Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba ruošiant šventę

Na aš kadangi buvau iš tų "prabangiųjų svečių" biggrin.gif , tai būtinai turiu pakomentuot biggrin.gif

Tarta buvo labai skani, jau pati dariau porą kartų su šiokiomis improvizacijomis, labai skanu! Taigi bea receptas ir hobo paruošimas buvo nuostabūs!

Šiaip gi viskas buvo nepakartojamo skonio biggrin.gif tongue.gif , bet reikia parašyti ir trūkumus, kad kitoms šeimininkėms lengviau tvarkytis būtų.
Ugninis pyragas irgi buvo skanus, tik aš kitaip svogūnus ir lašinukus daryčiau, pjaustyčiau daug daug smulkiau, vietoj lašinukų imčiau liesesnio kažko.
Gėrimai kaip sangria ir širšių pienas tai negaliu komentuot, nes saldžių gėrimų išvis nemėgstu, todėl nelabai ir gėriau, bet ragavau, tai manau viskas gerai.
Tortas želė sluoksniuotas būtų buvęs gerai, tik labai vienas nekoks dalykas - jaučiasi pieno skonis ir kvapas, nežinau kažkaip nelabai, reiktų kažką sugalvot, kad to nebūtų.
Tuno mišrainė su makaronais buvo gera ir skani, įprastinė.
Tuoj pabaigsiu rašyti toliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 23 rugpjūčio 2005 - 10:25
Taigi dar labai skanūs buvo hobo marinuoti agurkėliai, ruošti pagal kažkieno iš supermamų receptūrą.
Toliau sumuštiniai pagal kažkieno receptūrą buvo nelabai, nepasakyčiau net su kuo, gal su morkom berods.
Šiaip daug ko ir nepamenu, nes kaip minėjo pati jubiliatė šventė buvo su šokiais su kardais, dar fejerverkais nerealaus grožio, tai kol juos žiūrėjau visi viską suvalgė biggrin.gif biggrin.gif
Aj dar tiesa, prisiminiau mišrainę su sūriu ir kepta duona, kuri sakyčiau turėtų turėt pavadinimą "figūrai peilis", per riebi mano nuomone biggrin.gif biggrin.gif
Nu vien žo, esmė ne prisivalgyt, o gerai laiką praleist tongue.gif


Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 08 23, 10:36)
Taigi dar labai skanūs buvo hobo marinuoti agurkėliai, ruošti pagal kažkieno iš supermamų receptūrą.
Toliau sumuštiniai pagal kažkieno receptūrą buvo nelabai, nepasakyčiau net su kuo, gal su morkom berods. 
Šiaip daug ko ir nepamenu, nes kaip minėjo pati jubiliatė šventė buvo su šokiais su kardais, dar fejerverkais nerealaus grožio, tai kol juos žiūrėjau visi viską suvalgė biggrin.gif  biggrin.gif
Aj dar tiesa, prisiminiau mišrainę su sūriu ir kepta duona, kuri  sakyčiau turėtų turėt pavadinimą "figūrai peilis", per riebi mano nuomone biggrin.gif  biggrin.gif
Nu vien žo, esmė ne prisivalgyt, o gerai laiką praleist tongue.gif



Mda...razgromila skazhem tak:))) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
agurkėliai pagal vikšrelio receptą.
Atsakyti
Prisijunksiu ri aš, negalėjau atsilaikyti ir neparašyti ką pirmiausia suvalgo mano svečiai. Visada ruošiu silkutę su majonezu, svogūnais, kaiušiniu ir petražolėmis:
1. Supjaustai silke riekelėm ir sudedi į lėkštę.
2. Užpili majonėzu.
3. SMulkiai supjaustai petražoles, atskirai virto kiaušinio trynį ir balymą.
4. ant majonezo dedi eilutėmis baltymo, trynio ir petražolės.
5. Gaunasi dryžiukai.

Labai gerai kai svečiai geria "balta" (dektinę) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif
Žiuriu kad pamiršau svogūną. Jį reikia dėti supjausčius pusiniais griežinėliais ant silkės, o tik po to majonezas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 07 28, 12:55)
o darant tą užkandinę tartą, ar irgi reikia skardą iškloti kepimo popieriumi?

o gal galit pasakyti kur surasti tos užkandinės tartos receptą blush2.gif niekur nerandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2005 08 24, 14:20)
o gal galit pasakyti kur surasti tos užkandinės tartos receptą blush2.gif niekur nerandu ax.gif


geriau ieškoti reikia. tiek to, pakartosiu

Tarta:

500 g sluoksniuotos šaldytos tešlos
250 g tarkuoto fermentinio sūrio
1 pakepintas smulkiai pjaustytas svogūnas
3 išplakti kiaušiniai
200 g grietinės
½ tarkuoto muskato riešuto
pipirai, žolelės

Išplaktus kiaušinius sumaišyti su grietine, tada sudėti likusius produktus ir visą masę supilti į uždaromą formą išklotą sluoksniuota tešla. Kepti 1800C apie 45-50 min.
Be abejo galima daryti šią tartą ir su pievagrybiais ir su kumpiu ar kitais priedais. Čia tik pagrindinis receptas. Galima daryti ir mažose formelėse kaip užkandėlę.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 08 24, 13:28)
geriau ieškoti reikia. tiek to, pakartosiu

Tarta:

500 g sluoksniuotos šaldytos tešlos
250 g tarkuoto fermentinio sūrio
1 pakepintas smulkiai pjaustytas svogūnas
3 išplakti kiaušiniai
200 g grietinės
½ tarkuoto muskato riešuto
pipirai, žolelės

Išplaktus kiaušinius sumaišyti su grietine, tada sudėti likusius produktus ir visą masę supilti į uždaromą formą išklotą sluoksniuota tešla. Kepti 1800C apie 45-50 min.
Be abejo galima daryti šią tartą ir su pievagrybiais ir su kumpiu ar kitais priedais. Čia tik pagrindinis receptas. Galima daryti ir mažose formelėse kaip užkandėlę.

4u.gif 4u.gif 4u.gif doh.gif blush2.gif nu tundra aš ačiū labai labai
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 08 24, 13:28)
geriau ieškoti reikia. tiek to, pakartosiu

Tarta:

Kepti 1800C apie 45-50 min.


Joooo, po tokio kepimo ir dar 45-50 min, gali iš tartos ir skardos tik pelenų krūvelė likti blink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Juokauju aišku tongue.gif
O kas per uždaroma forma g.gif Kur šonai užsidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 09 13, 23:06)
Joooo, po tokio kepimo ir dar 45-50 min, gali iš tartos ir skardos tik pelenų krūvelė likti blink.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Juokauju aišku tongue.gif
O kas per uždaroma forma g.gif Kur šonai užsidaro g.gif


cia taip nutinka kai recepta kopijuoji is wordo, o ten buna grazus laipsnio zenklas...
na nesvarbu. o forma paprasciau tortine uzdaromu sonu. na tokia kur dugnas atskirai ir shonas atskirai. uzdedi shona ant dugno ir uzdarai.
Atsakyti
Kepa pas mane jau Ugninis pyragas tongue.gif , bet dar kada darysiu ir tartą.Bea, o ten sluoksniuota mielinė ar bemielė tešla g.gif Ir jegu dėsiu ir pievagrybius ir kumpį sūrį dėti ar ne g.gif Ir ar tada vistiek kiaušinių ir visų produktų proporcijos tos pačios g.gif
Atsakyti