Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

QUOTE(6663 @ 2009 02 06, 04:56)
nezinau, kiek tiesos, bet cia paskaityk

ApieGrikius

nu, mergcikos, netekau amo..
Tukstantis balionu visoms.. 4u.gif  smile.gif


grikiai praras didelę dalį vertingųjų medžiagų,jei išmirkysi,tą vandenį nupilsi ir išvirsi mirksiukas.gif o jei grikius užpilsi vandeniu ir jie išbrinks - nieko nebus prarasta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2009 02 06, 08:49)
ir vel kolduniukai - pirktinius bajoriskus koldunus sumeciau i ikaitinta keptuve, tada vistienos prieskoniu, nes koldunaii su vistiena....tada morkos, paprikos ir cesnakiuko, kai apkepe- puse induko grietines...skanaus.

jetaus kiek seiliu pas mane prisikaupė blink.gif doh.gif na jau kaip skaniai atrodo, o ir paprasta thumbup.gif
o nevirtus dėjai į keptyvę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 02 05, 23:56)
Sprandines kasytes su makaronais.



Niam niam

QUOTE(Briliantas @ 2009 02 06, 09:49)
ir vel kolduniukai - pirktinius bajoriskus koldunus sumeciau i ikaitinta keptuve,


As irgi kepu koldunus,bet biski kitaip,tai db reiks situos isbandyti taip jau skanei ir grazei atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lukaja: 06 vasario 2009 - 09:30
QUOTE(jurguliux @ 2009 02 06, 11:25)
jetaus kiek seiliu pas mane prisikaupė blink.gif  doh.gif  na jau kaip skaniai atrodo, o ir paprasta thumbup.gif
o nevirtus dėjai į keptyvę? g.gif

taip, tiesiai is kameros blush2.gif
Atsakyti
svytejimas ezero dugne nu sakes koks grozis thumbup.gif . Moteriskem nieekad pepritruks ismones thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 02 06, 12:41)
svytejimas ezero dugne nu sakes koks grozis thumbup.gif . Moteriskem nieekad pepritruks ismones thumbup.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif pamirsau pagirti... 4u.gif


o ir kasytes suzavejo..... bigsmile.gif
tuoj merginos ne tik keps bet ir plaukuosenas darys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 02 05, 23:35)
neryte,o as paieskosiu kotlietuku recepto,nes as issispauzdinu vis ir net nezinau kokioj temoj buna kas...

4u.gif dekui, lauksiu

QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2009 02 06, 00:39)
Nu aš pasinaudojau idėja iš interneto, ir pabandžiaqu tokius padaryti (čia bulvės įdarytos faršu, apvirtos ir keptos orkaitėje):

wub.gif wow!

srove, gardziai kasytes atrodo bigsmile.gif

o as dar noreciau brilianta pagirti del nuotrauku kokybes, akivaidziai pagerejo nuotraukos thumbup.gif gal naujas fotikas? ax.gif
Atsakyti
aš kadangi esu didelė paštetų mėgėja, bet parduotuvėse vien su visokiom E ir neaišku iš ko pagaminta. tai nusprendžiau pasidaryti pati. gavosi tobulai. aišku, galima imporvizuoti su prieskoniais, bet man labai patiko.

reikės:
500g vištienos kepenelių
1 skiltelė česnako
1 smulkiai supjaustytas svogūnas
šiek tiek šoninės su lašinukais
pora šaukštų kapotų petražolių
3-4 valg. šaukstai brendžio
keliatas lauro lapų
~150g sviesto
druskos/pipirų

išvalyti kepenėles nuo gyslų. keptuvėje pakepti smulkiai pjaustyta šoninę, sudėti svogūnus ir česnaką. šiek tiek patroškinti, jeigu trūksta riebalų įdėti sviesto. sudėti kepenėles. troškinti ~7-10min. na tiesiog kad nebutų kraujo. supilti brendį, petražoles, druską ir pipirų. patroškinti pora minučių. tada viską dėti į blenderį ir vis pastumiant šaukštu sumalti iki norimos konsistencijos. galima palikti siek tiek gabaliukų, galima daryti visišką košę. po to sudėti viską į indelį, šaukstu sulyginti viršų. ratu išdėlioti lauro lapus ant viršaus. išlydyti likusį sviestą ir uzpilti ant pašteto. dėti į šaldytuvą. valgyti ant pakepinto prancūziško batono su raudonu vynu. mmm skanumėlis.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(fsss~ @ 2009 02 06, 12:29)
aš kadangi esu didelė paštetų mėgėja, bet parduotuvėse vien su visokiom E ir neaišku iš ko pagaminta. tai nusprendžiau pasidaryti pati. gavosi tobulai. aišku, galima imporvizuoti su prieskoniais, bet man labai patiko.

nuotrauka super, tik gaila, kad pacio pasteto beveik nesimato rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 06, 13:55)
nuotrauka super, tik gaila, kad pacio pasteto beveik nesimato  rolleyes.gif



na gal sulauksim ir nuotraukytes sumustinio su pastetu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2009 02 06, 01:31)
Internete jos atrodo taipuser posted image
Ten jas darė ir bulvių tešlos, panašios kaip žemaitiškus blynus, lipdė- bet man taio ten kaip išpjaustytos atrodo blink.gif  ir įdarė silke su troškintomis daržovėmis

straipsnis su receptu:
http://www.anonsas.l...2/article/20003

bigsmile.gif SROVE cia tavo nuotrauka?

http://www.supermama...?...&p=22537979
Atsakyti
gaila, bet pašteto liko tik tiek... bet gal geriau matosi "vidus".

user posted image
Atsakyti