Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga vežimai

Tesiame tema EMMALJUNGA vezimai:
masinis pirkimas;))

As tikrai prisidedu tik mane jau ir laikas kaip ir spaudzia mums jau 31 savaite eina taigi jau butu gerai isigyti vezimaiti smile.gif)As esu is Kauno.
Ar kazkas raset emaila tiesiai i svedija?-gal reiktu pabandyti parasyti i ten ir gal jie tiesiogiai pritaikys mums nuolaida,arba gal zinot koki kontakta Lenkijoje,Latvijoje gal ten ar pigiau pavyktu??
Babycenter dbr taiko 10% nuolaida.

Lauksiu ziniu nestuke.gif
Atsakyti
Jei vaziuot i lenkija tai benzinas 700lt,nes ta parduotuve kur imdavau dvyniu vezimos yra uz Liublino 100km,jei kuri susigundys galiu su savo masina paimt jei apmoka benzina + kokius 300lt.I mano visureigi telpa 4 vezimai.pas juos reikia laukti 2 sav. thumbup.gif
Atsakyti
O jei bandyt tiesiai is tiekeju siustis? Svedijos parduotuvese drauge sake panasi kaina kaip ir pas mus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata K @ 2009 01 26, 18:26)
O jei bandyt tiesiai is tiekeju siustis? Svedijos parduotuvese drauge sake panasi kaina kaip ir pas mus  verysad.gif


Vaidulka, tu pradejai rinkti info kas ko pageidauja is Emmaljunga. Kai visa bus pageidavimu informacija galiu ir as parasyt zinute tiesiogiai i Emmaljunga gamykla.
Atsakyti
Gamintojai tiesiogiai neparduoda vežimų, tik per parduotuves.
Išsiųsti sąrašai į aplinkines šalis, laukiam konkrečių pasiūlymų ir žiūrėsim, kieno sąlygos geriausios wink.gif Jei kas dar norit jungtis - nesnauskit!
Atsakyti
As noreciau prisijungti, bet... priklausis nuo to kiek kainos vezimas. blush2.gif
Apsispresiu jau kai turesit konkrecius atsakymus. Su nekantrunu seku sia tema. 4u.gif
Atsakyti
Realiai jei vezimeliu susidaro daugiau nei 5 galima vietoje tartis del geros kainos , ir tai kad garantinis bus vietoje .
O taip galima parasyt atstovams , be problemu , ir transportavimas pripliusuoja tik 50-100 lt prie vezimo smile.gif
Atsakyti
as irgi palauskiu salygu ir kainu, jei bus priimtina, tikrai prisijungsiu, nes tie vezimai man atrodo superiniai thumbup.gif
o gal kas atsimenat, kada babycenter'io gimtadienis? kazkas minejo, kad tuomet jie taiko didesnes nuolaidas... atrodo, kad kazkada pavasri-gal balandi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellwita @ 2009 01 27, 17:18)
as irgi palauskiu salygu ir kainu, jei bus priimtina, tikrai prisijungsiu, nes tie vezimai man atrodo superiniai  thumbup.gif
o gal kas atsimenat, kada babycenter'io gimtadienis? kazkas minejo, kad tuomet jie taiko didesnes nuolaidas... atrodo, kad kazkada pavasri-gal balandi... g.gif


As iki balandzio laukti negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Kol kas visų kainų nežinau, bet man vežimas Lenkijoj išeitų 430 Lt pigiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellwita @ 2009 01 27, 16:18)
as irgi palauskiu salygu ir kainu, jei bus priimtina, tikrai prisijungsiu, nes tie vezimai man atrodo superiniai  thumbup.gif
o gal kas atsimenat, kada babycenter'io gimtadienis? kazkas minejo, kad tuomet jie taiko didesnes nuolaidas... atrodo, kad kazkada pavasri-gal balandi... g.gif

Jų gimtadienis gruodžio 3 ar 4. Sausį dar galioja 10 proc. nuolaida, bet jei bus masinis apsipirkimas - manau turėtų daugiau duot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2009 01 27, 21:35)
Kol kas visų kainų nežinau, bet man vežimas Lenkijoj išeitų 430 Lt pigiau...  ax.gif


O jie tau atsiustu ar reiktu paciai vaziuot pasiimti vezimaiti? Beja, uzsakyma vykdo iskart ar reikia laukti kol atves?
Atsakyti