Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių eismo taisyklių bilietai

Sveikos mamytes smile.gif

Gal ir man galetumete atsiusti bilietus : ingrida@pharminfo.lt

Ka tik pradejau lankyti kursus... labai reikia bilietuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayami @ 2007 03 18, 19:15)
Kad čia toks vaizdas, kad niekas naujų bilietų ir neturi ... g.gif

Aišku, kad neturi. Įsivaizduoji, kad Regitra tik ir dalina juos į kairę ir į dešinę.
Mums vairavimo mokykloje labai aiškiai pasakė ? Geros programos kainuoja kaip minimum po 2 tūkstančius, pačios mokyklos juos nuomoja, kad prižiūrėtų, atnaujintų. Ir lasivai galima gauti tik senesnius ar labai paprastus variantus. Mokinausi mokykloje prie kompiuterio, bet užtat per egzaminą problemų nebuvo smile.gif
Atsakyti
Mes ir mokomės prie kompiuterio. Dar davė atšviestus bilietus spręstis namuose. Nežinau daugiau nebieškau. Manau, gana ir to.
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2007 03 19, 15:56)
Mes ir mokomės prie kompiuterio. Dar davė atšviestus bilietus spręstis namuose. Nežinau daugiau nebieškau. Manau, gana ir to.

Aš tai namie tingiu mokintis tongue.gif Prie teliko geriau paguliu smile.gif Kažkaip užtenka mokykloj prie kompo kiek pasimokinu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos besimokancios gal kas turit naujesnius uz '05metu bilietus , jei kam reikia galiu atsiust '05 metu , bet ten jau pasene skaitosi bet as namie pasprendziu , rasykit i az
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2007 03 19, 15:56)
Mes ir mokomės prie kompiuterio. Dar davė atšviestus bilietus spręstis namuose. Nežinau daugiau nebieškau. Manau, gana ir to.

Gal būtų galima tuos atšviestus kaip nors atskenuoti? blush2.gif
heh man tai toli labai iki tos mokyklos kompų važiuoti, o ir dirba neilgai, tai nespėju... tai man namie sprętis būtų išsigelbėjimas... ax.gif
Atsakyti
verysad.gif negi nieks neturi is naujesniu bilietuku ?? man jau kovo 31 egzas teorijos,sprendziu pagal senus blush2.gif Jei kas turit imeskite man Ingulka@medicina.lt laaaabai lauksiu !!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agni'85: 21 kovo 2007 - 12:29
sveikos, as irgi noreciau paprasyti, jei kas turi programele KET5, atsiuskyt man, labai prasau, buciau labai, labai, labai dekinga (avansu) 4u.gif dianaiva1@yahoo.co.uk lauksiu
Atsakyti
Maymi, jei turėčiau skanerį su malonumu padėčiau, bet tokio daikto neturiu, o paspręsti tai tikrai reikia. Rodos jau viską žinai, o pradedi spręst., tai tas neaišku, tai tas. Man ir to laiko nedaug yra, kokį pusvalandį prieš paskaitą pasimokau, nes klausinėja ir pyksta jei kažko nežinom. Kitą savaitę jau kontroliniai, o dar kita paskutinė.
Atsakyti
gal ir man kas mestumėt vairavimo bilietus ana@kinokomanda.lt
Atsakyti
man taip reiketu, jeigu butu nesunku atsiuskite melagiuke@walla.com
Atsakyti
Sveikutes!Ir as labai tvirtai nusprendziau issilaikyti teises!Nes mane nervina,masina stovi ant kiemo visa savaite,tik savaitgaliais mes ja pravarinejam bigsmile.gif nes savaitgali mano vyras iseginiauja,todel as nusprendziau uzvaldyti masina thumbup.gif !!!Turiu nusipirkusi keliu eismo taisykles knygute,ir bilietus 2006metu.Bet skaityti kazkaip tingisi,labiau noretusi kompiuteriu,ir seip girdejau kad kompiuteriu mokintis lengviau nes seip ar taip laikyti egza reikes su kompu.Todel noriu paklausti gal kuri turit kokia programele persisiuntusi,bandziau per emule,bet kazkodel nesigauna.Jei kas turit persiuskit i mano emaila:indree2000@yahoo.com
Didelis aciu 4u.gif !!!!
Atsakyti