Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių eismo taisyklių bilietai

Labai aciū už bilietukus, bet man jų neatidaro. Gal kokios specialios programos reikia. Labai prašau patarkit.
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2007 03 03, 16:27)
Labai aciū už bilietukus, bet man jų neatidaro. Gal kokios specialios programos reikia. Labai prašau patarkit.

siulau geriau spresti testus is .automokyklos.lt mirksiukas.gif nes tie visi ketai yra dar pagal senas taisykles tai tik pati save subalamutinsi mirksiukas.gif sakau nes pati tik pries savaite teises gavau mirksiukas.gif
jei nori galiu atsiusti ket 2006 zipini faila bet jo neatidaro kazkodel ir mano seskei kuriai norejau persiuti. o i one.lt jis netilps tikrai -reik didesnes talpos.
Atsakyti
Dekui, ingakalni, aš iš automokyklų bandau spręst, bet čia kažkas sudirbo tuos bilietus. Atseit klaidų daug. Ar iš tiesų taip yra?
Atsakyti
QUOTE(ju gagaga @ 2007 03 02, 15:06)
man kazi kodel atrodo, kad autostrada ir greitkelis - dvi skirtingos savokos...  ar ne? ar nera greitkelis tas, kur neseniai Vilnius-Kaunas atkarpa padaryta ir ten mokyti vairuoti galima, o autostradoj negalima????  g.gif


pagal naujas taisykles galima ir greitkeli ir autostradoj mokytis vairuoti, autrostada yra tas zalias zenklas o greitkelis, toks melynas zenklas su masinyte balta. Ir istiesu nevisai esi teisi, kad vilnius-kaunas yra greitkelis, nuo vilniaus iki elektrenu nera jokio melyno zenklo, kuris reikstu greitkeli, todel ten yra ko gero didziausias greitis 90 pagal naujas taisykles, o kitoj vietoj kazkur uz kaisiadoriu jei neklystu yra tas melynas ir va ten jau yra greitkelis... cia tokie mano pamastymai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vailija @ 2007 03 03, 21:56)
Dekui, ingakalni, aš iš automokyklų bandau spręst, bet čia kažkas sudirbo tuos bilietus. Atseit klaidų daug. Ar iš tiesų taip yra?


as juos sprendziau, neradau as ten tu klaidu, bet klausimai nepanasus i regitros smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visiskai_rami: 03 kovo 2007 - 21:04
QUOTE(vailija @ 2007 03 03, 20:56)
Dekui, ingakalni, aš iš automokyklų bandau spręst, bet čia kažkas sudirbo tuos bilietus. Atseit klaidų daug. Ar iš tiesų taip yra?

klaidu tikrai grubiu nera,ket 2006 buvau radusi irgi kelis netikslumus smile.gif tai kad is ten pasiskaityti tikrai naudinga., juoi labiau kad jie yra tikrai mazdaug tokio lygio kaip regitroje. o siaip noriu pasakyti kad testukai dar ne viskas, labai svarbu moketi teorija is tos knygos arba is interneto issitraukti,nes vien testai dar ne viskas tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2007 03 03, 22:56)
Dekui, ingakalni, aš iš automokyklų bandau spręst, bet čia kažkas sudirbo tuos bilietus. Atseit klaidų daug. Ar iš tiesų taip yra?

nedaug,bet bet buvau radus,bet pasirodo jau puslapi pakeite ir dabar jau pagal naujas 2007 taisykles,tai turbut nebera,nezinau nesprendziau,bet kas laike regitroj rase,kad nieko panasaus,tai va.Man ir neatsidaro naujas ket,senas atsidaro,bet neapsimoka is ten mokytis,nes viskas jau pasene,tik galiu susivelt.Mokaus is naujos knygos 2007 bilietai,bet tik laiko mazoka,kai mazas lelius sokineja,prie kompo butu paprasciau
Atsakyti
atsiuskite ket bilietus i [/B] mejeriukas@email.lt ax.gif busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Aš ir galvoju, kad reikia nusipirkt naują knygutę. Šiandien pirma diena eisiu į teotijos pamokas. Paklausysiu ką gero pasakys.
Atsakyti
Sveikos,

gal galite man persiusti irgi teisiu bilietukus. Skubiai reikia issilaikyti, o per darba neina mokykloj pasisprest. Butu nerealu namie tureti bilietukus. Butu labai aciu thumbup.gif . Mano meilas: Arvenam@gmail.com mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2007 03 05, 13:16)
Aš ir galvoju, kad reikia nusipirkt naują knygutę. Šiandien pirma diena eisiu į teotijos pamokas. Paklausysiu ką gero pasakys.


as turejau kazkokius bilietus 2007 metu, tokie su zenklais ant virselio, tai jie man pasirode zymiai sudetingesni nei regitros klausimai
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2007 03 03, 22:56)
Dekui, ingakalni, aš iš automokyklų bandau spręst, bet čia kažkas sudirbo tuos bilietus. Atseit klaidų daug. Ar iš tiesų taip yra?

Aš dar tik naujokė, mokykoj prie kompo dvi dienas padirbau, bet palyginus su tais bilietais automokyklose, skiriasi kaip dangus ir žemė. Automokykliniai man labai paprastučiai atrodo, nedaug klausimėlių. O dėl klaidų aš dar negaliu spręsti, pati dar jų labai daug darau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vailija @ 2007 03 05, 14:16)
Aš ir galvoju, kad reikia nusipirkt naują knygutę. Šiandien pirma diena eisiu į teotijos pamokas. Paklausysiu ką gero pasakys.

O tau mokykloje nedavė knygelės? Aš gavau, visai nauja, su visais pataisymais. Ar dar kokios papildomos reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkė: 05 kovo 2007 - 15:05
Merginos, ar galima mokintis eismo taisykles iš Regitros svetainės? Ar visi skyriai tose taisyklėse yra reikalingi? g.gif
Atsakyti