Įkraunama...
Įkraunama...

Nesivystantis nėštumas

Sveikutes merginos,
ir man itaria nesivystanti nestuma, vaikelis jau turetu buti 11 su virsum sav., o atitinka tik 7, sirdeles gydytoja irgi neiziurejo, dabar prisake ateiti po savaites - tada jau bus viskas aisku, bet kaip sunku islaukti verysad.gif Kazin, ar galiu dar tureti kokia vilti, bet pati abejoju, kad gali buti net menesio atsilikimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozyte23 @ 2013 11 15, 14:25)
Sveikutes merginos,
ir man itaria nesivystanti nestuma, vaikelis jau turetu buti 11 su virsum sav., o atitinka tik 7, sirdeles gydytoja irgi neiziurejo, dabar prisake ateiti po savaites - tada jau bus viskas aisku, bet kaip sunku islaukti verysad.gif Kazin, ar galiu dar tureti kokia vilti, bet pati abejoju, kad gali buti net menesio atsilikimas unsure.gif


Labukas 4u.gif
nestumo pozymiai islike? Ar jauti kokius skausmelius, sudurimus, tempimus?

Menesines buvo reguliarios?



Atsakyti
QUOTE(Bastete@ @ 2013 11 16, 11:49)
Labukas 4u.gif
nestumo pozymiai islike? Ar jauti kokius skausmelius, sudurimus, tempimus?

Menesines buvo reguliarios?


Menesinis buvo reguliarios, pora dienu pasvyruodavo, 26-28 d., nestumo pozymiai pasibaige praeita savaitgali, bet maniau, kad taip ir turi buti, nes 11 nestumo sav. kaip ir pasibaige, 12 prasidejo, maniau normalu kad baigesi pykinimai, o krutine ir nebuvo sujautrejusi, tik pykino labai nuo 6 sav. iki 11. Skausmeliu jokiu nejauciu, jokiu iskyru nera, jokiu tepliojimu, siandien jau 12 sav. turetu baigtis, kaip tik treciu nesulauktu mmm pirma diena turetu buti - galvoju, gal prasides kraujavimas, bet visa diena nieko. Laukiu toliau, antradieni po pietu pas gydytoja. Dar turiu maza vilti. O kaip jums atrodo, ar dar yra kokia viltis?
Atsakyti
QUOTE(Rozyte23 @ 2013 11 16, 21:54)
Menesinis buvo reguliarios, pora dienu pasvyruodavo, 26-28 d., nestumo pozymiai pasibaige praeita savaitgali, bet maniau, kad taip ir turi buti, nes 11 nestumo sav. kaip ir pasibaige, 12 prasidejo, maniau normalu kad baigesi pykinimai, o krutine ir nebuvo sujautrejusi, tik pykino labai nuo 6 sav. iki 11. Skausmeliu jokiu nejauciu, jokiu iskyru nera, jokiu tepliojimu, siandien jau 12 sav. turetu baigtis, kaip tik treciu nesulauktu mmm pirma diena turetu buti - galvoju, gal prasides kraujavimas, bet visa diena nieko. Laukiu toliau, antradieni po pietu pas gydytoja. Dar turiu maza vilti. O kaip jums atrodo, ar dar yra kokia viltis?



Jeigu menesines buvo reguliarios, tai pagal ideja leliukas negali 4 savaitem atsilikti ax.gif

Linkiu kuo geriausio 4u.gif

Pranesk kaip praeis antradieni vizitas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastete@ @ 2013 11 17, 10:55)
Jeigu menesines buvo reguliarios, tai pagal ideja leliukas negali 4 savaitem atsilikti ax.gif
Linkiu kuo geriausio 4u.gif
Pranesk kaip praeis antradieni vizitas 4u.gif  4u.gif  4u.gif

As jau po gydytojos - taip ir yra, tikrai negali buti 4 sav. atsilikimo - mano nestumas nebesivysto, siandien viskas atrode taip pat, kaip pries savaite, gavau siuntima i ligonine.
Atsakyti
QUOTE(Rozyte23 @ 2013 11 19, 21:46)
As jau po gydytojos - taip ir yra, tikrai negali buti 4 sav. atsilikimo - mano nestumas nebesivysto, siandien viskas atrode taip pat, kaip pries savaite, gavau siuntima i ligonine.


Jetau laikykis, stiprybes tau console.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastete@ @ 2013 11 20, 09:47)
Jetau laikykis, stiprybes tau console.gif  4u.gif

Labai aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Mane nesivystantis nėštumas ištiko prieš 1,5 metų. Buvo 10 sav., viskas klostėsi puikiai, bet gydytoja pamatė, kad širdelė nebeplaka. Buvo labai baisu ir sunku, daug verkiau. Kaip ir dauguma, galvojau, kad vaikų niekada nebeturėsiu (buvo mano pirmas nėštumas). Guodžiausi šiame forume 2012 m. liepą. Skaičiau paguodžainčias istorijas. Net dabar ašaros rieda, kai atimenu, kaip buvo...
Labai labai visas užjaučiu.
O dabar rašau, kad paguosčiau visas, kurias ši bėda ištiko.
Nepraėjo nei 1,5 metų nuo anos nelaimės ir aš jau turiu.... DVYNUKUS!!! Jiems jau 7 mėn, berniukas ir mergytė. Abu labai sveiki ir faini vaikai smile.gif
Pastojau praėjus dviems su puse mėnesiams nuo abrazijos, pralaukiau dvi mėnesines. Ir vėl pasijutau nėščia. Ši kart buvo laaabai bloga ne tik rytais bet ir visą dieną, bet kiekvieną rytą begdama į nusiblogint šikinėjau iš džiaugsmo, kad man vis dar bloga - reiškia, viskas vyksta kaip reikiant. Kiekvieną kartą širdis stodavo einant į echoskopą, kad tik viskas gerai būtų, taip bijojau po ano nesėkmingo karto! Bet nėštumas buvo labai sklandus, lėliukai augo puikiai ir gimė stiprūs ir išnešioti. Aišku, kai sužinojau, kad bsu dvynukai, tai gerai, kad gulėjau, tikrai būčiau nuvirtus smile.gif
Kadangi ištikus nesivystančiam taip stipriai ieškojau paguodžainčių istorijų, jau praėjus trims mėnesiams nuo nėštumo pradžios galvojau, kad kai tik lėliukai gims, iš kart rašysiu į šį forumą, kad mano sėkminga istorija visas paguostų. Bet su dviem mažyliais biškį gerokai laiko nėra, tai dabar greitai greitai galiausiai rašau, kol abu miega smile.gif
Merginos, būkit stiprios, viskas bus gerai!
(jei kam įdomu, savo istoriją apie nesivystantį rašiau 2012 m. liepą - rugpjūtį).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toga: 08 sausio 2014 - 12:51
Nu pavariau... rašiau "šokinėjau", o gavos "šikinėjau" lotuliukas.gif
Atsiprašau... blush2.gif
Atsakyti
Ateinu su klausimu smile.gif kalba eis ne apie mane...
ar gali buti su nestumu viskas gerai, jei:
iki naujuju saugotasi, po to sausio 2, 4, 5, 6 , 7, 8 ir 10 d. - buvo idetos visos pastangos leliaus "pagaminimui" lotuliukas.gif paskutiniu mmm pirma diena gruodzio 16, nuo liepos men. ciklas po keliones issireguliavo, t.y. buvo nereguliarus, paskutinis 25 d., priespaskutinis 32 d., sausio 9 d. testas pafrode I, sausio 12 d. testas parode - I, o sausio 18 d. septyni testai datyti buvo ir visi parode - II, ginekologe liepe ateiti po 2 savaiciu, nes vaisius lb mazas, itaria, kad nesivysto, pagal paskutiniu mmm pirma diena sprendziant jis turetu buti jau 14mm, o yra tik 6 mm. Ar gali buti, kad nuo pastojimo praejus praktiskai menesiui testas vis dar rode - I?
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 01 27, 16:59)
Ateinu su klausimu smile.gif

Visaip gali būti, kartais ir testukai vėliau teigiamą rezultatą parodo (jei HCG sunkiau į šlapimą išsiskiria), kartais pastojama tuo metu kai atrodo, kad dienos nevaisingos. Reikia laukti ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2014 01 27, 23:17)
Visaip gali būti, kartais ir testukai vėliau teigiamą rezultatą parodo (jei HCG sunkiau į šlapimą išsiskiria), kartais pastojama tuo metu kai atrodo, kad dienos nevaisingos. Reikia laukti ir tiek  4u.gif

ir as taip sakau smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti