Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas kartu

Nebūtų tų kovų, jei būtų susitariama iš pat pradžių, kad abu tvarką namuose palaikys ir tuos ruošos darbus darys. ax.gif O jei kitaip nesigauna, tai konkrečiai pareigas pasidalinti - kas dulkes valo, kas lėkstes plauna, kas gamina ir nebūtų jokių pykčių.
O kad galvojam, jog viskas savaime turi gautis, be jokio susitarimo viską kartu darysim, jei vienas pradės tvarkytis, tai kitas puls padėti - tai taip nebūna. Kam vaikinui(vyrui) tvarkytis, jei mato kad viskas ir taip tvarkinga, įpranta ir kitaip nebemoka gyventi. O kad tą tvarką ne nykštukai namie daro, tai dažniausiai nesusimąsto jie biggrin.gif
Jei nuo pat pradžių pulsim visus keturis namų kampus laikyti ir viskuo rūpintis, tai taip ir bus visuomet
Atsakyti
QUOTE(MELETA*** @ 2010 01 16, 15:34)
Nebūtų tų kovų, jei būtų susitariama iš pat pradžių, kad abu tvarką namuose palaikys ir tuos ruošos darbus darys. ax.gif  O jei kitaip nesigauna, tai konkrečiai pareigas pasidalinti - kas dulkes valo, kas lėkstes plauna, kas gamina ir nebūtų jokių pykčių.
O kad galvojam, jog viskas savaime turi gautis, be jokio susitarimo viską kartu darysim, jei vienas pradės tvarkytis, tai kitas puls padėti - tai taip nebūna. Kam vaikinui(vyrui) tvarkytis, jei mato kad viskas ir taip tvarkinga, įpranta ir kitaip nebemoka gyventi. O kad tą tvarką ne nykštukai namie daro, tai dažniausiai nesusimąsto jie biggrin.gif
Jei nuo pat  pradžių pulsim visus keturis namų kampus laikyti ir viskuo rūpintis, tai taip ir bus visuomet


Sutinku visiškai. Bet blogiausia, kad apie tai susimąstoma tada, kai jau per vėlu.
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 17, 22:16)
Sutinku visiškai. Bet blogiausia, kad apie tai susimąstoma tada, kai jau per vėlu.

Tai jaunų žmonių bruožas smile.gif Tas lėkimas į bendrą gyvenimą pametus galvą po to duoda šiokių tokių pasėkmių.. smile.gif Reta, kuomet žmonės susėda ir nusprendžia, kaip jiedu gyvens. Dažniausiai natūraliai išsirutulioja gi.. smile.gif
Atsakyti
Kalbama čia apie visokius pasidalinimus ir pan. Bet šiai dienai bent jau finansuose neišeina dalintis arba viską primesti vien vyrui, nes paprasčiausiai algelės taip sumenko, kad net ir kirpykla ar kava darbe yra skrūpulingai apskaičiuojamos ir nė cento pro šalį, bet aš nesiskundžiu, nes iš vyro algos praktiškai padengiame paskolas, komunalinius ir dar kurui lieka. Na o mano alga dengia visa kita smile.gif

Darbai namie nėra griežtai suskirstyti, bet man to ir nereikia, nes labai mėgstu tvarkytis, gaminti ir apskritai kuoistis namie. Kai blogai jaučiuosi ar šiaip užpuola tinginiukas, tai MB niekada neatsisako padėti: ir maistą lengvą paruošia (šiaip nelabai moka gaminti, be to negali pvz nuskusti bulvių, nes yra alergiškas bulvių krakmolui (iš pradžių netikėjau, kol nepamačiau ištinusių akių ir pasunkėjusio kvėpavimo net tada, kai būna šalia nuskustų bulvių)), ir indus suplauna, ir kambarius tvarkyti padeda. Visada išneša šiukšles (tą darau tik tada, jei jo nėra, o man labai reikia). Abu dirbame, todėl parduotuvėje apsipirkinėjame kartu po darbo, o savaitgalį ir turguje lankomės kartu. Net rūbelius pirkti einame kartu wub.gif
Atsakyti
[quote=Benice,2009 01 21, 11:46]
Biudzetas: kiekvienas turime savo pinigelius, taciau vyras ir tik jis perka maista ir moka uz busta tongue.gif Pasakiau nuo pat pradziu, kad jeigu vyras seimos galva - tegul ir islaiko mane, o smotkems ir kosmetikai visada uzsidirbsiu. Turiu jausti, kad turiu vyra, o ne kad su drauge gyvenu, kur viska reikia per pus moketis biggrin.gif Tokios mano taisykles, gal naglos, bet toks jau auklejimas blush2.gif



Kitaip sakant vyras laiko visus namų kampus, o jūs rupinatės savo maloniais poreikiais. Viskas puiku. Turbut pradėsiu suprasti kodėl pas mus su lyčių lygybe ne viskas tvarkoje. Jeigu vyras rūpinsi didžiąja dalimi materialios gerovės jis į moterį ir žiūri kaip į silpnąją lytį. Čia tik mano pamastymai, jokiu būdu neteigiu, kad juos reikia priimti už nenuginčijamą tiesą. Greičiau tai gali būti kaip nepatvirtinta prielaida. Blema, kaip man išmokti vyru naudotis. Man viena iš didesnių katastrofu būtų iš partnerio pinigų gyventi. Aišku, nespjaunu į vandenį, nes gali tekti jo atsigerti. Čia dėl tokio požiūrio, kaip jūs sakote auklėjimas, ar koks kitas biesas kaltas ....nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudyk veja: 26 sausio 2010 - 12:29
As manau jei jau pradedi gyvent jau reik nuo pat pradziu nors min susiskirstytu darbais smile.gif bent pas mus man draugas visada padeda kazkuom valgyt paruost ar namus sutvarko 4u.gif ir as tuo dziauguos ir vertinu kiti vyrai turedami laisvo laiko net nesugeba zmonos padet buityje doh.gif sedi pries tv isverte pilvus ar gere drinks_cheers.gif su drg schmoll.gif o zmona turi viena tvarkytis doh.gif verysad.gif maniskis man padeda ir as tuom dziauguos ir vertinu wub.gif
Atsakyti
Na man susiskirstyt darbus tai kai per talką skamba smile.gif
Pas mus natūraliai viskas gaunasi, o ir finansiškai, vienas moka mokesčius, kitas už maistą smile.gif
Atsakyti
na pas mus viskas draugiskai.. mb plauna indus, tai jo pagrindine pareiga blush2.gif nes as nekenciu indu plaut blush2.gif o seip tai kaip pas kuri nuotaika, tai buna jisai namus sutwarko, grindis ispaluna ir t.t. tai as tai darau smile.gif
pas mus bendri pinigai rolleyes.gif nors reiks neuzilgo kazkaip kitaip skirstyt biudzeta... kadangi pinigai stovi pas mane tai ju daznai ir nelieka lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(MELETA*** @ 2010 01 16, 14:34)
Nebūtų tų kovų, jei būtų susitariama iš pat pradžių, kad abu tvarką namuose palaikys ir tuos ruošos darbus darys. ax.gif  O jei kitaip nesigauna, tai konkrečiai pareigas pasidalinti - kas dulkes valo, kas lėkstes plauna, kas gamina ir nebūtų jokių pykčių.
O kad galvojam, jog viskas savaime turi gautis, be jokio susitarimo viską kartu darysim, jei vienas pradės tvarkytis, tai kitas puls padėti - tai taip nebūna. Kam vaikinui(vyrui) tvarkytis, jei mato kad viskas ir taip tvarkinga, įpranta ir kitaip nebemoka gyventi. O kad tą tvarką ne nykštukai namie daro, tai dažniausiai nesusimąsto jie biggrin.gif
Jei nuo pat  pradžių pulsim visus keturis namų kampus laikyti ir viskuo rūpintis, tai taip ir bus visuomet

nepritariu schmoll.gif na aisku gal pas mane draugas- netipinis vyras... viskas pas mus naturaliai gavosi... stengemes vienas kitam padeti ir tiek smile.gif juo labiau jis zymiai tvarkingesnis nei as blush2.gif buna iseinu su drauge susitikt, gryztu oi namai blizga wub.gif
Atsakyti
na man tai nemazai sunkumu kilo apsigyvenus kartu su draugu doh.gif
kaip pastebejau ir perskaiciau, daugumai cia nekilo problemu del buities, o man tai patapo kone didziAusia problema, nes draugas is pradziu visiskai nesitvarke, man neikiek nepadejo,nei indus plove, nei dulkes vale, apie daugiau net nesneku- viska is paskutiniuju jegu pati darydavau gryzusi is paskaitu
nors praejo siek tiek laiko nuo tos sunkios pradzios, situacija iki siol gan problematiska, nes jei neliepsiu nesakysiu -prasau padaryk ta ar ana- ir nepadarys, o jei jau paprasau, tai pyksta, kad vadovauju doh.gif
grindu iki siol nera ploves, kaip ir wc, kuri, beje labai daznai apdirba doh.gif
issireikalavau tik kad lova paklotu ar bent indus kartais splautu,beje, visada reikia JAM PASAKYT kad padarytu kanors, pats neprasomas NIEKADA schmoll.gif zodziu kas liecia buiti vargstu viena as , del ko labai konfliktuojam, visdelto galetu daugiau pasistengt nes tik sedi prie pc visa diena, nedirba dabar doh.gif
tad su baltu pavydu skaiciau pries tai pasisakiusias , pas kurias draugas/vyras sutvarko namus ar bent kitaip padeda daugiau negu kad man maniskis verysad.gif
Atsakyti
abu kepame tortą 4u.gif http://www.povarenok...ipes/show/4118/
skanumėlis
Atsakyti
QUOTE(Ponečka @ 2010 01 27, 11:10)
Na man susiskirstyt darbus tai kai per talką skamba smile.gif
Pas mus natūraliai viskas gaunasi, o ir finansiškai, vienas moka mokesčius, kitas už maistą smile.gif


drinks_cheers.gif Maniškis padeda indus suplauti, kai paprašau, gali gėles palaistyti, kilimą išsiurbti, ar ką nors padaryti. Aš net nenorėčiau, kad jis dulkes valytų ar grindis plautų, nes žinau, kad to nepadarytų gerai.
Manau, kiekvienas turim savo darbus, aš namų tvarka rūpinuosi, o jis automobilių.
Atsakyti
Aš tokia laiminga, kad MB ne vienas iš tų stuobrių, kurie "kur šiko, ten paliko". Tikrai būna šeimyniškų moteriškių, kuriom malonu aplink vyrą kaip apie vaiką šokinėt, bet aš ne iš tokių... Labai užjaučiu tas, kuriom nuolat tenka vaikščioti vyrui iš paskos, tvarkyt jo bardaką ir nuolat stumdyt, kad padarytų tokį ar anokį buities darbelį...
Atsakyti