Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę (varinę)

QUOTE(Manaska @ 2009 12 21, 21:23)
as kai nuejau NL pas seimos gydytoja ir pasakiau, kad noriu  siuntimo pas ginekologa..ir kad LT karta i metus moterys tikrinasi tai pasiziurejo kaip i nesveika,sako-tai neturi ka veikt ginekologai turbut  swoon.gif zodziu eilini karta teko nelabai maloniai issireikalauti siuntimo  unsure.gif  gavau 2 menesius laukt. siuntime parase tipo noriu  po 3.5 metu issiimti spirale ...zodziu idi..iotas atsiprasant  cool.gif  o man paskutiniu metu taip kaip su peiliu bac i apacia pilvo..tai pasedziu ir po 10 minuciu tik vaikstau  doh.gif  tai siandien nuvaziavau i ligonine,iseme spirale(  isslinkus ji is gimdos buvo  doh.gif ,dar cista rado...) bet kaip ir kas ten net nepakalusiau(taip sueme pilvo apacia kad oho)..ba iskart  pykst ir kita spirale nauja idejo .Zodziu  smileysex.gif sake gali kad ir si vakara  blink.gif  nenustoja stebine mane olandijos daktarai   cool.gif

man atrodo kad uzsieni imus lietuvius kazkaip atsainiai ziuri g.gif neturi tu ten jokiu teisiu,nes esi sveitimas g.gif nors ir pas mus visko buna,visokiu daktaru g.gif bet man gine sake kad kai su spirale kas met reikia tikrintisd,kad nepriaugtu,nepasaislinktu ar neiskristu ir t...tdar pas mane ir zaizdele buvo kai dejo,todel ir turi viska stebet,manau taip visur turi buti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudre79: 23 gruodžio 2009 - 10:48
Ieskojau informacijos kaip veikia varine spirale. Ir puslapyje

http://www.netdoctor...ceptivecoil.htm

Uzkliuvo vienas sakinys. Kadangi mano anglu nera tobula ar galite pakomentuoti.

How do IUDs work?

They sit in your womb and prevent you from getting pregnant. They do this in three main ways:

* they prevent your partner’s sperm from getting through your womb and into your tubes
* they alter the secretions (mucus) in your cervix, creating a further barrier for sperm
* they affect your womb lining – making it less likely to ‘accept’ an egg.

Pretty well all family planning doctors and nurses say that the IUD does not work by ‘causing an abortion', as some people have alleged.

Kiek suprantu kad spiraliu nera pagrindinis darbas sukelti mikro abortus kaip dazniausiai kalba zmones.
Atsakyti
Merginos, ar yra pastojusių su Nova-T?
Atsakyti
QUOTE(vilmusis @ 2009 12 31, 08:42)
Merginos, ar yra pastojusių su Nova-T?


As pastojau su NOVA T. doh.gif
Atsakyti
Ir as su NOVA-t doh.gif
Atsakyti
Na tikekimes nepastosim doh.gif . Jau sulaukiau pirmuju mmm.
Atsakyti
QUOTE(*Deimantas* @ 2010 01 03, 09:44)
Ir as su NOVA-t doh.gif


oho doh.gif aš su spirale dabar tokia rami pasidariau dėl pastojimo g.gif
Gal kvailai paklausiu,bet Įdomu ar sėkmingi nėštumai būna pastojus su spirale? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Deimantas* @ 2010 01 03, 10:44)
Ir as su NOVA-t doh.gif

o tas nestumas normalus,sekmingas g.gif g.gif reguliariai lanketes pas gine g.gif
as tai jau metai su nota-t,taippat ramiai jauciuos ir saugiai g.gif buvau pas gine profilaktiskai,sake viskas ok,dabar vel iki kito vizito rami g.gif na kol nepaskaiciau kad tiek pastojimu g.gif g.gif
su naujais metais visas drinks_cheers.gif ir kad kuo maziau neplanuotu nestuke.gif butu mirksiukas.gif
Atsakyti
Jus kad po viena vaikiuka turit. Pas mane yra du. Oho nezinau kad jei dabar trecias atsirastu. Mazieji namus vercia ramu nebuna, net baisu pagalvot apie pastojima. Bet galimybe turet trecia dar neatmetu. Ginekologe man nesiule detis mirenos jei noresiu dar vaiku. Antras dalykas hormonu geriau privengt nes turiu polinki i venu issipletima sad.gif.

Dar vienas klausimas mane kankina. Atrodo man gydytoja siulu nenukirpo. Ale jie man nori kisoti lauk. Labai nepatogiai jauciuos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paggy_bundy @ 2010 01 03, 16:51)
Jus kad po viena vaikiuka turit. Pas mane yra du. Oho nezinau kad jei dabar trecias atsirastu. Mazieji namus vercia ramu nebuna, net baisu pagalvot apie pastojima. Bet galimybe turet trecia dar neatmetu. Ginekologe man nesiule detis mirenos jei noresiu dar vaiku. Antras dalykas hormonu geriau privengt nes turiu polinki i venu issipletima sad.gif.

Dar vienas klausimas mane kankina. Atrodo man gydytoja siulu nenukirpo. Ale jie man nori kisoti lauk. Labai nepatogiai jauciuos.  doh.gif

tai turi kreiptis pas gine kad nukirptu jeigu tau nepatogu g.gif g.gif o mb irgi sukelia nepatogumuuser posted image
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2010 01 03, 17:42)
tai turi kreiptis pas gine kad nukirptu jeigu tau nepatogu g.gif  g.gif o mb irgi sukelia nepatogumuuser posted image

Na mb sake kad tik karta juto. jau labai pas tuos daktarus nebenoriu eit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2010 01 03, 14:31)
oho doh.gif  aš su spirale dabar tokia rami pasidariau dėl pastojimo g.gif
Gal kvailai paklausiu,bet Įdomu ar sėkmingi nėštumai būna pastojus su spirale? g.gif


Dažniausiai verysad.gif -ne.
Atsakyti