Įkraunama...
Įkraunama...

Kada einat dekretinių?

QUOTE(Nendre23 @ 2011 02 20, 20:26)
Labas, pataisysiu, kad spėt i senaja tvarką reikia ne pagimdyti iki liepos 1 dienos, o išeit vaiko priežiūros atostogų.

Vaiko priežiūros atostogų išeinama ne iškart pagimdžius? g.gif Juk anksčiau tai tikrai neįmanoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2011 02 20, 20:03)
Vaiko priežiūros atostogų išeinama ne iškart pagimdžius?  g.gif Juk anksčiau tai tikrai neįmanoma  g.gif

Priklauso nuo to,kaip darysit.Jei atsisakysit dekretinių ir gimdymo atostogų,tai vaiko priežiūros atostogos prasidės iškart po gimdymo,o jei eisit dekretinių ir gimdymo,tai vaiko priežiūros atostogos skaitysis nuo 57 dienos po vaikučio gimimo,nes gimdymo atostogos tęsiasi 56 dienas,o tik tada prasideda vaiko priežiūros atostogos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendre23 @ 2011 02 20, 20:26)
Labas, pataisysiu, kad spėt i senaja tvarką reikia ne pagimdyti iki liepos 1 dienos, o išeit vaiko priežiūros atostogų.


QUOTE(Magnifique @ 2011 02 21, 02:47)
Priklauso nuo to,kaip darysit.Jei atsisakysit dekretinių ir gimdymo atostogų,tai vaiko priežiūros atostogos prasidės iškart po gimdymo,o jei eisit dekretinių ir gimdymo,tai vaiko priežiūros atostogos skaitysis nuo 57 dienos po vaikučio gimimo,nes gimdymo atostogos tęsiasi 56 dienas,o tik tada prasideda vaiko priežiūros atostogos. mirksiukas.gif

Aš tą ir norėjau parašyti, kad ar pagimdyti, ar išeiti vaiko priežiūros atostogų (kas įvyksta tą pačią dieną) reikia spėti iki liepos 1 d.
Atsakyti
SVEIKI, gal kas tiksliai žino kurio laikotarpio (vienerių ar dvejų metų) bus imamas darbo užmokesčio vidurkis pagal naująją tvarką (nuo liepos 1d.)?
ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 02 28, 10:52)
SVEIKI, gal kas tiksliai žino kurio laikotarpio (vienerių ar dvejų metų) bus imamas darbo užmokesčio vidurkis pagal naująją tvarką (nuo liepos 1d.)?
ačiū smile.gif


1 metu
Atsakyti
Norėjau paklausti, kodėl daugumoje atvejų nėštukės prieš dekretą pasiima visas sukauptas atostogas? g.gif Suprantu, jei darbas sunkus, fizinis ir pan., bet jei ne? Ar gali atostogos "nuplaukti" nespėjus grįžti po dekreto blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 03 23, 09:00)
Norėjau paklausti, kodėl daugumoje atvejų nėštukės prieš dekretą pasiima visas sukauptas atostogas?  g.gif Suprantu, jei darbas sunkus, fizinis ir pan., bet jei ne? Ar gali atostogos "nuplaukti" nespėjus grįžti po dekreto  blink.gif


man irgi idomu suzinoti kaip geriau daryt, ar atostogas imti pries ar po. gydytoja patare pasiimti kasmetines atostogas, o tada iskat dekretiniu, tam kad daugiau pailseti..
kogero imsiu pries g.gif
Atsakyti
Sveikos, kada anksciausiai galima iseiti i dekreta ? Dazniausiai einame 30 sav. ar net truputi veliau, o anksciau ar galima ?
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2011 03 23, 14:41)
man irgi idomu suzinoti kaip geriau daryt, ar atostogas imti pries ar po. gydytoja patare pasiimti kasmetines atostogas, o tada iskat dekretiniu, tam kad daugiau pailseti..
kogero  imsiu pries  g.gif


Manau, kad tai priklauso nuo darbo pobūdžio, savijautos, pagaliau nuo metų laiko... Man atrodo, kad jei tikrai gerai jaučiatės, o ir ne vasara, ne suplanuota kelionė, ar koks gripo metas, tai tas atostogas galima pasiimti ir po vaiko auginimo atostogų. Bent jau aš taip dariau.... Neišnaudotos atostogos niekur nedingsta. Jei po vaiko auginimo atostogų į tą darbą negrįšite, tai priklausys nepanaudotų atostogų kompensacija pagal darbo užmokestį iki išėjimo į dekretą...
Papildyta:
QUOTE(kissaule @ 2011 03 23, 16:51)
Sveikos, kada anksciausiai galima iseiti i dekreta ? Dazniausiai einame 30 sav. ar net truputi veliau, o anksciau ar galima ?

Kiek aš žinau, jei komplikuotas nėštumas, tai gydytoja gali pora savaičių anksčiau pasiūlyti išeiti. Bent jau anksčiau taip buvo ir manęs klausė ar aš norėčiau...
Atsakyti
QUOTE(Monet @ 2011 03 23, 18:28)
Kiek aš žinau, jei komplikuotas nėštumas, tai gydytoja gali pora savaičių anksčiau pasiūlyti išeiti. Bent jau anksčiau taip buvo ir manęs klausė ar aš norėčiau...

O ar gali pavėlinti? Aš į dekretą kaip tik noriu vėliau išeiti, nes man taip labiau apsimoka. Ar prašyti gydytojos, kad pavėlintų nėštumą, o gali galima pasiėmus pažymą ir toliau dirbti?
Atsakyti
Mergaites, žinau,kad dekretinių "biliotenio" pinigėliai priklauso nuo išdirbtų 12mėn per paskutinius du metus. O kaip yra su vaiko auginimo atostogomis? Ar aš gausiu kokius nors pinigėlius jei neturiu to 12 mėn stažo, o prieš tai "stovėjau" darbo biržoje ir gaudavau socialinę pašalpą.

Labai ačiū už atsakymą, nes niekaip nesuvedu galų tuo klausimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laola: 23 kovo 2011 - 17:53
QUOTE(Marseta @ 2011 03 23, 17:38)
O ar gali pavėlinti? Aš į dekretą kaip tik noriu vėliau išeiti, nes man taip labiau apsimoka. Ar prašyti gydytojos, kad pavėlintų nėštumą, o gali galima pasiėmus pažymą ir toliau dirbti?

I dekreta galite isvis neiti,tik pasirasyti teks,kad Jus atsisakote nestumo atostogu,arba iseiti 34,36. Esme tame,kad pavelinti visada galima. smile.gif Tiesiog priklauso nuo 30sav. o kada eisit-paciai spresti.
Atsakyti