Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę (varinę)

QUOTE(paggy_bundy @ 2010 01 03, 20:14)
Na mb sake kad tik karta juto. jau labai pas tuos daktarus nebenoriu eit  doh.gif

neturi kito pasirinkimo jeigu tau nepatogu,trinasi g.gif g.gif
Atsakyti
Na ir aš antrą mėn. su Nova-T. šiap iš gyd. reakcijos supratau, kad ji nelabai rekomenduoja ją, bet sakė, kad čia mano pasirinkimas. Savijauta visai gera. MM šiek tiek pagausėjo ir pailgėjo, bet aš prie to pripratus, bet dėl saugumo, tai nelabai saugiai jaučiuosi, todėl galvojų, kad per vaisingas dienas gal pasisaugoti reikėtų, nžn.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
su spirale esu 8 men. po menesiuniu praejus 7 d. jau 3 d.teplioja rausvai,ir taip jau antras menuo...
gal yra kam taip buve? jauciuosi gerai,niekas neskauda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(proffessionnel @ 2010 01 08, 13:39)
sveikutes  4u.gif
su spirale esu 8 men. po menesiuniu praejus 7 d. jau 3 d.teplioja rausvai,ir taip jau antras menuo...
gal yra kam taip buve? jauciuosi gerai,niekas neskauda  ax.gif

buna taip su spiralem,cia normalu wub.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2010 01 09, 17:35)
buna taip su spiralem,cia normalu wub.gif  g.gif

aciu mirksiukas.gif
palegvejo sokiai.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proffessionnel: 09 sausio 2010 - 20:01
QUOTE(proffessionnel @ 2010 01 08, 12:39)
sveikutes  4u.gif
su spirale esu 8 men. po menesiuniu praejus 7 d. jau 3 d.teplioja rausvai,ir taip jau antras menuo...
gal yra kam taip buve? jauciuosi gerai,niekas neskauda  ax.gif

As su spirale 6men ir man taip per kiekvienas mm doh.gif Ir isvis mm siaubingai gausios blink.gif Ir ilgos 8-9 dienos. Daznai paskauda pilva, nugara. Lapkricio men buvau nulekus pas gine tai israse priesuzdegiminiu vaistuku ir zvakuciu. (gine mane net tokiom gailiom akim paziurejo, sako "tai jus taip iseina apie puse menesio ir prakraujuojat? blink.gif ") hihihi.gif Mm nebe tokios gausios jau buvo ana men. Ale to patepliojimo vistiek biski buvo.
Igriso man jau tie visi skausmai ir tepliojimai gun_bandana.gif:
Siaip dar pamate, kad ant pilvo nuo dirzo sagties paberta. Sake jei esu alergiska metalui, vertetu pasidaryt alerginius tyrimus ar ner alergijos variui unsure.gif Gal organizmas netoleruoja tokiu atveju doh.gif
Zodziu, nebezinau kaip cia man su ta spirale daryt.. O dar paskutiu metu vis uzeina mintys apie antra kleckiuka blush2.gif Taigi suma sumarum is to isplaukia klausimas, ar pries isimant spirale reik kokius nors tyrimus darytis? Ar tiesiog galima ateit per mm ir rezt ginei "isimk man ta spiruokle, kuri gadina gyvenima" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(markute @ 2010 01 10, 14:33)
As su spirale 6men ir man taip per kiekvienas mm doh.gif Ir isvis mm siaubingai gausios blink.gif Ir ilgos 8-9 dienos. Daznai paskauda pilva, nugara. Lapkricio men buvau nulekus pas gine tai israse priesuzdegiminiu vaistuku ir zvakuciu. (gine mane net tokiom gailiom akim paziurejo, sako "tai jus taip iseina apie puse menesio ir prakraujuojat? blink.gif ") hihihi.gif Mm nebe tokios gausios jau buvo ana men. Ale to patepliojimo vistiek biski buvo.
Igriso man jau tie visi skausmai ir tepliojimai gun_bandana.gif:
Siaip dar pamate, kad ant pilvo nuo dirzo sagties paberta. Sake jei esu alergiska metalui, vertetu pasidaryt alerginius tyrimus ar ner alergijos variui unsure.gif Gal organizmas netoleruoja tokiu atveju doh.gif
Zodziu, nebezinau kaip cia man su ta spirale daryt.. O dar paskutiu metu vis uzeina mintys apie antra kleckiuka blush2.gif Taigi suma sumarum is to isplaukia klausimas, ar pries isimant spirale reik kokius nors tyrimus darytis? Ar tiesiog galima ateit per mm ir rezt ginei "isimk man ta spiruokle, kuri gadina gyvenima" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ir mane isberia nuo dirzo jai prisiliecia saktis prie pilvo doh.gif
Atsakyti
Pirmus 6 mėn. mmm buvo labai gausios, paskui normalizavosi.
Atsakyti
QUOTE(vilmusis @ 2010 01 11, 14:44)
Pirmus 6 mėn. mmm buvo labai gausios, paskui normalizavosi.

man sakyciau jokiu pokyciu,tas pats kaip ir be spirale,tas pats ir su ja thumbup.gif thumbup.gif jokio salutinio poveikio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2010 01 15, 22:26)
man sakyciau jokiu pokyciu,tas pats kaip ir be spirale,tas pats ir su ja thumbup.gif  thumbup.gif jokio salutinio poveikio thumbup.gif

Laimingoji biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viske: 15 sausio 2010 - 22:38
QUOTE(viske @ 2010 01 10, 14:33)
As su spirale 6men ir man taip per kiekvienas mm doh.gif Ir isvis mm siaubingai gausios blink.gif Ir ilgos 8-9 dienos. Daznai paskauda pilva, nugara. Lapkricio men buvau nulekus pas gine tai israse priesuzdegiminiu vaistuku ir zvakuciu. (gine mane net tokiom gailiom akim paziurejo, sako "tai jus taip iseina apie puse menesio ir prakraujuojat? blink.gif ") hihihi.gif Mm nebe tokios gausios jau buvo ana men. Ale to patepliojimo vistiek biski buvo.
Igriso man jau tie visi skausmai ir tepliojimai gun_bandana.gif:
Siaip dar pamate, kad ant pilvo nuo dirzo sagties paberta. Sake jei esu alergiska metalui, vertetu pasidaryt alerginius tyrimus ar ner alergijos variui unsure.gif Gal organizmas netoleruoja tokiu atveju doh.gif
Zodziu, nebezinau kaip cia man su ta spirale daryt.. O dar paskutiu metu vis uzeina mintys apie antra kleckiuka blush2.gif Taigi suma sumarum is to isplaukia klausimas, ar pries isimant spirale reik kokius nors tyrimus darytis? Ar tiesiog galima ateit per mm ir rezt ginei "isimk man ta spiruokle, kuri gadina gyvenima" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


As su spirale 4 men,kol kas nepatenkinta schmoll.gif ,menesines gausios ir ilgos doh.gif ,bet tikiosi susinormolizuos rolleyes.gif
Mano gine sake kad sperale galima bet kada isimti,ir ta pacia diena daryti vaikeli wub.gif ,cia su Nova T,o kaip su kitom nezinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(D-i-a-n-a @ 2010 01 17, 19:16)
As su spirale 4 men,kol kas nepatenkinta schmoll.gif ,menesines gausios ir ilgos doh.gif ,bet tikiosi susinormolizuos rolleyes.gif
Mano gine sake kad sperale galima bet kada isimti,ir ta pacia diena daryti vaikeli wub.gif ,cia su Nova T,o kaip su kitom nezinau unsure.gif

Pas mane irgi nova T.
Jau pradejau maratona per gydytojus alergologus, jei neras alergijos, o ir toliau man tos nesamones del spirales tesis, jauciu, vistiek issimsiu doh.gif Stai uzvakar susirgau ir jau plaukiu vel doh.gif
Tiesa, o jum mm prasideda is karto normaliai, ar tepliojimais? blush2.gif Man pirmas dvi dienas teplioja, o paskui prasideda tvanas doh.gif
Atsakyti