Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime savo draugėms III

QUOTE(Will @ 2009 02 11, 12:08)
---
Tema greit baigsis, gal kraustomės į kitą neatidarinėjant naujos?  g.gif

jei yra kokia nors užvesta ir nebaigta įdėk nuorodą
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 02 11, 12:18)
jei yra kokia nors užvesta ir nebaigta įdėk nuorodą

Taupymo ypatumai
Taupančiųjų patirtis
Visos trys iš principo vienodos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 02 11, 12:48)
Taupymo ypatumai
Taupančiųjų patirtis
Visos trys iš principo vienodos  unsure.gif


reik pribaigt visas temas ir paskui nebedaryti kelių vienodų, o turėti vieną. tai šitoji tema jau beveik baigta, dabar kraustomės į kitą arčiausiai pabaigos, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 02 11, 12:56)
reik pribaigt visas temas ir paskui nebedaryti kelių vienodų, o turėti vieną. tai šitoji tema jau beveik baigta, dabar kraustomės į kitą arčiausiai pabaigos, ar ne?  g.gif

drinks_cheers.gif
Tik pirma šitą pribaigiam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 02 11, 12:08)
Tema greit baigsis, gal kraustomės į kitą neatidarinėjant naujos?  g.gif

drinks_cheers.gif taip daryti geriausia bigsmile.gif dar viena tapati tema yra - "Klaikus biudžetas", ją iškelsiu vėl į viršų, kad nepaliktume, tai ir SM erdvės sutaupysim bigsmile.gif
va, kokios mes taupuolės hihihi.gif

tik manau būtina paskutiniame temos puslapyje raudonom raidėm parašyti perspėjimą, kad niekas nebetęstų temos ir nurodyti, kur mes dabar plepėsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 11 vasario 2009 - 13:30
QUOTE(SilRa @ 2009 02 11, 13:27)
tik manau būtina paskutiniame temos puslapyje raudonom raidėm parašyti perspėjimą, kad niekas nebetęstų temos ir nurodyti, kur mes dabar plepėsim mirksiukas.gif


puiki taupi idėja good.gif
Atsakyti
vakar buvau su broliu apsipirkt, tai jis juokesi is mane,sk iap sakaiu, kad pirksiu tik akcijinius dalykus - susidejau i vezimeli man ko reikejo, ka paprastai perku, tai jis klausi - o tai cia kas akcijiniai - taigi viskas sakau lotuliukas.gif
tai liko nustebes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 02 11, 11:34)
ar ne fielmane buvo akcija, kad kiek metu, tiek procentu nuolaida duoda?  g.gif ir leidzia vaiku akinius tevu vardu rasyt  lotuliukas.gif

Man atrodo kad su metais akcija optikos pasaulyje buvo. Fielman man asmeniškai nepatinka, apgauti kartą bandė tai daugiau į ten neinu...

Dėl temos tai sutinku, pabaikim senas pradėtas user posted image
Atsakyti
Sveikutes

Del temos pritariu
O del optikos dariausi akinukus kai buvo akcija optikos pasaulyje, kiek metu tokia ir nuolaida. Dabar jau jos nera.

O jei nereikia stipriu stikliuku, tai jie nera tokie brangus blush2.gif Jei paskaičiuotum kad ilgam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 02 11, 13:27)
drinks_cheers.gif taip daryti geriausia bigsmile.gif dar viena tapati tema yra - "Klaikus biudžetas", ją iškelsiu vėl į viršų, kad nepaliktume, tai ir SM erdvės sutaupysim bigsmile.gif
va, kokios mes taupuolės hihihi.gif

tik manau būtina paskutiniame temos puslapyje raudonom raidėm parašyti perspėjimą, kad niekas nebetęstų temos ir nurodyti, kur mes dabar plepėsim mirksiukas.gif

aną kartą tik nuoroda buvo, bet vistiek buvo atidryta nauja tema doh.gif
Reikia pasirūpinti temų sujungimu rolleyes.gif

QUOTE(ooo @ 2009 02 11, 13:47)
vakar buvau su broliu apsipirkt, tai jis juokesi is mane,sk iap sakaiu, kad pirksiu tik akcijinius dalykus - susidejau i vezimeli man ko reikejo, ka paprastai perku, tai jis klausi - o tai cia kas akcijiniai - taigi viskas sakau  lotuliukas.gif
tai liko nustebes  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(kacius @ 2009 02 11, 14:26)
Sveikutes
O jei nereikia stipriu stikliuku, tai jie nera tokie brangus blush2.gif  Jei paskaičiuotum kad ilgam  ax.gif

Kad kaina daugiau ne nuo stiprumo priklauso unsure.gif
Daugiau priklauso nuo to, ar stiklą, ar plastiką renkiesi, jei plastiką, tai ten dar visokių dangų būna (pvz manieji beveik nerasoja, nebenš tais atvejais, kai labai didelis temperatūrų skirtumas) ir pan. Dar svarbu ar paprastas stiklas (plastikas) ar astigmatizmui- tas tai kainuoja doh.gif
Išties kaina netokia jau ir didelė, kai ilgam... tik kad ne visi juos perka ilgam lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 11 vasario 2009 - 14:31
Dėl akinių gamybos tai jeigu turit galimybę važiuokit gamintis iš didmiesčių į mažesnius miestus. Aš savuosius taip gaminausi, tai beveik 100lt susitaupė, nors dariausi nedidmiesčio optikos pasaulyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 02 11, 14:26)
O jei nereikia stipriu stikliuku, tai jie nera tokie brangus blush2.gif  Jei paskaičiuotum kad ilgam  ax.gif


Taigi, kad ne ilgam - keitėm rudenį, trumparegystė progresuoja, jei ir vėl tik pusmečiui... Sau pasidarydavau 10 metų ir ramu, o čia kitas atvejis.

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 02 11, 14:43)
Dėl akinių gamybos tai jeigu turit galimybę važiuokit gamintis iš didmiesčių į mažesnius miestus. Aš savuosius taip gaminausi, tai beveik 100lt susitaupė, nors dariausi nedidmiesčio optikos pasaulyje  g.gif


Na, nuvažiavimas kainuos tiek, kad neapsimokės... Radau neblogas kainas www.optometrija.lt, reikės užbėgti.

Tai į kurią temą nešamės skaitliukus? biggrin.gif Tik reik garsiai parėkauti, kad jau šitos naujos niekas nekurtų g.gif
Atsakyti