Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veikti baigus mokyklą?

Ir kokie atsakymai? teigiami? man tai įdomu ar labai dideli ten konkursai vyksta g.gif pas mus pusę abiturientų irgi į užsienį labai nori važiuot studint, bet anglų kalbos beveik nemoka lotuliukas.gif nežinau, kaip jie ruošiasi išlaikyt ielts ar toefl, nes manau vistiek kiek nors pasiruošimo reikia smile.gif nu, bet svarbu noras biggrin.gif
aš tai jei šiais metais neįstočiau, tai kitais turbūt keliaučiau irgi į užsienį smile.gif
ex, savaitgalis baigėsi doh.gif beje, kokius egzaminus laikysi?
Atsakyti
O aš turiu pažįstamą, kuri įstojo iškart po mokyklos į univerą ir jai nepasisekė. Mokytis jai pasirodė paprasčiausiai per sunku. Per abitūrą ji patyrė nemažai streso, 12-ta klasė tikrai buvo sunkūs, įtempti metai. Ko gero, buvo pervargusi. Ji klaipiedietė, mokėsi Vilniuje. Kiekvieną savaitgalį lėkdavo namo, neprilipo jai tas Vilnius, žmonės, mokslai ir t.t. Pasiimė akademines, per tą laiką baigė kursus, įsidarbino. Pinigai apgailėtini, bet vis dėlto tai jai labai padėjo. Ji suprato, kaip nori toliau mokytis, kaip nori kažką daugiau pasiekti, galų gale pamatė realybę be išsilavinimo. O ji gabi labai. Vasarą pridavė dokumentus mokytis Klaipėdoje (ir finansiškai, ir morališkai paprasčiau). Įstojo ir šiuo metu labai labai laiminga. Susirado naujų draugų, dingo visos depresijos, mokytis lengviau. Tiesa, ji puikiai žinojo ko nori, tad to blaškymosi dėl specialybės nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2009 02 01, 23:49)
Ir kokie atsakymai? teigiami? man tai įdomu ar labai dideli ten konkursai vyksta  g.gif  pas mus pusę abiturientų irgi į užsienį labai nori važiuot studint, bet anglų kalbos beveik nemoka lotuliukas.gif  nežinau, kaip jie ruošiasi išlaikyt ielts ar toefl, nes manau vistiek kiek nors pasiruošimo reikia  smile.gif nu, bet svarbu noras biggrin.gif
aš tai jei šiais metais neįstočiau, tai kitais turbūt keliaučiau irgi į užsienį  smile.gif
ex, savaitgalis baigėsi  doh.gif beje, kokius egzaminus laikysi?

tu kartais parsai taip, kad man atrodo pati buciau rasius biggrin.gif as matke, lietuviu, istorija ir anglu( standartini ketvertuka)...na kol kas tai tik neigiami, arba atsiuncia reikialavimus.....tikrai jau kad ech del savaitgalio verysad.gif cia sako atsipalaiduot ir egzam ruostis, o as tik speju po pamoku gryzti ir nuluztu, atsibundu vakare, tada nd ir miegot....tik savaitgaliai atsipalaidaimui ir lieka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Guvilė @ 2009 02 02, 18:40)
O aš turiu pažįstamą, kuri įstojo iškart po mokyklos į univerą ir jai nepasisekė. Mokytis jai pasirodė paprasčiausiai per sunku. Per abitūrą ji patyrė nemažai streso, 12-ta klasė tikrai buvo sunkūs, įtempti metai. Ko gero, buvo pervargusi. Ji klaipiedietė, mokėsi Vilniuje. Kiekvieną savaitgalį lėkdavo namo, neprilipo jai tas Vilnius, žmonės, mokslai ir t.t. Pasiimė akademines,  per tą laiką baigė kursus, įsidarbino. Pinigai apgailėtini, bet vis dėlto tai jai labai padėjo. Ji suprato, kaip nori toliau mokytis, kaip  nori kažką daugiau pasiekti, galų gale pamatė realybę be išsilavinimo. O ji gabi labai. Vasarą pridavė dokumentus mokytis Klaipėdoje (ir finansiškai, ir morališkai paprasčiau). Įstojo ir šiuo metu labai labai laiminga. Susirado naujų draugų, dingo visos depresijos, mokytis lengviau. Tiesa, ji puikiai žinojo ko nori, tad to blaškymosi dėl specialybės nebuvo.

del tokiu istoriju ir baisu stoti gerai neapsisprendus unsure.gif
Atsakyti
O užsieny žmonės dažnai taip daro. Ką ten mokyklos žaliasis agurkėlis gali teisingai nuspręsti... Gyvenimo paragauti reikia, tada gal ir mažiau klysi. Bet kaip sakoma, errare humanum est (klysti žmogiška). Manau, galūtinai apsispręsti galėsit tik po egzų. Kokia savijauta bus. Jeigu nusiteikusios rimtai būsit, tai galėsit stoti ir mokytis toliau, nes daryti pertrauką baisu dėl to, kad gali užsimiršti tos mokyklinės žinios, gali sunku būti vėl "įstot į vėžes".
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2009 02 02, 21:48)
O užsieny žmonės dažnai taip daro. Ką ten mokyklos žaliasis agurkėlis gali teisingai nuspręsti... Gyvenimo paragauti reikia, tada gal ir mažiau klysi. Bet kaip sakoma, errare humanum est (klysti žmogiška).  Manau, galūtinai apsispręsti galėsit tik po egzų. Kokia savijauta bus. Jeigu nusiteikusios rimtai būsit, tai galėsit stoti ir mokytis toliau, nes daryti pertrauką baisu dėl to, kad gali užsimiršti tos mokyklinės žinios, gali sunku būti vėl "įstot į vėžes".

tik kad tas "gyvenimo ragavimas" daznai virsta juodu darbu, jei tureciau galimybe pakeliauti, pasizvalgyti po pasauli, metus tiesiog viskuo dometis tada taip, tikrai butu verta....bet dabar jau apsisprendziau stoti smile.gif nes po meu isivaizduoju, kad tikrai sunku vel isivaziuoti i mokymasi.... be to man patinka buti mokine, pats mokymosi procesas, noriu pabuti studente... sunku dabar save isivaizduoti be to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grisha @ 2009 02 02, 22:33)
tik kad tas "gyvenimo ragavimas" daznai virsta juodu darbu, jei tureciau galimybe pakeliauti, pasizvalgyti po pasauli, metus tiesiog viskuo dometis tada taip, tikrai butu verta....bet dabar jau apsisprendziau stoti  smile.gif nes po meu isivaizduoju, kad tikrai sunku vel isivaziuoti i mokymasi.... be to man patinka buti mokine, pats mokymosi procesas, noriu pabuti studente... sunku dabar save isivaizduoti be to smile.gif


xe, mano mintys garsiai išsakytos bigsmile.gif mirksiukas.gif aš tai kuo toliau tuo labiau tvirčiau apsisprendžiu stot, jau noris ir to studentiško gyvenimo paragaut blush2.gif
o beje kur stosi?sakai jau tvirtai apsisprendei?
duotų kas kelionę aplink pasaulį tai mielai ir tuos metus praleisčiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2009 02 03, 00:47)
xe, mano mintys garsiai išsakytos  bigsmile.gif  mirksiukas.gif aš tai kuo toliau tuo labiau tvirčiau apsisprendžiu stot, jau noris ir to studentiško gyvenimo paragaut blush2.gif
o beje kur stosi?sakai jau tvirtai apsisprendei?
duotų kas kelionę aplink pasaulį tai mielai ir tuos metus praleisčiau bigsmile.gif

sakiau kad tvirtai apsisprendziau? nesakiau biggrin.gif noreciau ekonomika, o kur tai jau priklauso nuo to kaip egzus pasiseks islaikyti smile.gif uztat tvirtai apsisprendziau stoti, pagalvojau kad labai noriu mokytis toliau, man liudna net pagalvojus kad mokykla baigsiu, tai kur jau cia man nesimokyt smile.gif
Atsakyti
Na, tai jei apsisprendei stoti į ekonomiką ir jei dar VU pasiseks, galiu pasakyt kad jau ir nuo antro kurso drąsiai ir dirbt ir po erasmus'us važinėt galėsi - laiko susivokt tai oj kiek bus.. biggrin.gif

QUOTE(Grisha @ 2009 02 03, 20:15)
sakiau kad tvirtai apsisprendziau? nesakiau biggrin.gif  noreciau ekonomika, o kur tai jau priklauso nuo to kaip egzus pasiseks islaikyti smile.gif uztat tvirtai apsisprendziau stoti, pagalvojau kad labai noriu mokytis toliau, man liudna net pagalvojus kad mokykla baigsiu, tai kur jau cia man nesimokyt smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 02 13, 10:48)
Na, tai jei apsisprendei stoti į ekonomiką ir jei dar VU pasiseks, galiu pasakyt kad jau ir nuo antro kurso drąsiai ir dirbt ir po erasmus'us važinėt galėsi - laiko susivokt tai oj kiek bus..  biggrin.gif

is kur tokios zinios? paaiskinkit placiau smile.gif
Atsakyti
aš esu tos nuomonės, kad baigus mokyklą reikia stoti mokytis toliau, o nepradėti uždarbiauti. Kuo labiau pajunti pinigų skonį, tuo tolesniam laikui atidedi studijas. O po to atrodo kad ir be diplomo viską gerai išmanai....
Pajuskit studentišką gyvenimą tada kada jam ir yra laikas. Neakivaizdžiai galima bus studijuoti ir po 30...
O kad neprivalgysi, pabadausi - nieko.Visi mes irgi valgėm bulvytes, ir skaičiavom centukus , žiūrėdami ką įpirksim, o ko ne. Bet pabaigėm aukštuosius ir dar net ne vieną...
Užtat esant pinigėlių trūkumui, nereikia sukti galvos kaip čia vat nusipirkus vieną ar kitą egzaminą biggrin.gif mirksiukas.gif Žinai, kad reikia išmokti thumbup.gif Ir moki biggrin.gif
Beje, aš vasarosatostogų metu važiuodavau uždarbiauti į užsienį 4u.gif Taigi teko gerai pasimokyti ir vasarą smegenis atpalaiduoti,bet raumenis patreniruoti biggrin.gif biggrin.gif
Ir braškes skyniau, ir mišką valiau ir dažytoja pabuvau... biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre: 14 vasario 2009 - 21:41
QUOTE(Indre @ 2009 02 14, 22:38)
aš esu tos nuomonės, kad baigus mokyklą reikia stoti mokytis toliau, o nepradėti uždarbiauti. Kuo labiau pajunti pinigų skonį, tuo  tolesniam laikui atidedi studijas. O po to atrodo kad ir be diplomo viską gerai išmanai....
Pajuskit studentišką gyvenimą tada kada jam ir yra laikas. Neakivaizdžiai galima bus studijuoti ir po 30...
O kad neprivalgysi, pabadausi - nieko.Visi mes irgi valgėm  bulvytes, ir skaičiavom centukus , žiūrėdami ką įpirksim, o ko ne. Bet pabaigėm aukštuosius ir dar net ne vieną...
Užtat esant pinigėlių trūkumui, nereikia sukti galvos kaip čia vat nusipirkus  vieną ar kitą egzaminą biggrin.gif  mirksiukas.gif  Žinai, kad reikia išmokti thumbup.gif  Ir moki biggrin.gif
Beje, aš  vasarosatostogų metu važiuodavau uždarbiauti į užsienį 4u.gif Taigi teko gerai pasimokyti ir vasarą smegenis atpalaiduoti,bet raumenis patreniruoti biggrin.gif  biggrin.gif
Ir braškes skyniau, ir mišką valiau ir dažytoja pabuvau... biggrin.gif  bigsmile.gif

na as apsisprensziau, kad stosiu...mintys nestoti buvo trumpas samones aptemimas smile.gif todel visiskai sutinku su jusu nuomone....
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2009 02 14, 22:38)
aš esu tos nuomonės, kad baigus mokyklą reikia stoti mokytis toliau, o nepradėti uždarbiauti. Kuo labiau pajunti pinigų skonį, tuo  tolesniam laikui atidedi studijas. O po to atrodo kad ir be diplomo viską gerai išmanai....
Pajuskit studentišką gyvenimą tada kada jam ir yra laikas. Neakivaizdžiai galima bus studijuoti ir po 30...
O kad neprivalgysi, pabadausi - nieko.Visi mes irgi valgėm  bulvytes, ir skaičiavom centukus , žiūrėdami ką įpirksim, o ko ne. Bet pabaigėm aukštuosius ir dar net ne vieną...
Užtat esant pinigėlių trūkumui, nereikia sukti galvos kaip čia vat nusipirkus  vieną ar kitą egzaminą biggrin.gif  mirksiukas.gif  Žinai, kad reikia išmokti thumbup.gif  Ir moki biggrin.gif
Beje, aš  vasarosatostogų metu važiuodavau uždarbiauti į užsienį 4u.gif Taigi teko gerai pasimokyti ir vasarą smegenis atpalaiduoti,bet raumenis patreniruoti biggrin.gif  biggrin.gif
Ir braškes skyniau, ir mišką valiau ir dažytoja pabuvau... biggrin.gif  bigsmile.gif


Aš ir tos pačios nuomonės, kad baigus mokyklą reikia iškart stoti. Kai kurie žmonės nežino, ką veikti baigus universitetą ir tikrai neįsivaizduoju, ką kito gali veikti 18-19 metų jaunuolis, baigęs mokyklą. Gali būti, kad įstojęs suprasi, kad ne ten norėjai, tave traukia kita veikla, sritis ir manau, kad tai geriau pasimatys studijuojant, o ne dirbant kokį nekvalifikuotą darbą
Atsakyti