Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga vežimai

uo, nu man vežimo dar laaabai negreit reikės, bet jei jungsitės ir gausit gerų pasiūlymų, gal susigundysiu ir aš bigsmile.gif gal kai gausit atsakymus-pasiūlymus, patalpintumėt čia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudze @ 2009 01 27, 23:39)
O jie tau atsiustu ar reiktu paciai vaziuot pasiimti vezimaiti? Beja, uzsakyma vykdo iskart ar reikia laukti kol atves?


Reitkų važiuot atsivežt. Bet jei keletas žmonių pirktų, tai nebrangiai ir tas atsivežimas gautųsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2009 01 28, 19:52)
Reitkų važiuot atsivežt. Bet jei keletas žmonių pirktų, tai nebrangiai ir tas atsivežimas gautųsi smile.gif


Manes vaidulka klause koks modelis mane domina. Idomu ji siunte i Lenkija uzklausima?
Jus kooperuojates ar ne vardan tikslo? smile.gif
Atsakyti
Laba diena, norejau jusu paklausti ,jus cia kooperuojaties del kazkokio vieno vezimo ar siaip skirtingus renkates. faini tie vezimai, ir man patinka. gal galima butu placiau suzinoti apie ka kalba eina, labai nenoriu sedeti ilgai ir nezinau net kur tai ieskoti, dekui.
Atsakyti
QUOTE(Rudze @ 2009 01 28, 20:03)
Manes vaidulka klause koks modelis mane domina. Idomu ji siunte i Lenkija uzklausima?
Jus kooperuojates ar ne vardan tikslo? smile.gif


Kooperuojamės mes, kartu ieškom geriausio varianto wink.gif

Taigi dabartinis pasiūlymas būtų - apie 20 proc pigiau nei įprastinė kaina. Kas norite, parašykit man pageidavimus kuo greičiau, nes ilgai netempsim wink.gif Surašykit konkrečius modelius, tada parašysiu tikslesnes kainas.
Papildyta:
QUOTE(nesmerk @ 2009 01 29, 15:11)
Laba  diena, norejau jusu paklausti ,jus cia kooperuojaties del kazkokio vieno vezimo ar siaip skirtingus renkates. faini tie vezimai, ir man patinka. gal galima butu placiau suzinoti apie ka kalba eina, labai nenoriu sedeti ilgai ir nezinau net kur tai ieskoti, dekui.


Nesvarbu koks modelis, svarbu kad Emmaljunga būtų wink.gif T.p. galima užsisakyti autokėdutę ir kitus priedus.
Atsakyti
norejau jusu paklausti. Man patinka gulimoji dalis to vezimo, ar yra galimybiu pirkti tik lopsi, na be sportines dalies ? ir kedutes?
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2009 01 27, 20:35)
Kol kas visų kainų nežinau, bet man vežimas Lenkijoj išeitų 430 Lt pigiau...  ax.gif

na as tai labai pagalvociau ar labai jau cia susitaupys
kiek supratau sumos ksirtuma spaskaiciuotas su normalia kaina be nuolaidos LT

ir kad veliau tu 430lt, neprireiktu remontui pvz,maza kas gali atsitikti
o babycenter tai butu remontas nemokamas,ar kokiu daliu pakeitimas ir t.t. mirksiukas.gif

o jai babycenter duoda 20 % nuolaida, tai geriau buti negali bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 01 30, 14:13)
na as tai labai pagalvociau ar labai jau cia susitaupys
kiek supratau sumos ksirtuma spaskaiciuotas  su normalia kaina be nuolaidos LT



Ne, čia skaičiuota su 10 proc nuolaida Lt, kitaip žinoma neapsimokėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2009 01 30, 18:45)
Ne, čia skaičiuota su 10 proc nuolaida Lt, kitaip žinoma neapsimokėtų mirksiukas.gif

nu bet visviena mirksiukas.gif man atrodo del keliu simtu ar apsimoka??
o jaigu babycenter daro 20proc nuolaida,tai pygiau grybo kaip sakant, tikrai jauciasi nuo tokios sumos...
as net negalvojau ,kad tiek jie pasiulys, zinant ,kad jie nuolaidom nesisvaisto mirksiukas.gif nes ir taip gerai perka emus wub.gif

mes tai savojo vaziuojam pirmadieni atsiimti, ech kaip noriu ax.gif wub.gif
Atsakyti
Gal kas zino, ar ant Emmaljungos vaziuokles galima tvirtinti su adapteriu Maxi Cosi autokedute? Man Babecentre pardavejas vaikinas sake, kad galima, o siandien pardaveja mergina tai paneige. tai nzn g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 01 30, 18:40)
nu bet visviena mirksiukas.gif man atrodo del keliu simtu ar apsimoka??
o jaigu babycenter daro 20proc nuolaida,tai pygiau grybo kaip sakant, tikrai jauciasi nuo tokios sumos...
as net negalvojau ,kad tiek jie pasiulys, zinant ,kad jie nuolaidom nesisvaisto mirksiukas.gif nes ir taip gerai perka emus wub.gif

mes tai savojo vaziuojam pirmadieni atsiimti, ech kaip noriu ax.gif  wub.gif


Na 450 Lt tai man asmeniškai jau nemaža suma smile.gif
Iš Babycenter dar laukiu tikslaus pasiūlymo, jie nesiūlė 20 proc nuolaidos, čia kainos iš kitur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudze @ 2009 01 30, 21:21)
Gal kas zino, ar ant Emmaljungos vaziuokles galima tvirtinti su adapteriu Maxi Cosi autokedute? Man Babecentre pardavejas vaikinas sake, kad galima, o siandien pardaveja mergina tai paneige. tai nzn g.gif

negalima schmoll.gif

QUOTE(manjana @ 2009 01 30, 21:29)
Na 450 Lt tai man asmeniškai jau nemaža suma smile.gif
Iš Babycenter dar laukiu tikslaus pasiūlymo, jie nesiūlė 20 proc nuolaidos, čia kainos iš kitur  ax.gif

as pagalvojau,kad babycenter -20proc mirksiukas.gif
Atsakyti