Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo klijai

ar bandet kas "Universalūs klijai dekupažui"?

user posted image
Atsakyti
nu bijau pasakyt bet man atrodo tokius klijus ir turiu. Man tai jie labai patiko. Kiek aš išbandžiau tai man priimtiniausias kokybės ir kainos santykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2010 07 11, 12:42)
ar bandet kas "Universalūs klijai dekupažui"?

Kiek teko bandyti klijų, tai šiuos vertinčiau labai teigiamai ir, kaip Avijacija sakė, geras kainos ir kokybės santykis, labai skalsūs (skiedžiami vandeniu), turi slidumo, lengva ir smagu jais dirbti.
Atsakyti
as pinigelius linkus pataupyti, tad dekupaziniams darbeliams puikiai limpa ir skiestas lipalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shpagette @ 2010 08 12, 10:45)
as pinigelius linkus pataupyti, tad dekupaziniams darbeliams puikiai limpa ir skiestas lipalas  thumbup.gif


lipalas senai praeitas etapas, nesiūlyčiau su juo klijuoti, nes gelsta su laiku, kas kenkia darbelio vaizdui ir kokybei.
kas pabandė su specializuotais klijais, tikrai niekada nebegrįš prie lipalo schmoll.gif

galima iki šiol važinėti senu "Žiguliuku" ir papulti iš taško A į tašką B....., bet važiavimo kokybė palyginus su šiuolaikiniais automobiliais g.gif ????

patarti gali mergaitės kurios išbandė bent kelias rūšis klijų ir turi su kuo lygint
Atsakyti
Sutinku su lukasta dėl lipalo bigsmile.gif Mano pirmieji pabandymai buvo su lipalu doh.gif Vaje kaip vargau.Kai pabandžiau spec. klijukus tai tikrai kaip diena ir naktis skiriasi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2010 07 11, 13:42)
ar bandet kas "Universalūs klijai dekupažui"?



bandžiau biggrin.gif labai gerai tepasi 4u.gif labai puiku dirbti su jais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shpagette @ 2010 08 12, 10:45)
as pinigelius linkus pataupyti, tad dekupaziniams darbeliams puikiai limpa ir skiestas lipalas  thumbup.gif

tada geriau jau maišyti skystus tapetų klijus su akriliniu laku - gaunasi geresnis marmalas, nei skiestas lipalas. Feee, net prisiminti nesinori kada su juo klijavau.
O kas bjauriausia - net visai neblogai nudekupažinta dėžutė, dekoruota šviesia servetėle ir pritapyta šviesiais tonais taip bjauriai pageltonavo, ir būtent tose vietose, kur mažiausiai tinka pagal "dizainą" doh.gif
Tamsus fonas - dar iš bėdos galima su juo vargti verysad.gif bet neduokdie kur bus šviesus dekoras - oi kaip negražiai po kažkurio laiko gausis. O jei tas daiktas bus padovanotas kokiam mielam žmogučiui, o dar blogiau - jei kas nors nupirks, ir darbelis spalvą pakeis? doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Skiedimo santykis priklauso nuo to, kas klijuojama. Jei maži paveiksliukai, galima ir neskiesti, jei didesni,-geriau skiesti, jei sausai lygintuvu, -neskiesti, jei plonasis ryžinis, klijuojamas ant kitų paveikslėlių (čia jau reikia, kad labai gerai, skaidriai priliptų), skiesti net iki 3-jų dalių vandens. Šie klijai labai smagūs dirbti ir, rodos, kam skirtingas tas santykis, ar ne? Priežastis paprasta: kuo daugiau vandens, tuo skaidriau, kokybiškiau priklijuosim servetėlę ir ryžinį, tačiau ir daugiau plėsis šie plonieji paveikslėliai, vadinasi, labiau raukšlėsis. Neskiesti gi mažiau plės, mažiau raukšlės, bet yra pavojus, kad po išdžiūvimo gali baltuoti tose vietose, kurios tirštais klijais nepermirko, t.y., "nepraleido" tirštų klijų pro servetėlę (ar ryžinį) ir po išdžiūvimo tai pasimatys (kol šlapia nesimato).
Taigi, jei norėtume "aukso viduriuko", skiedžiam vandenuku pusiau, jei skiesti reikia.
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2010 09 24, 00:56)
Skiedimo santykis priklauso nuo to, kas klijuojama. Jei maži paveiksliukai, galima ir neskiesti, jei didesni,-geriau skiesti, jei sausai lygintuvu, -neskiesti, jei plonasis ryžinis,
...
Taigi, jei norėtume "aukso viduriuko", skiedžiam vandenuku pusiau, jei skiesti reikia.


Labai aciu uz issamu atsakyma smile.gif
Atsakyti
savaitgaly nusipirkau IDEA firmos klijus. isbandziau lyginant. zinokit man super. kadangi jie tirsti labai gerai pritraukia servetele ir jau lakuojant ji nesipuslepiuoja nesigarbiniuoja. zodziu labai man jie patiko pokolkas situos laikyciau geriausiais siam budui klijuoti is visu bandytu 4u.gif. kainos santikis irgi gan geras. kliju apie puslitri (didele bonkute patikslinciau ml) sumokejau 23lt.

kiek zinau marabu firmos klijai tirsti irgi turetu neblogai klijuotis. taciau ju dar neisbandziau.

man labiausiai nepatiko lyginimui artmanijos klijai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 03 lapkričio 2010 - 12:33
Man labiausiai patiko Rayher klijai.
Atsakyti