Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška kosmetika

Sveiki, man 13 m. Norejau paklausti, ar RASA priemones probleminei odai, ar taip pat tinka ir JAUNAI odai? Ar galeciau juos naudoti? Ar nieko neatsitiks?
Atsakyti
QUOTE(vikutea @ 2009 01 26, 13:39)
Sveiki, man 13 m. Norejau paklausti, ar RASA priemones probleminei odai, ar taip pat tinka ir JAUNAI odai? Ar galeciau juos naudoti? Ar nieko neatsitiks?

Tinka, drasiai galite naudoti, jei turite problemu su spuogais. Jei oda normali - naudoti nereiketu.
Atsakyti
o as pries dvylikta gedimino pr. droge paemiau paskutinius meginukus ax.gif tai arba tikrai laaabai daug kas zino, kad galima prasyt, arba dar kazkas ax.gif
Atsakyti
na va, tai galiu pirmus įspūdžius parašyt apie naująją Rasos liniją ax.gif

prausiklis: tiek veidą, tiek makiažą nuplauna puikiai, švelnus, šiek tiek sausina odą, bet man nuo visų prausiklių taip. bus man pamainymui su prausikliu iš serijos jautriai odai.

tonikas: tikrai jaučiasi, kad ne vandenėlis, minkština odą. dar vienas pagyrimas - neradau jame alkoholio good.gif

kremas-gelis: oda minkštutėlė, jos netraukia, negraužia, drėkinimo šiam metų laikui man kiek mažoka, bet vos orai atšils, bus pats tas

gelis nuo spuodų: anas su alkoholiu, tai ant veido netepu, nes oda labai jautriai į jį reaguoja. bet tepiau dekoltė sritį ir pečius, kurie kažko nusispuogijo pastaruoju metu ir sunkiai gyja. kol kas patepiau ir tiek, rezultatai bus vėliau smile.gif

žodžiu, pirmas įspūdis tikrai labai geras good.gif kai ilgiau panaudosiu, parašysiu daugiau rolleyes.gif


p.s. suskaičiavau, kad namie turim 19 skirtingų Biok produktų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 01 26, 12:10)
siandien bandysiu droge gaut meginuku, labai jau smalsu smile.gif

Aš vėl bandžiau gaut, bet nesėkmingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 01 26, 21:16)
Aš vėl bandžiau gaut, bet nesėkmingai  biggrin.gif



o as jau isbandziau ax.gif
prausiklio nezinau gal labai skupai uzlasinau, bet visai neputojo- mineralke nuplove. akis pabijojau plaut- nes gi su rugstimi g.gif o gal galima?
kremukas superinis wub.gif lengvas lengvas- susigere momentaliai- matinis veidas liko. jokiu dilgciojimu nepastebeta- net pasigedau tiesa sakant, nes tikejaus kad bus panasus i kitus rugstinius kremus. manau labai tiktu vietoj dieninio kremo- nes nepadengia veido plevele, tai tikriausiai ir su makijazu draugautu ax.gif
Atsakyti
Nebežinau kokia priemones rinktis. Iš esmės mano oda tikrai neriebi. Dienos pabaigoje šiek tiek nosis riebaluota, bet ne tiek, kad blizgėtų. šiuo metu naudoju sebamed probleminei odai, nes turiu nemažai niekadėjų inkštirų, bet spuogelių vienas kitas(gal sebamed dėka?). Tai vat ir nežinau sekančias priemones kokias bepirkti? Probleminei odai, ar normaliai? Šiaip labai norisi išbandyti rasa naująją liniją
Atsakyti
Noriu paklausti jau isbandziusiu apie krema-geli?ar jis tiktu labai riebiai odai,nes maniske jau po pusvalandzio nuplovus pradeda blizgeti doh.gif o gal kurios bandet esate naudojusios vichy normaderm krema? g.gif prausikli ir tonika tikrai griebsiu is naujos rasos linijos?na bet ve del kremo,tai neapsisprendziu,nes kiek skaiciau sm,tai lb buvo isgirtas vichy normaderm kaip blizgejimo naikintojas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Geismas @ 2009 01 26, 21:20)
Nebežinau kokia priemones rinktis. Iš esmės mano oda tikrai neriebi. Dienos pabaigoje šiek tiek nosis riebaluota, bet ne tiek, kad blizgėtų. šiuo metu naudoju sebamed probleminei odai, nes turiu nemažai niekadėjų inkštirų, bet spuogelių vienas kitas(gal sebamed dėka?). Tai vat ir nežinau sekančias priemones kokias bepirkti? Probleminei odai, ar normaliai? Šiaip labai norisi išbandyti rasa naująją liniją

aš jūsų vietoj rinkčiaus priemones mišriai odai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 01 26, 20:16)
Aš vėl bandžiau gaut, bet nesėkmingai  biggrin.gif

Vel sausio 13-osios Droge nedave?
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2009 01 27, 09:15)
Vel sausio 13-osios Droge nedave?


o maximose jau yra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2009 01 27, 09:15)
Vel sausio 13-osios Droge nedave?

Europos PC Droge irgi nedave schmoll.gif
Atsakyti