Įkraunama...
Įkraunama...

Senas ar naujas

QUOTE(Kozete @ 2005 07 29, 15:46)
O kuriame čia rajone?

Pilaitej smile.gif
Atsakyti
Mes nusipirkom nauja buta 8 butu name uzmiestyje. Kol kas jis dar statomas. Kai rinkomes, koki busta isigyti, buvo minciu ir apie senus blokinius namus. Bet prie toookiu kainu, na ne aciu. Aisku, kas spejo nusipirkti 3 kam. buta blokiniame name pries keleta metu, kai jie kainavo iki 80 000 Lt., tai tiems pasiseke. Bet pirkti sena buta uz 220 000 Lt ir dar turint galvoje, kad netolimoje ateityje ju kainos tikrai kris - man sazine neleistu. Niekada nenorejau gyventi tose degtuku dezutese (kad ir naujose), todel ieskojom namo, kuriame butu iki 10-15 butu.
Nauju butu privalumai:
1. Mazesni mokesciai uz sildyma
2. Butu isplanavimas siuolaikiskas (erdvesnes virtuves, svetaines, vonios kamb.)
3. Neapsnerkstos laiptines, liftai
4. Kaimynai daugiausia jauni, maziau asocialiu zmoniu
5. Jie taip greit nenuvertes per laika kaip senos statybos butai
Zodziu naujas yra naujas, senuose nenoreciau dar ir todel, kad ten tvyrotu pries tai gyvenusiu zmoniu bloga ar gera aura.
O kazkur perskaiciau, kad renkantis busta svarbiausi yra trys kriterijai - vieta, vieta ir vieta. Tad butas uzmiestyje, toliau nuo triuksmo ir ismetamuju duju smarves - geriausias pasirinkimas!
Sėkmės renkantis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ignėja @ 2005 07 31, 11:15)
Nauju butu privalumai:
1. Mazesni mokesciai uz sildyma
2. Butu isplanavimas siuolaikiskas (erdvesnes virtuves, svetaines, vonios kamb.)
3. Neapsnerkstos laiptines, liftai
4. Kaimynai daugiausia jauni, maziau asocialiu zmoniu
5. Jie taip greit nenuvertes per laika kaip senos statybos butai
Zodziu naujas yra naujas, senuose nenoreciau dar ir todel, kad ten tvyrotu pries tai gyvenusiu zmoniu bloga ar gera aura.
O kazkur perskaiciau, kad renkantis busta svarbiausi yra trys kriterijai - vieta, vieta ir vieta. Tad butas uzmiestyje, toliau nuo triuksmo ir ismetamuju duju smarves - geriausias pasirinkimas!
Sėkmės renkantis mirksiukas.gif


dėl kainų. taip, kainos nesąmoningos. labiausiai pervertintas blokas.
dėl butų skaičiaus.... g.gif na mano monolite 66 butai... ne visuose naujuose tokia tvarka kaip pas mus. ax.gif
pas mus bendrija. beje, visuose naujuose papildomai mokama už tai, kad tvarka būtų palaikoma.
monolite butai dideli, todėl gyvena tik šeimos su vaikais. ir nauji kaimynai gana pasiturnitys, nes butai daba tikrai brangūs. tikrai nėra asocialių. ax.gif
name atliktas yra vamzdyno remontas, shildymo sistema tobulinta, tai palyginus mokam nedaug už šilumą.
dėl išplanavimo... tai tikrai yra galimybių pasidaryt šiuolaikišką erdvę. mirksiukas.gif ir daug kas taip ir daro. monolite yra patogios nešančios sienos, todėl galimybės tikrai yra.
dėl auros... butas paprastai įgyvenamas per metus laiko mažiausiai... čia kalba apie jaukumą greičiausiai... namų jausmas susikuria su laiku...ir be to...kiekviena voverė pagal save namą susikuria....mes pirkom rodos iš tvarkingų žmonių... bet vis tiek kai pradėjom remontą daryt blink.gif doh.gif tai net keista buvo, kad galima taip gyvent blink.gif

dėl vietos... sakai vieta vieta vieta... o kaip vaikai? g.gif užmiestyje pirkčiau tik namą, o ne butą schmoll.gif neverta tiesiog... kas vaikus į užmiestį vežios, a? o kaip saugumas?
kaip kažkas gerai sakė, kad jei jau lendi į tokį š... tai jau geriau žinai dėl ko mirksiukas.gif

taip kad rekomenduoju gerai apgalvot preferencijas ilgalaikes ir tik tada rinktis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo filifjonka: 01 rugpjūčio 2005 - 08:28
QUOTE(Ignėja @ 2005 07 31, 11:15)
Mes nusipirkom nauja buta 8 butu name uzmiestyje. Kol kas jis dar statomas. Kai rinkomes, koki busta isigyti, buvo minciu ir apie senus blokinius namus. Bet prie toookiu kainu, na ne aciu. Aisku, kas spejo nusipirkti 3 kam. buta blokiniame name pries keleta metu, kai jie kainavo iki 80 000 Lt., tai tiems pasiseke. Bet pirkti sena buta uz 220 000 Lt ir dar turint galvoje, kad netolimoje ateityje ju kainos tikrai kris - man sazine neleistu. Niekada nenorejau gyventi tose degtuku dezutese (kad ir naujose), todel ieskojom namo, kuriame butu iki 10-15 butu.



Kiek mokėjote už kvadratą, kiek kvadratų ir kokiame rajone?
Smalsu biggrin.gif
Atsakyti
Mes buvom susiradę naujoj vilnioj naujam name už 180 000, dviejų kambarių. Visam name buvo 6 butai (ar 8?), už tą pačią kainą kiekvienam butui priklausė ir požeminis dvivietis garažas.Vieta pati labai šauni, tarp nuosavų namų, ramu, dauguma aplinkinių nuosavų namų naujos statybos, visai šalia stotelė (tik nežinau, kaip dažnai autikas važinėjo). Bet gerai pagalvojom, kad jei jau ten, tai gal geriau namo dairytis. g.gif
Atsakyti
As pirkdama buta, matyt pataikiau i luzio taska, nes tuo metu uz 12 metu senumo buta blokiniame name, reikalaujanti didelio remonto prase 140 000, o uz nauja bet su daline apdaila 135 000. Paskaiciavau, kad sena remontuodama isleisiu tiek pat kiek ir irengdama nauja. Bet naujas namas zymiai siltesnis, kaimynai geresni, automobiliu aikstele erdvesne, bankas dave didesne paskola. Taigi buvo daugiau pliusu nei minusu ir dabar labai dziaugiuosi pasirinkusi nauja.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 01, 09:36)
Kiek mokėjote už kvadratą, kiek kvadratų ir kokiame rajone?
Smalsu biggrin.gif

Pirkom Avizieniu sen. Klevinej (uz BRC, neprivaziavus Bendoreliu), 64 kv.m, kvadrato kaina su pilna apdaila - 3750 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 08 01, 10:55)
Mes buvom susiradę naujoj vilnioj naujam name už 180 000, dviejų kambarių. Visam name buvo 6 butai (ar 8?), už tą pačią kainą kiekvienam butui priklausė ir požeminis dvivietis garažas.Vieta pati labai šauni, tarp nuosavų namų, ramu, dauguma aplinkinių nuosavų namų naujos statybos, visai šalia stotelė (tik nežinau, kaip dažnai autikas važinėjo). Bet gerai pagalvojom, kad jei jau ten, tai gal geriau namo dairytis.  g.gif

Mes irgi labai gerai pagalvojom ir paskaiciavom. Nebutu kile jokiu klausimu, ka geriau rinktis - nama ar buta, jei butume tureje zemes sklypa. Tada uz tokia kaina, uz kokia nusipirkom uzmiestyje buta butume pasistate padoru namuka. Bet paskaiciuok - sklypas apie 200 000 + namas 200 000, va cia ir stop, kisene nebeisnese.
Atsakyti

thumbup.gif thumbup.gif As irgi pirkau nauja buta, tik mieste. Priezastys panasios. biggrin.gif
QUOTE(Ignėja @ 2005 07 31, 12:15)
Mes nusipirkom nauja buta 8 butu name uzmiestyje. Kol kas jis dar statomas. Kai rinkomes, koki busta isigyti, buvo minciu ir apie senus blokinius namus. Bet prie toookiu kainu, na ne aciu. Aisku, kas spejo nusipirkti 3 kam. buta blokiniame name pries keleta metu, kai jie kainavo iki 80 000 Lt., tai tiems pasiseke. Bet pirkti sena buta uz 220 000 Lt ir dar turint galvoje, kad netolimoje ateityje ju kainos tikrai kris - man sazine neleistu. Niekada nenorejau gyventi tose degtuku dezutese (kad ir naujose), todel ieskojom namo, kuriame butu iki 10-15 butu.
Nauju butu privalumai:
1. Mazesni mokesciai uz sildyma
2. Butu isplanavimas siuolaikiskas (erdvesnes virtuves, svetaines, vonios kamb.)
3. Neapsnerkstos laiptines, liftai
4. Kaimynai daugiausia jauni, maziau asocialiu zmoniu
5. Jie taip greit nenuvertes per laika kaip senos statybos butai
Zodziu naujas yra naujas, senuose nenoreciau dar ir todel, kad ten tvyrotu pries tai gyvenusiu zmoniu bloga ar gera aura.
O kazkur perskaiciau, kad renkantis busta svarbiausi yra trys kriterijai - vieta, vieta ir vieta. Tad butas uzmiestyje, toliau nuo triuksmo ir ismetamuju duju smarves - geriausias pasirinkimas!
Sėkmės renkantis mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2005 07 29, 09:34)
sako... nu tu čia ir pasakei.. tai gal detalizuok.. gal jau man pardavinėt reik butą tongue.gif



QUOTE(spring @ 2005 07 29, 09:48)
tokį dalyką ir aš esu girdėjusi,kad į cementą iš kuriu buvo gaminami blokai buvo dedama kažkokios negeros medžiagos blink.gif ir apskrytai monolituose dregmė laikosi..sveikiausi  mūriniai ax.gif na bent medikai daug skirtingų nuomonių turi ir nevisada pavyksta jomis vadovautis,o ir galimybių tam nėra rolleyes.gif
o dėl kambarių skaičiaus-bandyčiau ieškotis 3 kambarių mūriniame name smile.gif



ta medziaga vadinsasi asbestas, jis labai kenkia plauciams, mano draugui yra alergija, tai mums patare kuo greiciau issikraustyti is monolito.

siaip rinkciausi buta muriniam senos statybos name. nauji namai man panasus i inkiliukus, tos pacios standartines dezutes, aisku, su savais privalumais, bet kokybe zymiain prastesne daugumos nei senos statybos muriniu.
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 08 03, 15:43)
ta medziaga vadinsasi asbestas, jis labai kenkia plauciams, mano draugui yra alergija, tai mums patare kuo greiciau issikraustyti is monolito.

siaip rinkciausi buta muriniam senos statybos name. nauji namai man panasus i inkiliukus, tos pacios standartines dezutes, aisku, su savais privalumais, bet kokybe zymiain prastesne daugumos nei senos statybos muriniu.

Noreciau paklausti, o kuo ta kokybe taip zymiai prastesne?? g.gif Is tikruju tai daug mano pazistamu nusipirke naujus butus ir nieks dar nesiskunde. Atvirksciai, visiems thumbup.gif Ir jie gyvena ten jau ne pirmus metus. As irgi pirkau nauja, tik dar kol kas senam gyvenu, tai savo patirtim pasidalint negaliu blush2.gif Kai kurie irgi man sake, kad nauji prastesni ir pan., taciau nieks man taip ir nepateike jokio konkretaus pavyzdzio blogos kokybes... g.gif
Atsakyti
Uzeikit i bet kuri nauja nama, ir paziurekit nuodugniai. Kur tas ju blogumas? Senuose namuose-pasenusi vamzdynu sistema; sildymo sistema; sienu silumine varza super maza;garso izoliacijos jokios;isplanavimas siaubingas;laiptynes daugumos apsnerkstos;langai jei nepakeisti kiauri kaip reciai;kaimynai pensininkai ir bedarbiai;kiemai nesutvarkyti, automobiliu aiksteles mazos, ivaziavimai siauri;vaiku zaidimu aiksteles vienam kitam kieme; ir taip toliau...Ir uz toki buta su visais "privalumais" mokami zveriski pinigai.
Naujuose namuose-moderni sildymo sistema, leidzia sutaupyti sildymo islaidas daugiau nei dvigubai; sienu varza keturis kartus didesne;kiemai, privaziavimai sutvarkyti; netgi elektros galingumas ir tai kitas negu senam name...galeciau vardinti ir vardinti.
O jei trukumu laikoma tai, kad padarius remonta po kiek laiko sutrukineja sienos-tai naturalu, nes namas neisvengiamai seda, nuo to nepabegsi.
Pasakykit man daugiau tu trukumu, as kol kas ju nematau.
Atsakyti