Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo klijai

na lengvai susinervinau cool.gif Kaip tik klausiau pardavėjos apie šią bonkutę, kai ieškojau klijų . Aš vokiškai visai nesuprantu schmoll.gif .Sako,- čia ne klijai. Tai teko pirkti visai ką kitą. O taip norėjau kažko gero verysad.gif
Atsakyti
gugu tai ir parduotuve prasom paskelbti, kur cia tokia visai nenusimananti pardaveja dirba, kad net nzn kur klijai, kur dazai...o neklausei, kas tada toje bonkuteje?
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 07 12, 22:06)
gugu tai ir parduotuve prasom paskelbti, kur cia tokia visai nenusimananti pardaveja dirba, kad net nzn kur klijai, kur dazai...o neklausei, kas tada toje bonkuteje?

silver city -karolių parduotuvėlė g.gif . Sakė -sendintojas . rolleyes.gif
Ai man visai jau nepatinka parduotuvė, kur nesavitarna, viskas po stiklu ir devyniais užraktais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugu: 12 liepos 2009 - 20:16
biggrin.gif nieko keisto:))))isvis nepatinka man ta parduotuve, nes buso spec papuosalu parduotuve, paskui emesi kas populiaru, atslugs dar labiau dekupazas, imsis naujo verslo.pas mus isvis cirkai vyksta, pardavejos prekybos centre eina aplink visa centra i tuoleta, kad praeitu geras akiu parduotuve ir paziuretu ar nieko naujo nesugalvojo...ka buvo dare, nemokamus kursus ir tt...viska bande atkartoti..atrodo patys nieko nesugeba sugalvoti...geriau pasimokintu ir pasidometu kokias prekes turi:)))))o jos dar ir kursus veda..tai jei nzn kokia priemone, tai siaubiakas...smile.gif)))
Atsakyti
turiu tokius klausimelius:
1) Ka geriau naudoti ir koks skirtumas tarp kliju ir kliju-lako? Ar geriau 2 in 1 tureti? Ar visgi ir ta ir ta?
2) ar galima naudoti tuos akrilinius pigmentus (dazus) is senuku vietoj akriliniu dazu skirtu dekupazui? <neradau atskiros dazu temos todel klausiu cia ax.gif >
Atsakyti
1) Skonio dalykas, kas kam patinka. Klijai-lakas puikiai pasitarnauja vietoj klijų, tačiau tikrai neatstoja lako (paviršius lipnus ir t.t.)
Aš atiduodu pirmenybę geriems klijams. Baigiamasis lakas reikalingas vis tiek.
2) Pigmentai iš "Senukų" skirti dažų gamybai ir jų daže neturi būti daugiau nei 10-15%, nes kitu atveju jau kinta dažo struktūra.
Taigi, vietoj dažų jie negali būti naudojami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 01 spalio 2009 - 07:21
pasiskaitinėjau čia apie klijus ir nusipirkau Baltės naudotus ir jai patikusius Reyher, nu ir man patiko baisiai smile.gif gal dėl to kad tai mano pirmi klijai, iki šios VARGAU su skiestu lipalu.
Tai galiu tik tiek pasakyt, iš savo menkos dekupažo patirties, darbo skirtumas nepalyginamas, merginos meskit lipalą šonan mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaKa: 01 spalio 2009 - 08:06
QUOTE(MamaKa @ 2009 10 01, 09:06)
pasiskaitinėjau čia apie klijus ir nusipirkau Baltės naudotus ir jai patikusius Reyher, nu ir man patiko baisiai smile.gif gal dėl to kad tai mano pirmi klijai, iki šios VARGAU su skiestu lipalu. 
Tai galiu tik tiek pasakyt, iš savo menkos dekupažo patirties, darbo skirtumas nepalyginamas, merginos meskit lipalą šonan  mirksiukas.gif



o gal gali pasidalinti kur juos pirkai? smile.gif ir kokia kaina?
Atsakyti
aš pirkau silvercity su nuolaida 18 lt sumokėjau 200ml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaKa: 01 spalio 2009 - 08:30
o jūs klijus tepat pirštu ar teptuku?
o nuo Rayher klijų teptukas lengvai nusiplauna?
Atsakyti
Aš tepu pirštu blush2.gif Man taip patogiau biggrin.gif Žinoma, išsiterlioju visus pirštus nail.gif
Atsakyti
o aš tepu teptuku
nusiplauna šiltu vandeniu
Atsakyti