Įkraunama...
Įkraunama...

Kada einat dekretinių?

QUOTE(Jomato @ 2011 02 21, 09:25)
Aš tą ir norėjau parašyti, kad ar pagimdyti, ar išeiti vaiko priežiūros atostogų (kas įvyksta tą pačią dieną) reikia spėti iki liepos 1 d.

vaiko prieziuros atostogos neprasideda ta pacia diena kai pagimdai,nes po gimdymo dar tesiasi 56d nestumo ir gimdymo atostogu mirksiukas.gif tik po to prasideda vaiko auginimo atostogos
Atsakyti
QUOTE(*Briggitte* @ 2011 03 27, 12:50)
vaiko prieziuros atostogos neprasideda ta pacia diena kai pagimdai,nes po gimdymo dar tesiasi 56d nestumo ir gimdymo atostogu  mirksiukas.gif tik po to prasideda vaiko auginimo atostogos

Sekite diskusiją 4u.gif Kalba ėjo konkrečiai apie tuos atvejus, kai būsimos mamos atsisako NG atostogų, tada vaiko auginimo ir priežiūros atostogos prasideda iškart pagimdžius mirksiukas.gif
Atsakyti
Su pirmu vaiku isejau dekretiniu kaip priklauso, berods nuo 30sav. O dabar ko gero isvis atsisakysiu, nes vaikelis gims birzeli, tai jei neiciau i dekreta, nuo pirmos jo gimimo dienos skaiciuosis vaiko prieziuros atostogos, ir dar peteksim i sena tvarka ax.gif Siandien dar su sodra aiskinausi kas ir kaip, tai nusprendem, kad mums tas variantas palankesnis.
Atsakyti
QUOTE(Kikile @ 2011 03 28, 17:14)
Su pirmu vaiku isejau dekretiniu kaip priklauso, berods nuo 30sav. O dabar ko gero isvis atsisakysiu, nes vaikelis gims birzeli, tai jei neiciau i dekreta, nuo pirmos jo gimimo dienos skaiciuosis vaiko prieziuros atostogos, ir dar peteksim i sena tvarka  ax.gif Siandien dar su sodra aiskinausi kas ir kaip, tai nusprendem, kad mums tas variantas palankesnis.

As nusprendziau daryti taip pat... tik man pasiseke kad turiu kasmetiniu atostogu ax.gif tai pries gimdyma menesiui ju iseisiu ir psio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nautikaa @ 2011 03 29, 11:48)
As nusprendziau daryti taip pat... tik man pasiseke kad turiu kasmetiniu atostogu  ax.gif  tai pries gimdyma menesiui ju iseisiu ir psio  4u.gif


Jo, iki pat gimdymo dirbti butu ziauru doh.gif As isvis negrizau i darba po pirmo vaikelio, nors jau 2m pries pora men suejo. Tai kaip ir vaiko prieziuros atostogose dar esu, nors jau neapmokamose.
Atsakyti
Į dekretines išleidžiama 30sav. Pati išeisiu 10d anksčiau, nes turiu dar neišnaudotų atostogų clap.gif
Atsakyti
Aš išėjau į dekretą 30 sav, prieš tai dar panaudojau 2 sav kasmetinių atostogų bigsmile.gif Iš pradžių atrodė, kad neturėsiu ką veikti, bet dabar tikrai nesiskundžiu veiklos stoka smile.gif Gal nebūtų tik ką veikti, jeigu tai būtų antras vaikelis ir daiktus visus turėtume blush2.gif
Atsakyti
As irgi eisiu 30sav (pagal mmm), pries tai turesiu 2sav atostogu ir po ju dar kelias dieneles atidirbti ir viskas ax.gif
Atsakyti
As tai privalau eiti kaip priklauso - 30 savaiciu, nes kitaip baigsis pries tai einantis dekretas ir reiks iseit i darba nors vienai dienai.. doh.gif
Atsakyti
Aš galėjau dirbti dar iki penkių mėnesių, bet darbas nelengvas, reikia sunkumų šiek tiek pakilnoti, tai su vyru aptarėm ir išėjau būdama 6 savaičių blush2.gif Nerizikuosiu nei savo, nei žirniuko sveikata, tų pinigų vistiek visų neuždirbsi, tai vyras jau sako, pasiaukosiu aš, padirbsiu kaip arklys, ką darysi biggrin.gif doh.gif Būtų buvęs darbas lengvesnis, būčiau sėdėjusi iki pat šešių mėnesių..
Atsakyti
QUOTE(Neriliene @ 2012 06 09, 09:13)
Aš galėjau dirbti dar iki penkių mėnesių, bet darbas nelengvas, reikia sunkumų šiek tiek pakilnoti, tai su vyru aptarėm ir išėjau būdama 6 savaičių  blush2.gif  Nerizikuosiu nei savo, nei žirniuko sveikata, tų pinigų vistiek visų neuždirbsi, tai vyras jau sako, pasiaukosiu aš, padirbsiu kaip arklys, ką darysi  biggrin.gif  doh.gif  Būtų buvęs darbas lengvesnis, būčiau sėdėjusi iki pat šešių mėnesių..

pas mane lygiai ta pati situacija verysad.gif nu bet ka darysi, laikas ateina ir praeina pasedesim paauginsim ir kibsim i darbus smile.gif
Atsakyti
Pas mus motinystes (nestumo+gimdymo+vaiko auginimo) atostogos apskritai yra 20 savaiciu, taip kad dirbsiu iki kol pajegsiu, tikiuosi iki 36 savaites atidirbti butinai mirksiukas.gif Nelengva jau dabar, taciau nieko nepadarysi, zinojau kad taip bus ir kiek tu atostogu gausiu biggrin.gif
Kita vertus tikrai nenoreciau metu metais namie sedet schmoll.gif
Atsakyti