Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

QUOTE(juraciusss @ 2009 02 19, 13:49)
Emerencija, kur pirmai ta mini meledos pientrauki??Kokia kaina???


pirkau iš mamos, o šitais pientraukiais prekiauja http://www.medita.lt/produktai/
Atsakyti
Aš naudoju AVENT ir labai patenkinta juo esu smile.gif

user posted image

Atsakyti
sveikos, aš naudoju avent rankinį pientraukį, bet va, ėmiau ir išrinkau visas detales, kad geriau išplaučiau blush2.gif , atrodo, kad sudėjau kaip ir buvo, bet man dabar netraukia pieno iš krūties, toks jausmas, kad trūksta tos jėgos. Gal sugadinau? Ar kas buvot taip darę, gal galit ką patart? Ar teks jau išmesti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytė28 @ 2009 02 25, 15:11)
sveikos, aš naudoju avent rankinį pientraukį, bet va, ėmiau ir išrinkau visas detales, kad geriau išplaučiau blush2.gif , atrodo, kad sudėjau kaip ir buvo, bet man dabar netraukia pieno iš krūties, toks jausmas, kad trūksta tos jėgos. Gal sugadinau? Ar kas buvot taip darę, gal galit ką patart? Ar teks jau išmesti?  g.gif



Spėju, kad neteisingai būsi įdėjusi tą knopkytė smile.gif Aš kai pirmą kartą išardžiau irgi blogai sudėjau doh.gif

Ta knopkytė turi įsidėti iš apačios į viršų (nemoku tiksliai paaiškinti doh.gif ) dėk ne iš viršaus, o iš apačios.

Tikiuosi suprantamai aiškinu doh.gif
Atsakyti
Ačiū, Emerencija, tavo spėjimas buvo teisingas 4u.gif Išrinkt išrinkau, o sudėjau blogai, padariau, kaip patarei ir viskas puiku thumbup.gif O aš jau galvojau, kad teks išmest. Ačiū thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudoju Avent firmos pientraukį , kai reikia palikti mažulę kam nors ir labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
aš pagailejau pinigeliu Avent elektriniam pientraukiui... labia jau jis brangus.. Kadangi radau SM neblogus atsiliepimus apie Lovi produkcija, tai pirkau Lovi pientrauki va toki: http://www.babymarke...enys/,prid.2145 Man jis patinka ir tinka, nors kitu firmu nebandziau tai negaliu palyginti ax.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Gal kas naudojate si CANPOL mechaninis pientrauki arba Baby One?
http://www.keke.lt/i...id=645&pr=30489

http://www.epolis.lt...reke/id/138225/

Man jo reikia tik vienam kartui, reikes vaikeli palikti priziureti pusdieniui, tad noris pienuko palikti, o brangu pientrauki vienam kartui neapsimoka pirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 15 balandžio 2009 - 12:01
Sveikutes, kurios naudojat avent rankini pientrauki, as ji jau naudoju 10dienu ir viskas super, bet va, sian atejo i namus sesele, tokia gerai pagyvenus smile.gif ir sako dings pienas nuo pientraukio, ilgai neismaitinsi blush2.gif tai va, sukele man ji abejoniu, nors niekas ligoninej ir kitos seseles to neminejo,(gal ji senu paziuriu ar kaip blush2.gif ) tai va, gal galit pasakyti, ar nedingsta peinas nuo pientraukio ir kiek ilgai jau maitinat.Labai aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Dar esu nescia, bet rankini Avent pientrauki nusipirkau Lenkijoi popigiai ax.gif Ir leliuka noriu maitinti savo pienu bet ne krutimi, pritraukti pieno ir is buteliuko duoti
essen.gif Bet kaz kaip vis daugiau isgirstu kad taip nedaroma, likusi piena tik tai reikia istraukti o maitinti krutimi. Tai gal kas nors is jusu maitina savo pienu bet ne krutimi? Ar galima taip maitinti? Lieliukui tai nekenkia? 4u.gif
Atsakyti
Labukas QAZXDE smile.gif as maitinu pientraukiu nusitraukdama, turiu irgi avent rankini smile.gif maitinu jau taip 10dieneliu, ligoninej maitinau krutimi, bet ji tik miega ir nevalgo, o patrauki ir klykia, tai jau jegu nebeturejau. Siaip man akuseres nieko neminejo, kad kenkia smile.gif tai manau gali maitint 4u.gif tik va, viena buvo atejusi i namus tokia sena sesele ir sako maitink krutim, nes pienas greit dings, bet kiek skaiciau, tai netiesa, gal parasytu kokia mamyte, kuri maitina MP is butelio tik nusitraukdama ir ar tiesa, kad mazeja pieno. As manau jei mazeja, tai gal del kitu priezasciu...
Atsakyti
Taip mane isgasdino su tuo zindymu unsure.gif Galvoju, paskutines dienos nestumo o dar net nezinau kaip maitinti blush2.gif Tai nulekiau pas drauge, jos dukrytei metukai ir dar maitina savo pieniuku, ir tik su pientraukiu rankiniu smile.gif Tai gi saulegra@ nesijaudink thumbup.gif Sake tik viena krutine didesne kita mazesne, del pientraukio, pradzioi blogai kaz ka dare g.gif O pieno buvo daug, net uzsaldydavo assa.gif Sake kiek zino mamyciu maitinanciu su pientraukiu, tai nebuvo jokiu problemu nei su vaiku, nei su pienu, ir pieno tikrai buvo tiek kiek reikia arba duoda gamta 4u.gif Tik be reikalo panikavau doh.gif
Atsakyti