Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

QUOTE(rasyte969 @ 2009 02 06, 20:52)
Karšti sumuštinukai, kai kam užkandis, o kai kam ir vakarienė biggrin.gif

kokie skanus rolleyes.gif


nu geras del tu nuotrauku... savo nuotrauku neradau, bet del kitu isnaudojimo siutas ima nerealiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RDA @ 2009 02 06, 19:35)
Cia aisku ne mano reikalas, bet kadangi seku temele beveik nuo pradzios tai cia ruta ne tavo ideja blush2.gif , galejai bent uzsiimint kad cia kitos SM ideja
Mano manymu taip negrazu mirksiukas.gif

O is kur zinote, kad cia ideja is SM? Lygiai toks pat patiekalas yra ant "Moters savaitgalio virtuves" 2006m. geguzes men. numerio virselio ax.gif
Atsakyti
jūsų foto yra autorių teisių objektas. ir tai kas įvyko yra vagystė tikrąją to žodžio prasme, už kurią yra numatyta atsakomybė teisės aktų nustatyta tvarka.
parašykite tų puslapių adminams, kad foto privalo būti išimtos ir t.t. , ir šito puslapio "adminams" lotuliukas.gif kurie privalėtų ginti jūsų teises, nes saito apačioj yra skambiai užsirašę, kad kopijuoti draudžiama ir paaiškinkite, kad kitu atveju savo pažeistas teises ginsite teisės aktų nustatyta tvarka.
Papildyta:
o rūta tai be reikalo uzsipuolet, ji gi ir nesake, kad tai jos ideja. ot tai bobos, bele tik liezuviais paplliaukšt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozmarinas: 07 vasario 2009 - 13:07
p.s. nuoširdus susižavėjimas ir pagarba briliantui. siūlyčiau atidaryt savo blogą, nes tai būtų puikus pavyzdys kaip reikia skaniai ir taupiai gaminti.
ir nekreipk dėmesio į amžinai viskuo nepatenkintas dūras, jos nekaltos, kad gimė be pilkųjų smegenų ląstelių arba kad augo nekultūringoje šeimoje.

p.p.s. paprašyčiau nekomentuoti mano pasisakymo, tuo atveju, jei kažkuri iš čia skaitančių būtent esate mano pasisakyme jau paminėta dūra. tuo tik suteiksite man malonumą pabūti dėmesio centre ir pasirieti.
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 02 06, 23:51)
bet jus nesijuokit as ir radau savo panaudotas nuotraukas tame puslapy  blink.gif
stai cia mano daryta .nu ziuresiu ka cia sugalvoti  g.gif

Siaubas blink.gif blink.gif blink.gif
Tiesiog ta pati "mamyte", matyt, cia lankosi, prisiziuri visokiu nuotrauku, o paskui jas permeta ten kaip savo g.gif doh.gif
Atsakyti
bet su jumis kalbet tai kaip su siena. ar baigsit bėdavot vieną kartą. va jums įtariamojo koordinatės:
Muitinės procedūrų priežiūros skyrius
Vardas, pavardė Pareigos Tel. Nr.
DIANA DOVEIKIENĖ Vyresnysis inspektorius
čia šiauliuose. susiraskyt ją ir pasikalbėkit, nemanau, kad asmuo, esantis valstybės tarnautoju neišsigas kaltinimų vagyste.
Papildyta:
http://www.vtd.lt/in...php?-1296533535
Atsakyti
rozmarinas thumbup.gif trumpai-drutai cool.gif
ta doveikiene- idomi asaba g.gif Muitinej dirba, o tokia vagilka unsure.gif Profesine liga serga, ar kas cia jai?
Lauksim baigties sio reikalo cool.gif
Atsakyti
e greičiau užbaikit šitą temą ir kurkit naują. man vienas didesnių gyvenimo malonumų čia kuistis.
Papildyta:
privalot gaminti toliau.
Papildyta:
nu su jumis neįmanoma. tada bent pažaiskim:
spėkit kokį receptą ką tik nukopijavau? jei sukursit naują temą ir dėsit receptus toliau, įmesiu dar kelias kopijas:
user posted image

Papildyta:
nerytė man rodos skundėsi, kad jos foto nieks nekopijuoja. padielka, kurią padariau prieš porą savaičių. kaip manot ar labai skiriasi nuo originalo?:
user posted image
Papildyta:
nieko neprimena, mama tania?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozmarinas: 07 vasario 2009 - 14:49
QUOTE(rozmarinas @ 2009 02 07, 14:57)
bet su jumis kalbet tai kaip su siena. ar baigsit bėdavot vieną kartą. va jums įtariamojo koordinatės:
Muitinės procedūrų priežiūros skyrius
Vardas, pavardė  Pareigos  Tel. Nr. 
DIANA DOVEIKIENĖ  Vyresnysis inspektorius
čia šiauliuose. susiraskyt ją ir pasikalbėkit, nemanau, kad asmuo, esantis valstybės tarnautoju neišsigas kaltinimų vagyste.
Papildyta:
http://www.vtd.lt/in...php?-1296533535


Mūsų mokykloje, tiesa, skirtingose klasėse, mokėsi trys Rasos Drungilatės. Jei viena būtų apsivogusi, ar tai reiškia, kad gėdą ir kitos dvi užsitraukia?
Tiek vardas Diana, tiek pavardė Doveikienė nėra tokie jau reti mūsų Lietuvėlėj
Atsakyti
nu bet aš čia savo malonui padirbinėju originalus, todėl man ir reikia, kad dėtumėt savo foto toliau.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti