Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėja Marijampolėje!

QUOTE(vodetox @ 2015 06 10, 12:16)
o ar daug papasakojo apie ateitį? ir dar klausimukas - kiek mokėjote už paslaugas?


Daug nepasakojo. Gal mano ateitis tokia, gal nėra ką daug pasakoti smile.gif Orientavosi į mano pagrindinį klausimą su kuriuo atėjau.Labiau kalbėjo gal apie artimiausią ateitį, kokiems 2 ar 3 metams į priekį. Šiaip reikia jos pačios klausti kas jus domina. Mokėjau 20 eurų.
Atsakyti
gal kas merginos turit kontaktus burejos draugystes gatveja
Atsakyti
Aš taip pat norėčiau gauti kontaktus būrėjos Draugystės gatvėje kur gyvena.
Atsakyti
QUOTE(monetad @ 2014 09 27, 09:39)
Sveiki gal žinot ar dar gyvena vytauto g. priešais kareivynes  vardo nepamenu ji kelia kortas lygtais 85namas buto nepamenu lauksiu bet kokios info

Labas vakaras vis dar nesulaukiu jokios info. nejaugi niekas nebuve, prašau padėkit nes buvau ir man teisybes pasake95 procentus tai norėtūsi dar sykį papulti pas je ......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monetad: 08 liepos 2015 - 00:09
QUOTE(monetad @ 2015 07 08, 00:08)
Labas vakaras vis  dar nesulaukiu jokios info. nejaugi niekas nebuve, prašau padėkit nes buvau ir man teisybes pasake95 procentus tai norėtūsi dar sykį papulti pas je ......



Laba, Jūs gal apie Loretą kalbat? Paskaitinėkit, šioje temutėje lyg ir buvo jos tel. nr., nors mano atveju, ji nepataikė absoliučiai nieko. Net juokinga buvo klausyt...
Atsakyti
QUOTE(Inge1 @ 2015 07 08, 10:08)
Laba, Jūs gal apie Loretą kalbat? Paskaitinėkit, šioje temutėje lyg ir buvo jos tel. nr., nors mano atveju, ji nepataikė absoliučiai nieko. Net juokinga buvo klausyt...

Laba ne ji priima zmones ne telefonu susitarus o paskambinus prie laiptines y buta reik sakyti kad nori y svecius tada priima o jei sakysi kakza nori kortas nusikleti ar dar kazka panasaus nepriima gal teko kam būti pas jis gaila vardo nepamenu pagyvenus moteris
laukiu info pasidalinkit jei kas ka girdejia
Atsakyti
QUOTE(monetad @ 2015 07 08, 23:30)
Laba ne ji priima zmones ne telefonu susitarus o paskambinus  prie laiptines y buta reik sakyti kad nori y svecius tada priima o jei sakysi kakza nori kortas nusikleti ar dar kazka panasaus nepriima gal teko kam būti pas jis gaila vardo nepamenu pagyvenus moteris 
laukiu info pasidalinkit jei kas ka girdejia


Taip, vadinasi, ta pati...
Atsakyti
QUOTE(monetad @ 2015 07 08, 00:08)
Labas vakaras vis  dar nesulaukiu jokios info. nejaugi niekas nebuve, prašau padėkit nes buvau ir man teisybes pasake95 procentus tai norėtūsi dar sykį papulti pas je ......


Čia gal tokia senučiukė vardu Eugenija, prieš kelis metus atsikrausčiusi iš Kalvarijos į Marijampolę.Prieš kelis metus buvau pas ją, man patiko. Kažin dar ji kelia kortas...
Atsakyti
QUOTE(Llinete @ 2015 07 10, 14:58)
Čia gal tokia senučiukė vardu Eugenija, prieš kelis metus atsikrausčiusi iš Kalvarijos į Marijampolę.Prieš kelis metus buvau pas ją, man patiko. Kažin dar ji kelia kortas...

turbut kazka girdejau kad ji lyg ir is Kalvarijos atsikrauste o kurioj vietoj buvai pries kareivynes 85 daugebuty antras aukstas po desine durys ar ten pat buvai?
Atsakyti
QUOTE(Llinete @ 2015 07 10, 14:58)
Čia gal tokia senučiukė vardu Eugenija, prieš kelis metus atsikrausčiusi iš Kalvarijos į Marijampolę.Prieš kelis metus buvau pas ją, man patiko. Kažin dar ji kelia kortas...

Labas vakaras lakiu naujienu gal kas buvot pas Eugenija priesais kareivynes neperseniai.....
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Būrėjos gyvenančios Draugystės gatvėje tel.nr. 865012639 Parašykit atsiliepimus jei eisit, pati dar nebuvau... blush2.gif
Atsakyti
vis dar aktualu jei nesunku laukiu bet kokios info .

QUOTE(monetad @ 2015 07 14, 21:53)
Labas vakaras lakiu naujienu gal kas buvot pas Eugenija priesais kareivynes neperseniai.....

Atsakyti