Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėja Marijampolėje!

QUOTE(giedruole @ 2011 10 14, 21:17)
Sveikutės  4u.gif
Mane labai nustebino būrėja VERA, Mokoluose. Kažkada labai seniai buvau pas ją. Tada draugavau su tamsiu vyru, bet ji man išbūrė šviesiaplaukį. Ir dar išbūrė, kad aš su juo susituoksiu bažnyčioje. Labai skeptiškai pasižiūrėjau, nes jau buvau ėmusi bažnytinę santuoką. BET!!!!!!!! Po keleto metų susipažnau su šviesiu vyru, kuris turėjo giminėje kunigą. Ir mūsų bažnytinė santuoka įvyko  wub.gif

Kaip įdomu. Ar tai ta pati Vera, kuri dabar Marijampolėje Vilkaviškio gatvėje turi būrimo saloną?
Atsakyti
QUOTE(Llinete @ 2015 06 04, 15:50)
Esu buvusi pas Oną Klampučiuose. Man nepatiko. Kortų kėlimas trunka 2 val. ir daugiau valandų. Tačiau kalba ne apie atėjusio žmogaus ateitį, bet apie savo gyvenimą  blink.gif Aš apie savo ateitį beveik nieko neišgirdau, kalbėjo apie kažkokius pašalinius žmones iš mano gyvenimo. Vertinu labai neigiamai.

Pritariu drinks_cheers.gif pinigu ir laiko švaistymas. Prieš n metu buvau pas ja su drauge, prieš tai mano pora bendradarbiu buvo, tai visos vertinom neigiamai. Daugiau apie save pasakoja, kaip tai super visiems ji isburia, o kas jos patarimu nepaklauso, tai blogai jiems baigiasi. Na, ir visoms maždaug tas pats:"aj aj koks čia teismas tavo šeimoje, aj aj kas čia ką blogo padare, žiūrėk, kad blogai baigsis, aj aj, tik vairuok atsargiai, aj aj kažkoks blogas žmogus prie tavęs". Paskui dar tradiciškai kelione i užsienį laukia ir dar kažkas, tik jau nepamenu.
Atsakyti
Ar esate buvusios pas Verą, kuri dabar turi savo būrimo saloną?? Buria Taro kortomis, norėčiau pabandyti, nes niekad dar Taro kortomis nesibūriau...
Atsakyti
QUOTE(Llinete @ 2015 06 04, 17:13)
Kaip įdomu. Ar tai ta pati Vera, kuri dabar Marijampolėje Vilkaviškio gatvėje turi būrimo saloną?


O kurioje vietoje Marijampolėje yra tas būrimo salonas?
Atsakyti
QUOTE(vodetox @ 2015 06 05, 10:15)
O kurioje vietoje Marijampolėje yra tas būrimo salonas?


Jis yra Vilkaviškio gatvėje. Pati neseniai sužinojau, kad yra toks būrimo salonas, feisbuke radau.
Atsakyti
QUOTE(Llinete @ 2015 06 05, 11:28)
Jis yra Vilkaviškio gatvėje. Pati neseniai sužinojau, kad yra toks būrimo salonas, feisbuke radau.

Reikės pasidomėti ir gal pabandyti nuvykti. Internete kolkas dar jokios info apie jį neradau.
Atsakyti
QUOTE(vodetox @ 2015 06 05, 10:33)
Reikės pasidomėti ir gal pabandyti nuvykti. Internete kolkas dar jokios info apie jį neradau.

Aš radau feisbuke Būrėja Marijampolėje. Parašiau jai, sakė buria Taro kortomis. Norėčiau pabandyti, svarstau. Įdomu kokie atsiliepimai buvusių pas ją
Atsakyti
QUOTE(Llinete @ 2015 06 05, 11:40)
Aš radau feisbuke Būrėja Marijampolėje. Parašiau jai, sakė buria Taro kortomis. Norėčiau pabandyti, svarstau. Įdomu kokie atsiliepimai buvusių pas ją

Gal susikoperuojam ir išbandom jos paslaugas?
Atsakyti
QUOTE(vodetox @ 2015 06 05, 10:43)
Gal susikoperuojam ir išbandom jos paslaugas?

Išbandom, manau kitą savaitę bandysiu pas ją patekti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Llinete @ 2015 06 05, 11:50)
Išbandom, manau kitą savaitę bandysiu pas ją patekti rolleyes.gif

o kažin ar ji daug užsakymų turi, ilgai tektų eilės laukti ar ne smile.gif galvoju ir aš apie kitą savaitę. Įdomu kiek pinigų kainuos.
Atsakyti
QUOTE(vodetox @ 2015 06 05, 10:53)
o kažin ar ji daug užsakymų turi, ilgai tektų eilės laukti ar ne smile.gif galvoju ir aš apie kitą savaitę. Įdomu kiek pinigų kainuos.


Štai ir apsilankiau pas Verą. Man patiko. Manau Vera turi aiškiaregystės galių. Ji nepaprasta būrėja. Puikiai apibūdino mane, mano jausmus, mintis. Atskleidė tokius dalykus, kuriuos žinau tik aš. Žiūrėsim kaip viskas pildysis. Ateitis parodys.Kolkas belieka laukti.
Atsakyti
QUOTE(Llinete @ 2015 06 10, 11:39)
Štai ir apsilankiau pas Verą. Man patiko. Manau Vera turi aiškiaregystės galių. Ji nepaprasta būrėja. Puikiai apibūdino mane, mano jausmus, mintis. Atskleidė tokius dalykus, kuriuos žinau tik aš. Žiūrėsim kaip viskas pildysis. Ateitis parodys.Kolkas belieka laukti.

o ar daug papasakojo apie ateitį? ir dar klausimukas - kiek mokėjote už paslaugas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vodetox: 10 birželio 2015 - 12:18