Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

QUOTE(Nerytė @ 2009 02 06, 18:20)

QUOTE(Srove @ 2009 02 06, 18:24)

dabar jau ir as matau blink.gif unsure.gif o pirmai arba cia mano kompas ka subludijo arba nezinau, nes man buvo pirma kart ismete uzkandziu nuoroda bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 06, 20:20)
taigi kalba apie tai, kad Srove nedejo savo nuotraukos i kita internetini puslapi  ax.gif kad kazkas pasinaudojo jos nuotrauka ir receptu
Papildyta:
i sita psl. Srove nedejo nuotraukos, o kazkas pasinaudojo jos ideja
http://www.anonsas.l...2/article/20003

tiksliau ne kazkas, o Diana Doveikienė  cool.gif

geda tai doveikienei!!!
Srovei reiktu nepatingeti ir parasyti puslapio adminui cool.gif
Atsakyti
Karšti sumuštinukai, kai kam užkandis, o kai kam ir vakarienė biggrin.gif
user posted image

Sutarkavau sūrį, įmušiau vieną kiaušinį, įpjaučiau dešrytės, truputį pievagrybių ir įdėjau grietines, viską išmaišiau ir gautą masę tepiau ant batono. Orkaitėje kepiau apie penkiolika min.
Atsakyti
QUOTE(rasyte969 @ 2009 02 06, 20:52)
Karšti sumuštinukai, kai kam užkandis, o kai kam ir vakarienė biggrin.gif
user posted image

Sutarkavau sūrį, įmušiau vieną kiaušinį, įpjaučiau dešrytės, truputį pievagrybių ir įdėjau grietines, viską išmaišiau ir gautą masę tepiau ant batono. Orkaitėje kepiau apie penkiolika min.



O grietines riebumas svarbu?
Atsakyti
QUOTE(rasyte969 @ 2009 02 06, 21:52)
Karšti sumuštinukai, kai kam užkandis, o kai kam ir vakarienė biggrin.gif
user posted image

Sutarkavau sūrį, įmušiau vieną kiaušinį, įpjaučiau dešrytės, truputį pievagrybių ir įdėjau grietines, viską išmaišiau ir gautą masę tepiau ant batono. Orkaitėje kepiau apie penkiolika min.

Mes irgi daznai vakarienei valgom karstus sumustinius,db vel uzsimaniau
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 02 06, 22:01)
O grietines riebumas svarbu?


Nemanau, kad svarbu, nedaug dejau, man tai net nesijaute jos smile.gif Manau skanu butu majonezas vietoj grietines. g.gif
Atsakyti
bet jus nesijuokit as ir radau savo panaudotas nuotraukas tame puslapy blink.gif
stai cia mano daryta .nu ziuresiu ka cia sugalvoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 02 06, 23:51)
bet jus nesijuokit as ir radau savo panaudotas nuotraukas tame puslapy  blink.gif
stai cia mano daryta .nu ziuresiu ka cia sugalvoti  g.gif

blink.gif geras blink.gif tai manau tikrai rasykit adminam g.gif
Atsakyti
nu duoda ta bobelka doh.gif
Atsakyti
as apziurejau,tai 90% tu nuotrauku yra is musu forumo !!!!!!ten kazkokios tik "fiktyvios"pavardes darasytos ir tiek.reikia admin musu rasyti kad jie isikistu!!!pavartykit ten jus ir kas sekat kulinarija tai daug ka atrasit pazystamo!!
Atsakyti
Srove,aguonele gaunas grynas kriminalas lotuliukas.gif

Srove,tavo kasytes su graikiskais makaronais wub.gif
noris dabar praryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 02 07, 00:14)
as apziurejau,tai 90% tu nuotrauku yra is musu forumo !!!!!!ten kazkokios tik "fiktyvios"pavardes darasytos ir tiek.reikia admin musu rasyti kad jie isikistu!!!pavartykit ten jus ir kas sekat kulinarija tai daug ka atrasit pazystamo!!

drinks_cheers.gif pvz man tikrai matyta sm varskinis tinginys, arba avokado uzkandele... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 07 vasario 2009 - 00:47