Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas kartu

QUOTE(palange @ 2010 02 13, 23:42)
Aš tokia laiminga, kad MB ne vienas iš tų stuobrių, kurie "kur šiko, ten paliko". Tikrai būna šeimyniškų moteriškių, kuriom malonu aplink vyrą kaip apie vaiką šokinėt, bet aš ne iš tokių... 

Pazistu moteri, kuri savo vyro arbata pasaldina ir net ismaiso, nes "jis gerai neismaisys". Vyras tikriausiai nezino net kur namie sauksta rast doh.gif Va tokio tai jau nepakesciau. Bet sakyciau, jog tokiu ji pati moteris ir padare.
Atsakyti
internete radau tokia nebloga tema 4u.gif moters gyvenimas vyro akimis: 4u.gif paskaitykit, nors gal ir ne i sita skyreli idejau blush2.gif


« Vyro paklydėlio nuotykiai ir vyrų logika smile.gif
10 priežasčių, kodėl vyru būti geriau biggrin.gif »
moters gyvenimas vyro akimis smile.gif

"labas vakaras
esu mėgėjas apmąstyti tokius dalykus kaip moteriška logika, vyrų ir moterų santykiai ir pan. pasidaro įdomu, kai pastebi tokius keistus dalykus. bent jau mano akimis keistus.
aš va stebiu tas būtybes, kurios mus, vyrus, pakenčia. jei aš būčiau moteris, tai savęs tikrai nepakęsčiau.
jei bučiau moteris, būčiau liesbietė.
na, juk moteros tokios įdomios. jos tokios kontrastingos.
- pasakyk, kad mane myli.
- myliu.
- ne, tu tai pasakei, todėl, kad aš paprašiau.

tai kam prašyt, jei vis tiek negerai? o dar mane nervuoja toks jų bruožas, kai mergina būna ne nuotaikoj, tai vyras turi tapti telepatu.
- kas yra?
- nieko.
- na, nieko tai nieko.
- tu manęs nesuprasi.
- tai kas yra?
- nieko.
- tai einu valgyt.
- eik eik.
- nu, kas yra?
- tu esi toks anoks ir visoks koks.
- tai kas yra?
- aš tik norėjau, kad būtum šalia.

nu joptararai.
tačiau tokie ir kitokie skirtumai tik dar labiau traukia
yra labai daug vyrų, kurie mano, kad moterims reikia labai daug, tačiau gerai pasvarstęs priėjau prie išvados, kad taip nėra. aš čia kalbu apie tas moteris, kurios yra subrendusios, žinančios ko nori, tikros moterys (ne tos karjeristės. neįsižeiskit, bet mano manymu, karjetistės moterys pamiršta savo tikrąją moterišką prigimtį).
yra tokių nuomonių, kad moterims reikia tik pinigų. aš kategoriškai nesutinku. pinigų reikia visiems. o ir kas čia blogo, jei moteris nori materialiai apsirūpinusio vyro? kam jai koks nabagas, kuris savim nesugeba pasirūpint? be to, kažkur skaičiau, kad moteris, kai susipažįsta su vyru, nesąmoningai vertina jį kaip partnerį. kadangi moterys gimdo, jos nori susilaukti palikuonių nuo, taip sakant, ne vegetuojančių vyrų, o nuo sugebančių gyvenime siekti tikslų. ir kas čia blogo? vaiką auginti tikrai nėra nei pigu, nei lengva. turiu dukrytę, ir žinau, ką sakau.
galiu drąsiai teigti, kad moterų gyvenimas yra žymiai sunkesnis nei vyrų. taip jau yra, ir nebijau pripažinti, kad tai moterys yra stiprioji lytis. ne jėga stiprybė rodoma.
moterų pečius slegia daugybė pareigų. pvz. vyras užtaiso moterai vaiką, niekas nekreipia dėmesio, jei vyras nesirūpina vaiku. o kaip žiūrima į moterį, kuri palieka savo vaiką? akmenim užmėtyt gali. o kaip buityje? vyras net nesukdamas galvos grįžta namo, paėda ( ir tegul tik žmona pabando nepagamint) ir išsidrebia ant lovos. ir visai nesvarbu, kad žmona ir vaikus prižiūri, ir dirba, ir dar vyrą turi sužiūrėt, o dar naktį turi atlikti žmonos pareigą.
o kalbėdamas apie tai, kad moterims visai ne daug reikia, norėjau paklausti vyrų, ar tai jau taip sunku bent retkarčiais vietoj to, kad mest kojines vidury kambario įtrenkti bent jau po vonia? ar tai neįmanoma kartais nuskusti porą bulvių, įtrenkt į puodą, paimt mėsos gabalą ir jį iškept? galu gale, ar tai pažemintų vyrą, jei kada grįžęs namo atvilktų kokią kvietką visiškai be jokios progos?
iš tikrųjų nebūtina tų moterų nešiot ant rankų, joms visškai užtenka parodyti dėkingumą ir tai, kad vertinate, ką jos dėl mūsų daro. o į jų zirzimus nėr ko kreipt dėmesio, čia jau tokia natūra.
gerai, mylėkit savo moteris. vis dėlto, pakęsti mus nėra taip jau lengva.
labanakt "
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2010 02 14, 10:51)
Pazistu moteri, kuri savo vyro arbata pasaldina ir net ismaiso, nes "jis gerai neismaisys". Vyras tikriausiai nezino net kur namie sauksta rast  doh.gif Va tokio tai jau nepakesciau. Bet sakyciau, jog tokiu ji pati moteris ir padare.


Garsusis "mamytės ir sūnelio" šeimos modelis... žiauru, bet jei jiems gerai...
Atsakyti
Perskaičius tą tekstą aš taip džiaugiuosi, kad turiu namuose vyrą kuris ir kojines į skalbinių dėžę įmeta, ir bulvių prilupa, ir indus išplauna, ir pasitvarko jei reikia, ir bent profilaktiškai be prašymų pasako kad myli, ir kvietkų namo be progos parneša. Kartais galvoju, kad yra geresnių už maniškį, bet gerai pagalvojus- blogesnių dar daugiau, taigi nelabai turiu kuo skūstis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2010 02 14, 12:51)
Pazistu moteri, kuri savo vyro arbata pasaldina ir net ismaiso, nes "jis gerai neismaisys". Vyras tikriausiai nezino net kur namie sauksta rast  doh.gif Va tokio tai jau nepakesciau. Bet sakyciau, jog tokiu ji pati moteris ir padare.


doh.gif isprotecaiu sitaip gvyent jau po pirmos dienos lotuliukas.gif

QUOTE(omg @ 2010 03 16, 18:48)
Perskaičius tą tekstą aš taip džiaugiuosi, kad turiu namuose vyrą kuris ir kojines į skalbinių dėžę įmeta


pas mus kojiniu padejimas i vieta - mission impossible doh.gif bet viena diena as ji vis tiek sitoj vietoj sutvarkysiu assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atbulai: 18 kovo 2010 - 13:05
QUOTE(omg @ 2010 03 16, 16:48)
Perskaičius tą tekstą aš taip džiaugiuosi, kad turiu namuose vyrą kuris ir kojines į skalbinių dėžę įmeta, ir bulvių prilupa, ir indus išplauna, ir pasitvarko jei reikia, ir bent profilaktiškai be prašymų pasako kad myli, ir kvietkų namo be progos parneša. Kartais galvoju, kad yra geresnių už maniškį, bet gerai pagalvojus- blogesnių dar daugiau, taigi nelabai turiu kuo skūstis  ax.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif pas mane panasiai, na pats nelabai iniciatyvos parodo indus plauti ir pan, bet jei paprasau,tai be atsikalbinejimu viska padaro, klauso mirksiukas.gif siaip as irgi daznai pykstu, kad jis toks ir anoks, bet kai aplink paklausai merginu/moteru, tai atrodo,kad auksas su manim gyvena lotuliukas.gif
Atsakyti
maniskis paprasytas padaro viska. neprasytas... kartais net nesusimasto kad galetu
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 03 18, 13:05)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif pas mane panasiai, na pats nelabai iniciatyvos parodo indus plauti ir pan, bet jei paprasau,tai be atsikalbinejimu viska padaro, klauso mirksiukas.gif siaip as irgi daznai pykstu, kad jis toks ir anoks, bet kai aplink paklausai merginu/moteru, tai atrodo,kad auksas su manim gyvena lotuliukas.gif


Ir pas mane tokia pat situacija. Ka paprasau- ta padaro, daznai net prasyti nereikia pats nustebina ir indais suplautais ir patiekalu (nors neimantriu biggrin.gif ) ir myliu daznai pasako, kartais sugaunu save bumbant, kad galetu buti geresnis, bet paklausius draugiu pasakojimu apie saviskius, net palukai siausiasi ir tuomet pagalvoju kokia as laiminga lotuliukas.gif

Atsakyti
Noriu pasidžiaugti to vyruko mąstymu, kuris paliko tokį atsiliepimą straipsnyje:) Iš tiesų gera žinoti, kad vyrai nepamiršta, kas mes esame ir susimąsto, kad ne tik jiems yra sunku kai kada smile.gif
Aš asmeniškai nediskriminuoju nė vienos lyties, man atrodo, kad tiek vieni, tiek kiti gali būti blogi arba geri, na čia jau priklauso nuo to, kaip mes vertiname vieni kitus. Iš tiesų tai kiekvienas iš mūsų esam su pliusais ir savais minusais. na tai kas, kad vyrai mėto kojines kur papuolę, o ar mes visada po savęs pasižiūrim, ar nepalikom kažkur nešvarios servetėlės nusivaliusios kosmetiką ir pan.? Žinoma, labai gerai, kai poroje yra tokia santarvė, kad abu žmonės pasikalba, supranta vienas kitą ir keičiasi, bet ne visada taip būna...Ką tada rinktis? Susitaikyti ir gyventi kaip yra? Gal kai kas sakys, kad geriau jau ieškotis kito egzemplioriaus, bet aš manau, kad galima kiekvieną žmogų mums mielą pasikoreguoti pagal save ir prisitaikyti prie jo subtilumųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2010 03 18, 19:51)
Noriu pasidžiaugti to vyruko mąstymu, kuris paliko tokį atsiliepimą straipsnyje:) Iš tiesų gera žinoti, kad vyrai nepamiršta, kas mes esame ir susimąsto, kad ne tik jiems yra sunku kai kada smile.gif
Aš asmeniškai nediskriminuoju nė vienos lyties, man atrodo, kad tiek vieni, tiek kiti gali būti blogi arba geri, na čia jau priklauso nuo to, kaip mes vertiname vieni kitus. Iš tiesų tai kiekvienas iš mūsų esam su pliusais ir savais minusais. na tai kas, kad vyrai mėto kojines kur papuolę, o ar mes visada po savęs pasižiūrim, ar nepalikom kažkur nešvarios servetėlės nusivaliusios kosmetiką ir pan.? Žinoma, labai gerai, kai poroje yra tokia santarvė, kad abu žmonės pasikalba, supranta vienas kitą ir keičiasi, bet ne visada taip būna...Ką tada rinktis? Susitaikyti ir gyventi kaip yra? Gal kai kas sakys, kad geriau jau ieškotis kito egzemplioriaus, bet aš manau, kad galima kiekvieną žmogų mums mielą pasikoreguoti pagal save ir prisitaikyti prie jo subtilumųsmile.gif


Prisitaikyti prie kito žmogaus ypatumų galima, bet ,,pasikoreguoti pagal save''???? blink.gif
Nieko nepakoreguosi jei pats nenorės koreguotis, čia galima tik pasakyt savo nuomonę, pageidavimą, leisti tam kitam žmogui žinoti, ko iš jo norėtumėt, kokių tų korekcijų.
O ar reaguos - tai čia individualu. Manau jei rūpi ir iš tiesų nori, kad abiems būtų gerai, tai visada atsižvelgia į pageidavimus dėl tų ,,korekcijų'', bet čia subtilūs reikalai, netgi labai subtilūs bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELETA***: 20 kovo 2010 - 12:56
Na mes kolkas studentiskai gyvenas biggrin.gif Savaitgaliais vazinejam y savo gimtajy miesta, ten bunam ar pas vieno ar pas kito tevus, tai ten mazai ka ir pasidalinsi g.gif o va savo namuciuose tai beveik viska darau as unsure.gif Paprasiausiai manasis labai daug dirba, o vakarais dar studijuoja kolegijoj unsure.gif nu praktiskai nelieka jam laiko nei valgyt gamint nei namus tvarkyt. O as po paskaitu visad namie anskti jau bunu, tai man vienas malonumas buitim rupintis thumbup.gif
O pinigai: kiekvienas turim savo pinigus (neesam susituoke). As aisku ju turiu kurkas maziau, nes nedirbu, tevai padeda. Tai uz buta moka ir perka viska parduotuvese dazniausiai berniukas. Na ir man daznai dar duoda piniguciu, kad nepritruktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(syppsenelle @ 2010 04 06, 17:36)
O pinigai: kiekvienas turim savo pinigus (neesam susituoke). As aisku ju turiu kurkas maziau, nes nedirbu, tevai padeda. Tai uz buta moka ir perka viska parduotuvese dazniausiai berniukas. Na ir man daznai dar duoda piniguciu, kad nepritruktu  blush2.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif Cia tokia superine politika "uz mane viska tevai ir draugas sumoka, bet vis tiek kiekvienas turim savo.." lotuliukas.gif
Atsakyti