Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

mano pusryčiai, ka-kada Sm buvau užmačiusi, labai patiko, tai neretai pasidarome Širdutes:
ŠIRDELĖ (dešrelę prapjauti pusiau iki pat galiuko, galą palikus neprapjautą, formuoti širdelės frmą ir galiukus susmeigti dantų krapštuku. apkepti iš vienos pusės, apvertus įmušti kiaušinį, apkepti iš abiejų pusių)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2009 01 25, 08:41)
Vistu sparneliai - ismarinuoti su prieskoniais, soja, medumi ir cesnaku..iskepti orkaiteje

varskes apkepas - varske, grietine, kepimo milteliai, kiausiniai, razinos ir manai ismirkyti piene

niam niam, man dar nevalgiuskai labai skaniai atrodo rolleyes.gif

QUOTE(deimapov @ 2009 01 25, 11:47)
mano pusryčiai, ka-kada Sm buvau užmačiusi, labai patiko, tai neretai pasidarome Širdutes:

labai graziai atrodo, pirma karta kepiau MB Valentino ryta wub.gif buvo maloniai nustebintas tokiu rytu blush2.gif
Atsakyti
Varskes apkepas:

geras 3 sijaus manu ismirkau piene
sumaisau puse kilo varskes,, 3 kiausinius, indeli grietines, razinu, cukraus ir truputi kepimo milteliu.
Viena dali manu kruopu dedu inde kepimo apacioje....kita dali imaisau i mase ir gerai viska ismakalavusi supilu ant virsaus ir i orkaite mazdaug 40 min.... viskas.
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2009 01 25, 09:41)
varskes apkepas - varske, grietine, kepimo milteliai, kiausiniai, razinos ir manai ismirkyti piene

bigsmile.gif niam niam kaip skanu wub.gif Bet kaip jums taip gaunasi tas apkepas toks standus? g.gif Nu man jis visada labai birus, tiesiog luzta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 24, 21:38)
žuvytė labai skaniai atrodo, o štai mūsų šiandienos vėdarai: bulvių tarkiai, kepinti svogūnai ir spirgučiai, pora kiaušinių, prieskoniai, kiaulių žarnos
user posted image

Apsiseiliosiu wub.gif o pieno nepili ?
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 01 25, 14:48)
Apsiseiliosiu  wub.gif  o pieno nepili ?

ne schmoll.gif
Atsakyti
nezinau, gal cia as busiu nusvilpta dabar, bet man vedarai schmoll.gif nei skonio nei vaizdo nei is aprasymu neskaniai skamba..... cia nesupraskit blogai, ne tiesiogiai deimapov komentaras, man tiesios vedarai siaip nepatinka ax.gif
o sirdeles tai super thumbup.gif turiu PC IKI kalendoriu, vasario menesi tokia nuotrauka didziule tu sirdeliu wub.gif taip man graziai atrode, tik buvo galvosukis kaip tas desreles israityti smile.gif reiks valentino dienos proga vyreli pamaloninti pusrytukais tokiais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 25, 15:40)
nezinau, gal cia as busiu nusvilpta dabar, bet man vedarai  schmoll.gif  nei skonio nei vaizdo nei is aprasymu neskaniai skamba..... cia nesupraskit blogai, ne tiesiogiai deimapov komentaras, man tiesios vedarai siaip nepatinka  ax.gif
o sirdeles tai super  thumbup.gif  turiu PC IKI kalendoriu, vasario menesi tokia nuotrauka didziule tu sirdeliu  wub.gif  taip man graziai atrode, tik buvo galvosukis kaip tas desreles israityti smile.gif reiks valentino dienos proga vyreli pamaloninti pusrytukais tokiais  blush2.gif

aš ir tikriausiai vyrui valentino dieną širdeles iškepsiu smile.gif
Atsakyti
Pabandykit iskepti si varskes apkepa RECEPTAS Nu dar skanesnio neesu ragavus... toks purus purus...
Atsakyti
Daržovių-mėsos troškinys
truputi mažiau nei ketvirtadalį kopūsto galvos supjaustyti ir dėti į puodą, kuriame pusantro kubelio sultinio ir vanduo.
keptuvėje ant sviesto pakepinau dvi tarkuotas morkas, 4 skilteles tarkuoto česnako, du smulkintus svogūnus. pakepinus dėti į puoda, kur kopūstai.
keptuvėje patroškinau savo sultyse smulkintą 1kg kiaulienos kumpio. kai mėsa suminkštėjo, dejau į puodą.
po to pridėjau visokių prieskonių: druska, pipirai, prieskoniai mėsai, krapų...
įpyliau pieno stiklinę, pora šaukštų grietinės, pora šaukštų miltų.
Šiaip foto nelabai gražiai atrodo, bet laaaabai skanu smile.gif
user posted image
Atsakyti
zuvies blynai ax.gif
menkes file supjausciau mazais gabaleliais, smarkiai apslaksciau citrinu sultim, citrinpipiriais, druska, petrazolem. pakepinau tarkuota morka ir puse svoguno, viska sudejau i zuvi, pyliau truputi pieno, kiausini ir nemazai krakmolo smile.gif pastovejus viskam gera pusvalandi (kad zuvyte susimarinuotu) galima kepti blynelius 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 25 sausio 2009 - 17:19
QUOTE(deimapov @ 2009 01 25, 12:47)
Širdutes:

jau keletas mėnesių žadu pasidaryt, bet vis pamirštu doh.gif
reiks amtyt kalendoriuj prei savaitgalio užsirašyt didelėm raidėm... g.gif

QUOTE(indria @ 2009 01 25, 18:19)
zuvies blynai ax.gif

o kokios salotos šalio? kopūsto? pparastos ar kokios? nežinau, labai jau man jos seilę suvarvino... rolleyes.gif
Atsakyti