Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI

savaitgalio pirkinukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2009 01 26, 22:49)
savaitgalio pirkinukas

user posted image

Nu ir kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2009 01 26, 21:19)
Nu ir kaip? ax.gif



na naudojau dar tik kelis kartus-tai atsiliepimai patys geriausi-labai graziai atskiria, nesulipina ir paryskina thumbup.gif man labai patinka-jokiu nusiskundimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2009 01 26, 02:26)
Dėkavoju  biggrin.gif O kuris geresnis ar Lankome ar YSL volume effet faux cils  g.gif

Na ziurint kokia prasme geresnis biggrin.gif Jei pvz. laikymo ir nesudziuvimo atzvilgiu tai Lancome thumbup.gif Jei nori naturalesniu blakstienu - taip pat Lancome. O jei nori vaiksciot menesiuka su super ryskiom blakstienom tai YSL bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 01 26, 22:06)
Na ziurint kokia prasme geresnis  biggrin.gif  Jei pvz. laikymo ir nesudziuvimo atzvilgiu tai Lancome  thumbup.gif  Jei nori naturalesniu blakstienu - taip pat Lancome.  O jei nori vaiksciot menesiuka su super ryskiom blakstienom tai YSL  bigsmile.gif



O dar vienas klausimas- o YSL panašiai ryškiai kaip Max Factor Masterpiece (ausksinis).

Aš jau tiek tušų išbandžiau, bet nerandu to savojo verysad.gif YSL nepirkau dėl greito sudžiūvimo doh.gif Paskutines viltis dedu į jį, bet, jei jis panašiai dažo, kaip Max Factor, tai neverta g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 26 sausio 2009 - 22:23
Nupirkau nauja MAX FACTOR False Lash Effect Mascara tusa, kur storas sepetelis. Buciau pamacius, kad toks storas turbut neimciau, bet pirkau uz puse kainos pas viena vyra kur visa laika perku, norejau ka nors naujo pabandyti tai net nepaziurejau, grebiau. Kol kas naudojau tik apatiniams blakstenoms, nes priaugintos mano, gal kuri bandet, kaip efektas? Bet ir sugalvojo gi sepeteli tokio storio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lidija:) @ 2009 01 27, 16:26)
Nupirkau nauja MAX FACTOR False Lash Effect Mascara tusa, kur storas sepetelis.  Buciau pamacius, kad toks storas turbut neimciau, bet pirkau uz puse kainos pas viena vyra kur visa laika perku, norejau ka nors naujo pabandyti tai net nepaziurejau, grebiau. Kol kas naudojau tik apatiniams blakstenoms, nes priaugintos mano, gal kuri bandet, kaip efektas? Bet ir sugalvojo gi sepeteli tokio storio  doh.gif


o man patinka tokie stori... labai gražiai atskiria, tankina.. čia aš aišku ne apie MF jo dar nebandžiau. ax.gif
Atsakyti
Radau viena atsiliepima is praeitos temos

man tas max factor labai patiko, panašus i masterpiece max bet geresnis svarbiausia nesulipina blakstienu,tankina.Tikrai vertas pabandyt

Nu gal nieko tada, nes is pradziu kai pamaciau sepeti, issigandau, kad bus nepatogus dazytis. biggrin.gif
QUOTE(Elegant @ 2009 01 27, 15:42)
o man patinka tokie stori...  labai gražiai atskiria, tankina.. čia aš aišku ne apie MF jo dar nebandžiau.  ax.gif

Atsakyti
Šiandien nusipirkau naująjį Max factor tušą Ebay biggrin.gif Tikiuosi greitai gausiu, mokėjau apie 8 dolerius bigsmile.gif Kai tik išbandysiu parašysiu atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Na jau pradedu ir as noreti to tuso bigsmile.gif Velnias kol sudazysiu Masterpiece Max - numirt galima doh.gif
Atsakyti
Pats paciausias man-MF 2000colorie, o kai norisi naturalesniu tai clinique ilgo naudojimo, nes sis puikiai ir su vandeniu nusiplauna ir i pirteles nebaisu eiti
Atsakyti
Gal turite atsiliepimu apie siuos tusus:

Lancome L'Extrême Waterproof

user posted image

CHANEL INIMITABLE MASCARA

user posted image


Atsakyti