Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunesnė veido ir kaklo oda su Galvanic SPA

QUOTE(JolaManta @ 2013 01 16, 21:37)
Tai kažin, ar nusipirksite Lietuvoje naują aparatą  g.gif  Aš pirkau per distributorius, prisiregistravau ir visą rinkinį gavau paštu, man rodos iš Norvegijos  ax.gif Kiek mačiau, buvo skelbimų, kad parduoda naudotus  4u.gif

Tai zinoma, kad Lietuvoje nusipirksi nauja smile.gif Tik juos visus uzsakytus atsiuncia arba is Norvegijos, arba is UK, arba is JAV, arba is Suomijos wink.gif Problemu nera.
Atsakyti
QUOTE(Gabija0921 @ 2013 01 17, 00:01)
aš pirkau aparatą kiek naudotą Lietuvoje, o gelius perku per ebay iš JAV. Kadangi pirkau didesnį kiekį kaina gavosi tikrai l.gera. Pirkau 5 gelių pakuotes ir kiekviena gavosi po kažkur po 70 lt. Jei kas norės kada nors jungtis, priimsiu į kompaniją, nes kuo daugiau perki, gali gerai nusidėrėti.



o sakykit, ar siunčiantis gelius iš JAV neuždėdavo jums muito mokesčio? Nes kiek žinau, prekės siunčiamos iš ne Europos Sąjungos valstybių, kurių vertė didesnė nei 75Lt apmuitinamos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2013 01 24, 22:01)
o sakykit, ar siunčiantis gelius iš JAV neuždėdavo jums muito mokesčio? Nes kiek žinau, prekės siunčiamos iš ne Europos Sąjungos valstybių, kurių vertė didesnė nei 75Lt apmuitinamos  g.gif



taip, apmuitinamos, bet su pardavėju sutariu, kad rašytų kad siunčia mažos vertės dovaną.
Atsakyti
man labai idomu, ar tos, kurios turi aparaciuka jau ne pirmus menesius- KOKIE GI REZULTATAI?
Planuoju isigyti smile.gif
isbandziau vos ne visas beta.lt akcijas giluminiams valymams su siuo aparaciuku- patinka ir tinka mano odai.
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2013 04 22, 12:09)
man labai idomu, ar tos, kurios turi aparaciuka jau ne pirmus menesius- KOKIE GI REZULTATAI?
Planuoju isigyti smile.gif
isbandziau vos ne visas beta.lt akcijas giluminiams valymams su siuo aparaciuku- patinka ir tinka mano odai.


Labuka, o as jau turiu apie menesi naudoju. Rezultatai matosi, bet ne taip kaip jau kalbama, kad is pirmo karto mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gražuolės smile.gif Turiu aparatą, ir mama turi, naudojam, patinka. Efektas tikrai geras, ypač tada, kai oda nėra labai jau jauna ir sveika - tada geriau matosi rezultatas. Ant mamų ypač matosi smile.gif
Tiesa, bandžiau sugudrauti su kitų firmų firmų galvaniniais geliais, tai efekto ne itin buvo, nors ir gyrėsi, kad NuSkin analogas. Gal kuri nors iš Jūsų rado kokį dėmesio vertą analogą?


Gal kuri nors žinot, ar tų senesnių ampulių be AgeLock jau nebegamina? Man pasirodė, kad momentinis efektas nuo jų geresnis, negu tų su AgeLock (kuris labiau ilgalaikis). Kiek žiūrėjau, vis rečiau matosi pardavime...
Atsakyti
As ir naudoju, jau metus, kolkas analogo neradau, nors ir nelabai ieskojau :-)
Atsakyti
kurį aparatą kaklui (labiausiai reikalingas) patartumėte odai nuo +30?
Atsakyti
O kuom pvz blogesnis tas aparaciukas ? http://www.ebay.com/...=item27bf08773b
Jis irgi skleidzia tas bangas,galvanine srove,skirtumas tik kad is kinijos yra. Bet kita vertus,pas mus puse technikos is kinijos...
O del kosmetikos tai man labai patinka profesionali kosmetika VAGHEGGI,Ji yra italu it yra pritaikita darbui su jonoforeze,ultragarsui ir kitiem prietaisam,ypacj ampules. Stai noroda pasiskaitimui http://www.skirgesa.lt/node/222 :-)

http://www.ebay.com/...=item27bf565acc
O sitas daiktciukas labai panasus is kitos temos daugiafunkcins aparatas veido prieziurai Aurora-Ceutical G.

Gal kas yra naudoje pigesnius analogus? Kokie atsiliepimai? :-)
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri turit "Nu skin galvanic spa ll" vartotojo instrukcija lietuviu kalba?
Atsakyti
Gal kas gali padaryti veido procedura Klaipedoje,galima pas mane namuose ar as galiu atvaziuoti.Dariausi jau tris kartus,labai esu patenkinta,dabar norisi kartas nuo karto vel pasidaryti.Dariausi ir rankom,tai efektas jau po pirmo karto matesi.
Atsakyti
Sveikos mergaites,
turiu galvanic spa system 2 ex,taciau pameciau kuno atgali,idomu ar butu efektas jei daryciau kuno masaza su veido antgaliu,tuo kur lygus visiskai? bigsmile.gif unsure.gif
Atsakyti