
Noriu paklausti apie pradinę mokyklą. Kiek pirmų klasių renka kiekvienais metais, kiek priešmokyklinių grupių. Ar tai yra tik to darželio vaikams mokykla? ar galima patekti iš kito darželio? Kaip su anglų ir lietuvių? nuo kelintos klasės?


2 paruosiamosios, 2 pirmos klases
lietuviu nuo paruosiamosios mokosi, anglu nuo pirmos klases smile.gif
is darzelio dauguma lieka ir mokykloj, bet galima ir is kitu darzeliu patekti, nes viena paruosiamoji grupe mazesne uz kita.
maniskis siemet pirmokelis, jei dar kas domina, brukstelkit AZ, ka zinosiu parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2013 10 16, 15:46)
2 paruosiamosios, 2 pirmos klases
lietuviu nuo paruosiamosios mokosi, anglu nuo pirmos klases smile.gif
is darzelio dauguma lieka ir mokykloj, bet galima ir is kitu darzeliu patekti, nes viena paruosiamoji grupe mazesne uz kita.
maniskis siemet pirmokelis, jei dar kas domina, brukstelkit AZ, ka zinosiu parasysiu smile.gif

t.e. lietuviu tik nuo 5 metu?
o siaip koks paruosimo lygis? ar po 4 klasiu mokykloj gerai sekasi?i kokia mokykla eina dauguma? nes manau sunku butu vaikeliui vienam pereit i nepazistama 5 klase......
Atsakyti