Įkraunama...
Įkraunama...

J.Naujalio muzikos gimnazija

QUOTE(gailem @ 2010 10 29, 22:05)
šią mokyklą reikia rinktis tiems vaikams kurie tikrai turi potraukį muzikai ir žinoma yra tam bent kažkiek gabūs.o tėvams reikia suprasti,kad ne tik mokytojas turi savo pareigas.jų turi turėti ir mokinys,ir mokytojas,ir  tėveliai.tada galima tikėtis ir rezultato ir nesutraumuoto vaiko.jei tėvai visiškai nesidomi kasdieniniu vaiko mokymusi,o rezultatų laukia tik egzaminų,perklausū metu,tai jau didelė spraga.pirmiausiai patys tėvai turi nuspręsti ko jie tikisi leisdami vaiką į šią mokyklą(kodėl ne į kitą).ir jeigu vaikai grotų,būtų prižiūrimi namie(kad ruoštųsi ir muzikinėms pamokoms,nes vis tik čia muzikos gimnazija),mokytojams nereikėtų vaikų"užrakinti groti i klases".nes tai nėra malonu ir mokytojui.bet vis tik reikia paruošti vaiką atsiskaitymams.o jeigu jis groja tik pamokose,tik verčiamas,o namie tik pribėgom.tai ar verta kaltinti mokytoją,ar geriau rinktis kitą kelią..... g.gif



as vis tiek nesuprantu, kas cia per mitas, kad vaikai "uzrakinami klasese".... is negabaus ar is tinginio mokytojas juk nieko neisspaus per prievarta...
Atsakyti
jei tas užrakinimas i klasę yra nepasiruošusio vaiko nusiuntimas i klasę pagroti,ir paaiškinimas kurią vietą reikia patobulinti....as niekada neužrakinu vaikų klasėje,bet pasirepetuoti tikrai nusiunčiu.
Atsakyti
QUOTE(gailem @ 2010 10 31, 19:25)
jei tas užrakinimas i klasę yra nepasiruošusio vaiko nusiuntimas i klasę pagroti,ir paaiškinimas kurią vietą reikia patobulinti....as niekada neužrakinu vaikų klasėje,bet pasirepetuoti tikrai nusiunčiu.


man atrodo, kad tai neduoda jokios naudos. as toje daug metu mokykloje buvau ugdoma taip, kad ir mokinys turi tureti tam tikru pareigu ir i pamoka ateiti nepasiruosus negalima. o jei jau nepasiruosi, tai tada is karto mokytojui pranesti. nieko asmenisko pries Jus neturiu, bet, mano manymu, cia jokios naudos mokiniui. kokia tada specialybes pamoka, be jokio tobulejimo - tiesiog mokytojas liepia daryt klaseje tai, kas turetu buti daroma namuose...
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2010 10 31, 22:46)
man atrodo, kad tai neduoda jokios naudos. as toje daug metu mokykloje buvau ugdoma taip, kad ir mokinys turi tureti tam tikru pareigu ir i pamoka ateiti nepasiruosus negalima. o jei jau nepasiruosi, tai tada is karto mokytojui pranesti. nieko asmenisko pries Jus neturiu, bet, mano manymu, cia jokios naudos mokiniui. kokia tada specialybes pamoka, be jokio tobulejimo - tiesiog mokytojas liepia daryt klaseje tai, kas turetu buti daroma namuose...

na arba mes nesusišnekame,arba jūs nesuprantate ką aš noriu pasakyti.aišku ir aš taip sakau kad vaikas turi turėti savo pareigų ir daryti tas pareigas namuose.bet čia aš kalbu apie tokius mokinius kurie to nesupranta,tingi,nenori ir t.t.ir nelabai supratau kas ka turi mokytojui pranešti....mokinys mokytojui-atėjau nepasiruošęs.... doh.gif dar kartą sakau,kad kalbu ne apie tokius mokinius kurie kartais patingi,ar nespėja pasiruošti.kalbu apie tokius kurie beveik niekada nesiruošia namie.nes mokinasi čia ne dėl to kad jiems patinka muzika,o dėl to kad tėvai čia juos nukreipė.kurie pagroję namie 15-30min.įsivaizduoja kad jau atliko savo darbą.žinoma,gal tokiam vaikui ir nederėtų čia iš viso mokintis,jei groja tik priverstinai.bet tikrai būna ir tokių situacijų.tiesiog tėvai neįsiklauso į vaiko norus,pomėgius ir gabumus,mokyklos keisti visai neplanuoja,vaikui tos muzikos kaip ir nereikia,o mokytojui egzaminui jį paruošti šiaip ar taip reikia.ką siūlote?
Atsakyti
QUOTE(gailem @ 2010 11 03, 23:27)
na arba mes nesusišnekame,arba jūs nesuprantate ką aš noriu pasakyti.aišku ir aš taip sakau kad vaikas turi turėti savo pareigų ir daryti tas pareigas namuose.bet čia aš kalbu apie tokius mokinius kurie to nesupranta,tingi,nenori ir t.t.ir nelabai supratau kas ka turi mokytojui pranešti....mokinys mokytojui-atėjau nepasiruošęs.... doh.gif dar kartą sakau,kad kalbu ne apie tokius mokinius kurie kartais patingi,ar nespėja pasiruošti.kalbu apie tokius kurie beveik niekada nesiruošia namie.nes mokinasi čia ne dėl to kad jiems patinka muzika,o dėl to kad tėvai čia juos nukreipė.kurie pagroję namie 15-30min.įsivaizduoja kad jau atliko savo darbą.žinoma,gal tokiam vaikui ir nederėtų čia iš viso mokintis,jei groja tik priverstinai.bet tikrai būna ir tokių situacijų.tiesiog tėvai neįsiklauso į vaiko norus,pomėgius ir gabumus,mokyklos keisti visai neplanuoja,vaikui tos muzikos kaip ir nereikia,o mokytojui egzaminui jį paruošti šiaip ar taip reikia.ką siūlote?


taip, dabar su prantu, ka Jus norite pasakyti.
del to pranesimo... pries daug metu, kai as ten mokiausi, mano mokytoja man buvo pasakius, jei nepasiruosi specialybei, is vakaro man pranesk. manau, kad tai yra teisinga tiek mokytojo, tiek ir mokinio atzvilgiu. nes tada mokytojas gali pasiplanuoti savo laika, gali, pvz., tuo laiku paimti kita mokini, kuriam speco reikia laukt ir pan.
ir, aisku, suprantu apie ka Jus kalbate, kad ten yra tokiu, kuriu turbut ir su botagu neimanoma priverst grot. cia, manau, yra silpniausia mokyklos grandis. aisku, jei mokykla turetu tikrai gera finansavima, tokius tiesiog galetu "ismest", atsizvelgiant i ju pazymius... bet vat, kad nera to finansavimo ir laiko tokius visokius... cia jau niekas nieko neprisiulys... yra kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2010 11 04, 13:45)
taip, dabar su prantu, ka Jus norite pasakyti.
del to pranesimo... pries daug metu, kai as ten mokiausi, mano mokytoja man buvo pasakius, jei nepasiruosi specialybei, is vakaro man pranesk. manau, kad tai yra teisinga tiek mokytojo, tiek ir mokinio atzvilgiu. nes tada mokytojas gali pasiplanuoti savo laika, gali, pvz., tuo laiku paimti kita mokini, kuriam speco reikia laukt ir pan.
ir, aisku, suprantu apie ka Jus kalbate, kad ten yra tokiu, kuriu turbut ir su botagu neimanoma priverst grot. cia, manau, yra silpniausia mokyklos grandis. aisku, jei mokykla turetu tikrai gera finansavima, tokius tiesiog galetu "ismest", atsizvelgiant i ju pazymius... bet vat, kad nera to finansavimo ir laiko tokius visokius... cia jau niekas nieko neprisiulys... yra kaip yra.

va cia tai absoliuti teisybė.laikomi kita karta ir tokie kuriuos reiktu tiesiog kuo greiciau salinti.ir aplamai,manau i mokykla tokia specifine ir moraliniu poziuriu prestizine turetu buti didele atranka ne tik vaiku,bet ir seimos(kaip i jezuitu gimnazija.ten tevai dar turi islaikyti bendra testa,apie savo gyvensena,mastysena,motyvacija vaiko,seimos atzvilgiu).nes labai svarbu kad i tokia meno mokykla vaikai ateitu is kulturingu seimu,kur ir su tevais galetu kartu tobuleti.kad seimoje butu ziurimos ne tel.laidos DZIN ir pan.kad butu vaiksciojama su seima i filharmonijos ir kitus kokybiskos muz.koncertus,teatrus ir t.t.na bet kol kas cia is tolimos fantazijos srities.tevai daznai uzsieme SAVO gyvenimo kurimu,vaikai daznai nuosalyje,nera jokio dvasinio bendravimo.mokykla,kaip ir sakete,del tam tikru priezasciu toleruoja beveik visus.o tevams lieka tik piktintis tuo,kodel ju vaikai uzdaromi klasese.... doh.gif ir verciami groti(muzikos gimnazijoje...).as irgi uz tai kad vaikas perspetu,ar jis pasiruoses pamokai ar ne ir kad tartumemes kaip suauge zmones.yra ir tokiu mokiniu.ateina man ir pasako,mokytoja siandien jus paleidziu is specialybes smile.gif .nes atejau nepasiruoses,bet per savo spec.laika as grosiu klaseje,mokinsiuos,kad jusmnereiktu klauytis mano nepasiruosimo,o kita pamoka atsiskaitysiu.ir tikrai,kita pamoka viskas buna paruosta ir be pykciu.bet buna tokiu,kurie kiekviena diena pranestu,kad jie nepasiruose ir vis keltu i ryoju,o tas rytojus niekad neisaustu.tada jau reikia naudoti ivairias priemones,kad pasiektum bent vidutini rezultata.nes vien mokytojo pastangom,niekada nebus geras rezultatas.
Atsakyti
QUOTE(gailem @ 2010 11 04, 21:03)
va cia tai absoliuti teisybė.laikomi kita karta ir tokie kuriuos reiktu tiesiog kuo greiciau salinti.ir aplamai,manau i mokykla tokia specifine ir moraliniu poziuriu prestizine turetu buti didele atranka ne tik vaiku,bet ir seimos(kaip i jezuitu gimnazija.ten tevai dar turi islaikyti bendra testa,apie savo gyvensena,mastysena,motyvacija vaiko,seimos atzvilgiu).nes labai svarbu kad i tokia meno mokykla vaikai ateitu is kulturingu seimu,kur ir su tevais galetu kartu tobuleti.kad seimoje butu ziurimos ne tel.laidos DZIN ir pan.kad butu vaiksciojama su seima i filharmonijos ir kitus kokybiskos muz.koncertus,teatrus ir t.t.na bet kol kas cia is tolimos fantazijos srities.tevai daznai uzsieme SAVO gyvenimo kurimu,vaikai daznai nuosalyje,nera jokio dvasinio bendravimo.mokykla,kaip ir sakete,del tam tikru priezasciu toleruoja beveik visus.o tevams lieka tik piktintis tuo,kodel ju vaikai uzdaromi klasese.... doh.gif    ir verciami groti(muzikos gimnazijoje...).as irgi uz tai kad vaikas perspetu,ar jis pasiruoses pamokai ar ne ir kad tartumemes kaip suauge zmones.yra ir tokiu mokiniu.ateina man ir pasako,mokytoja siandien jus paleidziu is specialybes smile.gif .nes atejau nepasiruoses,bet per savo spec.laika as grosiu klaseje,mokinsiuos,kad jusmnereiktu klauytis mano nepasiruosimo,o kita pamoka atsiskaitysiu.ir tikrai,kita pamoka viskas buna paruosta ir be pykciu.bet buna tokiu,kurie kiekviena diena pranestu,kad jie nepasiruose ir vis keltu i ryoju,o tas rytojus niekad neisaustu.tada jau reikia naudoti ivairias priemones,kad pasiektum bent vidutini rezultata.nes vien mokytojo pastangom,niekada nebus geras rezultatas.


O taip... Visiskai su Jumis sutinku, kad mokykla turetu buti prestizine ir tai, kad turetu buti itraukti tevai, kurie butu suinteresuoti tiek ir filharmonijos koncertais, tiek ir siaip kulturiniu gyvenimu... Deja deja... Cia jau nieko nepakeisi. Turi pasikeisti aplamai turbut kazkoks bendras visuomenes mentalitetas, kad tevai butu suinteresuoti ne savo karjera, o vaiku, jo ugdymo, jo ateitimi.
Kita vertus, kalbant apie ta "pasikulturinima" man siek tiek keista ir mokyklos pozicija. Niekada gyvenime nebuna jokiu nuolaidu tokios mokyklos mokiniams. Dabar, kiek zinau, visi turi moketi eidami i filharmonija po 10lt uz bilieta! Jau koks absurdas... Vilniuj ir tai, parodzius pazymejima bilietai po 5lt (kiek zinau), kur koncertu zymiai daugiau, ivairesniu ir kokybiskesniu sakyciau. Kad ir i ta pati provinciska muzikini teatra galetu buti kokios nuolaidos ar stovimi bilietai mokiniams... Deja sioje srityje is mokyklos puses irgi niekas nerodo jokios iniciatyvos.
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2010 11 05, 00:49)
O taip... Visiskai su Jumis sutinku, kad mokykla turetu buti prestizine ir tai, kad turetu buti itraukti tevai, kurie butu suinteresuoti tiek ir filharmonijos koncertais, tiek ir siaip kulturiniu gyvenimu... Deja deja... Cia jau nieko nepakeisi. Turi pasikeisti aplamai turbut kazkoks bendras visuomenes mentalitetas, kad tevai butu suinteresuoti ne savo karjera, o vaiku, jo ugdymo, jo ateitimi.
Kita vertus, kalbant apie ta "pasikulturinima" man siek tiek keista ir mokyklos pozicija. Niekada gyvenime nebuna jokiu nuolaidu tokios mokyklos mokiniams. Dabar, kiek zinau, visi turi moketi eidami i filharmonija po 10lt uz bilieta! Jau koks absurdas... Vilniuj ir tai, parodzius pazymejima bilietai po 5lt (kiek zinau), kur koncertu zymiai daugiau, ivairesniu ir kokybiskesniu sakyciau. Kad ir i ta pati provinciska muzikini teatra galetu buti kokios nuolaidos ar stovimi bilietai mokiniams... Deja sioje srityje is mokyklos puses irgi niekas nerodo jokios iniciatyvos.

oi zinokit nuolaidos tai tikrai yra.daug buna ir visai nemokamu filharmonijos koncertu.reikia kreiptis pas tuo besirupinanti asmeni musu mokykloje.vaikai,kurie tuo domisi,zino.gerai,kad uzvirem mes cia diskusija,o tai jau visai naujalio tema buvo apmirus.tai irgi si ta sako.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gailem @ 2010 11 05, 23:23)
oi zinokit nuolaidos tai tikrai yra.daug buna ir visai nemokamu filharmonijos koncertu.reikia kreiptis pas tuo besirupinanti asmeni musu mokykloje.vaikai,kurie tuo domisi,zino.gerai,kad uzvirem mes cia diskusija,o tai jau visai naujalio tema buvo apmirus.tai irgi si ta sako.... ax.gif



ooo, kaip smagu girdeti, kad tokia dalykai dabar yra! kai as mokiausi, nebuvo. smile.gif dziugu. seniai laikas smile.gif

O taip, as uz naujalines diskusijos palaikyma. smile.gif toje mokykloje, gal ir yra daug minusu, bet ten is manes padare zmogu ir nesigailiu nei vienu metu ten praleistu. kaip as is savo patirties sakau, kas nori, gali baigti ta mokykla ir istoti ne tik i lmta. smile.gif svarbu tik noras ir uzsispyrimas.

o mamytem norinciom cia leisti savo mazius, patariu klausyti tu, kurie ten buvo ir yra. wink.gif ir aisku, ne tu pagiezingu paaugliu su didybes manijom aiskinanciu apie baisine sistema (kurios realiai nera), kur neva vaikai uzrakinami klasese... gerai, kad dar su liniuotem per rankas ten nedauzo.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Nepritariu a'la Jezuitų gimnazijos modeliui, apie kurį čia taip pasvajojat. Ne visi talentingi vaikai gimsta pasiturinčių ir aktyvų kultūrinį gyvenimą gyvenančių žmonių šeimose. Ne vienas tikrai geras menininkas iš Naujalio gimnazijos užaugo paprastoje pardavėjų ar statybininko šeimoje. Neina jo tėvai nei į filharmoniją, nerūpi jiems ir muzikinio teatro repertuaras, bet va jų vaikas tuo gyvena. O jau kalbant apie užsirekomendavusius vaikus, tai turiu savo nuomonę. Geriausias pvz, Mišeikis jaunesnysis smile.gif Tėvai tikrai kultūringi, lanko ir patys dalyvauja koncertuose, sesuo thumbup.gif Na o Mindaugėlis - sunkus atvejis...
Atsakyti
QUOTE(ignasser @ 2010 11 06, 10:15)
Nepritariu a'la Jezuitų gimnazijos modeliui, apie kurį čia taip pasvajojat. Ne visi talentingi vaikai gimsta pasiturinčių ir aktyvų kultūrinį gyvenimą gyvenančių žmonių šeimose. Ne vienas tikrai geras menininkas iš Naujalio gimnazijos užaugo paprastoje pardavėjų ar statybininko šeimoje. Neina jo tėvai nei į filharmoniją, nerūpi jiems ir muzikinio teatro repertuaras, bet va jų vaikas tuo gyvena. O jau kalbant apie užsirekomendavusius vaikus, tai turiu savo nuomonę. Geriausias pvz, Mišeikis jaunesnysis smile.gif Tėvai tikrai kultūringi, lanko ir patys dalyvauja koncertuose, sesuo  thumbup.gif  Na o Mindaugėlis - sunkus atvejis...


na, ala jezuitu modelio reikalauti gal ir neverta. tiksliau net neverta. bet kalbant apie statybininku ir pardaveju seimas, tai zmones, kuriu ne tik vaikas dominisi muzika. jie ir patys turi sioki toki suvokima apie klasikine muzika, o ne klauso visokiu zvonkiu ir ko, tikedamiesi, kad vaikas antru mocartu gims... aisku, tarp uzsirekomendavusiu vaiku ir visko buna, bet visur visko buna. nera kazkokiu sabloniniu atveju, kad butinai muzikantu vaikas bus muzikantu ir pan. vis delto, manau, kad siuolaikinej visuomej tevai turetu buti suinteresuoti vaiko mokymusi tokioj mokykloj. ir taip visuomene yra pernelyg susvetimejus. seimos susvetimejimas tik veda kazkokios degradacijos ir visisko individualizmo link...o as, asmeniskai, seima laikau vertybe.
Atsakyti
QUOTE(ignasser @ 2010 11 06, 11:15)
Nepritariu a'la Jezuitų gimnazijos modeliui, apie kurį čia taip pasvajojat. Ne visi talentingi vaikai gimsta pasiturinčių ir aktyvų kultūrinį gyvenimą gyvenančių žmonių šeimose. Ne vienas tikrai geras menininkas iš Naujalio gimnazijos užaugo paprastoje pardavėjų ar statybininko šeimoje. Neina jo tėvai nei į filharmoniją, nerūpi jiems ir muzikinio teatro repertuaras, bet va jų vaikas tuo gyvena. O jau kalbant apie užsirekomendavusius vaikus, tai turiu savo nuomonę. Geriausias pvz, Mišeikis jaunesnysis smile.gif Tėvai tikrai kultūringi, lanko ir patys dalyvauja koncertuose, sesuo  thumbup.gif  Na o Mindaugėlis - sunkus atvejis...

zinoma,buna visokiu isimciu.vis tik manau kad tai isimtys.nors jokiu budu nenurasau ir neskirstau zmones pagal profesijas.tokie dalykai ir genuose uzkoduoti.nesvarbu kad tevai nemuzikantai,neintiligentai,bet gal jie ir patys turejo gabumu,meniniu polinkiu,bet paprasciausiai ju tada niekas nevyste,nekreipe demesio.vis tik manau,kad vaikas is ji priziurincios seimos(ir cia visai nesvarbu tevu profesija ir finansai),tikrai turi daugiau pranasumu visur(kalbant ir ne tik apie j.naujalio gimnazija).
Atsakyti