Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Sveiki, domintų visa info apie pientraukius 4u.gif
nieko apie juos nenusimanau, tad laukiu smulkios info kokį patartumėt rinktis 4u.gif
Atsakyti
Labos mamos ir babos cool.gif problemele su maistuku buvo kai mazius gime - jis per menesi nepriaugo reikiamo svorio... truko net 100gr iki gimimo svorio (!!!), o kur dar like 700gr???... paaiskejo kad jis neisciulpia pieno doh.gif o be to paziurejom kiek gi to pieno pas mane - apie 70ml is abieju krutu t.y. puse reikiamos normos vienam maitinimui.... baisumelis. Klinikose liepe primaitinti. Nuo tol geria mano piena ir primaitinu Aptamil pieneliu. Liudna. Visi ragino "gausinti pieno talpykleles" chalva, arbata su pienu, kakava, kmynais, gera nuotaika bei emocijos, bumbuliuku masazais, "nutraukimais" po maitinimu (keli lasai tik.....). Tai va. Neisciulpe - nenusiminiau, ir ememes pientraukio, su kuriuo kuo geriausiai nutraukdavau. Tarp firmu nesigaudziau ypatingai, ir nusipirkom CB. BET pieno pompa eme ir susluzo. Brangius daiktus vertinu ir saugau. Stai kas pasidare po tikrai atsargaus naudojimo http://image080.myli...pientraukis.jpg baisu atsiminti doh.gif na sakes galvoju... bet tai ne beda. Mes lietuviai - taupi tauta, emiau ir klijuodavau ta "klapono svirtele" kol viena diena pasakiau STOP. Nes kiek gi galima pavojingais klijais zaisti? Neseniai mes del akytes latakiuko atsigulem i ligonine plovimams IR as vel pabandziau duoti kruti thumbup.gif: O kai grizau namo pasiemiau uzmestus Avent antspenius ir iki dabar laimingai be pientraukiu mes maitinames smile.gif ir augam augam dideli dideli biggrin.gif cool.gif
Isvados:
1.Kokie bebutu pinigai - sunkiai uzdirbti.
2.Tad jei netycia skaitys kokia busima mamyte mano komentara ir pamatys mano suluzusi pientrauki (ATA verysad.gif ) - sutaupys ne tik pinigeliu bet ir nervu. drinks_cheers.gif:
3. Na bet tikrai as ant jo neatsisedau lotuliukas.gif
4. pirkciau nauja, bet neturiu uz ka ax.gif
5. aciu Dievuliukui viskas gerai!
Atsakyti
QUOTE(Spicyy @ 2009 03 08, 17:15)
aš pagailejau pinigeliu Avent elektriniam pientraukiui... labia jau jis brangus.. Kadangi radau SM neblogus atsiliepimus apie Lovi produkcija, tai pirkau Lovi pientrauki va toki: http://www.babymarke...enys/,prid.2145  Man jis patinka ir tinka, nors kitu firmu nebandziau tai negaliu palyginti  ax.gif


as ir naudojau si pientrauki - jeigu retokai prireikia nusitraukti - tikrai geras thumbup.gif

QUOTE(Numenor @ 2009 07 02, 12:01)
As su pirmuoju meginau rankini Avent pientrauki, bet isitikinau, kad rankomis nusitraukti zymiai patogiau, geriau (bent jau man smile.gif ir jokiu pientraukio isrinkinejimu, sterilizavimu. Siaip maitinu krutimi, bet jei reikia kada nusitraukti, darau tai rankomis. Ta pati mums ir akuseres patare.


o rankomis man irgi gerai, bet ilgiau uztrunka deja

Aisku, isvada viena - geriausiai piena istraukia kudikis - cia jau jo sritis - ypac kai visokie pieno sastoviai ar mastitai prispaudzia 4u.gif
Atsakyti
tokia tema jau yra http://www.supermama...howtopic=400705 mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš patirtimi:
Beveik metus, prireikus nusitraukt, naudojau Chicco pientraukį - tiesiog nuvažiavau į parduotuvę, Avent nebuvo, o kadangi man tuo metu labai labai reikėjo, ėmiau už panašią kainą. Naudojau tik pirmaisiais mėnesiais, nutraukdavau likutį, šaldžiau, vėliau - kai prireikdavo vaiką palikt. Paskutinį atodūsį jis man išleido nutarus nujunkyt nuo krūties nutraukiant pieną - ėmė ir lūžo rankenelė. Gaila, išmečiau čekį, manau, turėjo bent metų garantija būt.
Tada nusipirkau Avent Isis, visiškai kitokia traukimo kokybė - pienas bėga daug greičiau, veikia tyliau. Vienintelis Chicco pranašumas - reguliuojamas traukimo stiprumas.
Vis dėlto, jei tektų nusitraukinėt ilgą laiką, rinkčiausi elektrinį - teko juo pasinaudoti savaitėlę ligoninėje. Telieka atsipalaiduoti, ir jis pats atlieka savo darbą.
Atsakyti
Mes naudojam Avent pientrauki, tai neturiu nusiskundimu smile.gif
Atsakyti
Taip ir neaišku liko, ar elektrinį pirkti Avento, ar Medelos doh.gif o laikas tai artėja....o pirkiniai nepigūs....ajajaj,negi nėra, kas šiuos du iš praktikos galėtų palyginti? ax.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju avent isis rankini pientrauki ir esu labai patenkinta, mano mazoji diena kruties neima, buvo net pienas dinges, bet su pientraukiu prikeliau, nezinau ka be jo daryciau
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2009 07 13, 12:53)
Taip ir neaišku liko, ar elektrinį pirkti Avento, ar Medelos doh.gif o laikas tai artėja....o pirkiniai nepigūs....ajajaj,negi nėra, kas šiuos du iš praktikos galėtų palyginti? ax.gif


Sveikute,

Aš tik už Medela. Turiu elektrinį pientraukį-super. Teta prieš 6 metus parvežė iš Vokietijos. Modelis Pump in style. Matau internete dabar jis irgi yra, aišku pakuotės dizainas kiek patobulintas , b et funkcijos tos pačios. Geresnio pientraukio nei aš nei kitos mamytės- draugės, giminaitės,kurios per tą laiką turėjo leliukus ir juo naudojosi nei viena nematėm. Dabar turiu dukrytę 1,5 mėnesio, tad irgi nusitraukiu geriausiai. Visgi šveicarų darbas!
Avent gal prekinis ženklas pas mus žinomesnis, bet keleta draugių turėjo, nebuvo patenkintos. Medela tikrai liksit patenkinta ir nesiajusit pinigėlių išmetus. mirksiukas.gif

Sėkmės

Be to manau ,kad kaip jeu jums nereikės galėsite parduoti kitoms mamytėms ir taip dar dalį pinigėlių susigrąžinti,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintagne: 14 liepos 2009 - 08:10
ačiū labai už atsakymą 4u.gif atkreipsiu dėmesį į jūsų paminėtą modelį, iki šiol taikiausi į swing g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Mano leliukui 17 dienu, maitinu MP, pienu uztenka per akis, lelius svori priaugineja puikiai. Nuo rugsejo teks nusitraukineti pienuka, nes reiks is namu istrukti kieviena diena po 3 valandas, tai pabandziau nusitraukti su elektriniu Avento pientraukiu. Traukiau 20 min ir pritraukiau tik kokia 50ml, cia is vienos krities. Nezinau gal as traukti nemoku ar kaip cia yra? Nes po tu 20 min, krutis nebuvo istustejusi, o kai lelius pavalgo tai kritis buna tuscia. Patarkit ar pakomentuokita ka nors, nes jau nervas ima ka reiks daryti rudeni doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
turiu nuk firmos pientrauki, bet neilgai naudojau, kol speneliai sugijo, db mazius vel zindzia kruti thumbup.gif
Atsakyti