Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI

O galbūt kuri nors jau spėjo išbandyti naują MaxFactor 'False Lash Effect'? Man jis tikrai atrodo gundančiai... wub.gif
http://www.maxfactor...ect/detail.aspx
Atsakyti
QUOTE(creative @ 2009 01 23, 21:27)
Man Blackout visiskai netepe paakiu  ax.gif

Tai matyt cia man vienai tokia problema buvo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose. @ 2009 01 23, 22:56)
O galbūt kuri nors jau spėjo išbandyti naują MaxFactor 'False Lash Effect'? Man jis tikrai atrodo gundančiai... wub.gif
http://www.maxfactor...ect/detail.aspx

praeitoj temoj lyg buvo atsiliepimu
Atsakyti
O aš nusipirkau gosh firmos rudos spalvos ilginantį blakstienas tušą sakė tipo ką tik atkeliaujanti į lietuvą nauja kosmetika, bet kai pasidažau to rudumo nesimato, o taip reikėtų ir norėtusi, gal kas žinot kokios firmos tušą naudot kad būtų rudos blakstienos.

be to šis tušas akis dirgina, graužia sad.gif
Atsakyti
Jau isbandziau nesenai gauta YSL Effect Faux Cils. Niu tikrai labai graziai padazo wub.gif Dziaugiuosi juo bigsmile.gif
Atsakyti
loreal telescopic lb geras, ziauriai pailgina blakstienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 01 24, 17:09)
loreal telescopic lb geras, ziauriai pailgina blakstienas  ax.gif



man irgi patinka thumbup.gif is pradziu galvojau kad sepetelis man nepatiks bet labai viskas gerai
thumbup.gif pailgina tikrai graziai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiek teko išbandyti tušų, vis dėlto Lancome Hypnose mano poreikiams idealiausias. Ir ilgina ir storina, nesulipina blakstienų, jas gražiai atskiria. Negaliu pakęsti tušų, kuriais pasidažius gaunasi trys didelės blakstienos wacko.gif
Dior'o Diorshow dažo gražiai, pastorina, paiilgina, bet didžiausias minusas asmeniškai man didelis šepetėlis. Pastoviai paakius tekdavo valyti huh.gif
YSL Everlong įspūdžio išvis nepaliko. Pailgina kažkiek, nieko blatno kai saka cool.gif
Chanel Inimitable gėris, atskiria blakstienas, visiškai jų nesulipina, tik jau nelabai storina. Sakykim dieniniam makiažui idealus tušas.
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 01 24, 16:50)
Jau isbandziau nesenai gauta YSL Effect Faux Cils. Niu tikrai labai graziai padazo  wub.gif Dziaugiuosi juo  bigsmile.gif



parasyk po to, ar jis tau greitai neisdziuvo, nes daug kas butent tuo ir skundesi g.gif
Atsakyti
Jautriaakes patarkit koki nebrangu tusa. dazausi retai, tai man visi jie vienodi. dazniausiai nubyra tie tusai ir man akys raudonuoja. bandziau MaxFactor, Loreal, Isadora, Maybelline. kokie dar variantai butu?
Atsakyti
Man geras kuri turiu dabar tai Maxfactor Masterpiecemax, graziai ilgina, nesulipina,ryskiai juodina, bet neapkrauna kose, issukuoja kiekviena blaskiena. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 01 24, 20:27)
parasyk po to, ar jis tau greitai neisdziuvo, nes daug kas butent tuo ir skundesi g.gif


Oke, parasysiu ax.gif Bent jau ant jo dezutes buvo parasyta sunaudoti per 6 men nuo atidarymo biggrin.gif
Atsakyti