Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba ruošiant šventę

QUOTE(molli @ 2005 09 15, 15:03)
Kepa pas mane jau Ugninis pyragas tongue.gif , bet dar kada darysiu ir tartą.Bea, o ten sluoksniuota mielinė ar bemielė tešla g.gif Ir jegu dėsiu ir pievagrybius ir kumpį sūrį dėti ar ne g.gif Ir ar tada vistiek kiaušinių ir visų produktų proporcijos tos pačios g.gif


bemiele. surio reik visada. proporcijos tos pacios.
Atsakyti
niu va savaitgalio patirtis - isbandyta ir tarta, ir ugninis pyragas. kepiau siuos dalykus is puses normos, todel namiskiams teko abieju pagaragavimui. receptukai ivertinti puikiai is puikiausiu. gamindama siek tiek paivairinau receptuka, bet tikrai nesugadinau. zodziu labai teigiami patiekalai!!!!
Atsakyti
neradau tinkamesnės temos nuotraukytei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 09 20, 16:47)
neradau tinkamesnės temos nuotraukytei  blush2.gif

Tiesiog pasaka šis personažas rolleyes.gif wub.gif Ir viskas taip gerai parinkta,ypač letenėlės biggrin.gif
Atsakyti
SOS. SKUBU...
Nagi imkit ir patarkit ką man pagaminti, kad nusinešti ir koleges darbe pavaišinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 09 27, 22:03)
SOS. SKUBU...
Nagi imkit ir patarkit ką man pagaminti, kad nusinešti ir koleges darbe pavaišinti  ax.gif

štai temos, kurios tau padės
sumuštiniai
krepšeliai
sūrio spurgos
užkandžiai
svečiams
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 09 28, 08:42)



Ačiū.
Atsakyti
Mūsų visi gimtadieniai neapseina be tradicinio virto liežuvio su žirneliais thumbup.gif Tai beveik visada patiekalas Nr. 1 thumbup.gif
Atsakyti
O tarta aišku turi iškilti kepant? Nes man gavosi piršto storumo... Ką ne taip padariau? Bet vistiek buvo laaaabai skanu...
Atsakyti
taip turi iškilti, bet po to šiek tiek nusileisti
Atsakyti
dar vienas jubiliejus arteja...
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 05 17, 08:34)
dar vienas jubiliejus arteja...


prasome smulkiau... rolleyes.gif
Atsakyti