Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunesnė veido ir kaklo oda su Galvanic SPA

Sveikute 4u.gif
domiuosi ir as siuo aparateliu. Visgi, turiu klausimeli rolleyes.gif .
Ar galima naudoti sita dalyka po plastines operacijos.? Ieskojau info nuskin internetiniame puslapyje, bet nieko, kas atsakytu i mano klausima, neradau.
Man daryta nosies korekcija pries daugiau nei puse metu. Nosies oda vis dar ne pilnai atsigavusi- poros itin issiplete doh.gif ir kapiliarai ryskesni nei buve unsure.gif ir vis dar laikosi patinimas . At patariama naudoti si aparata aveju, kaip mano? g.gif
Kada jau galima pradeti naudoti?

Dekoju uz info ax.gif is anksto
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ir as siandien gavau pasiulyma pirkti ta galvanic spa, ilindau pasiskaitinet jusu atsiliepimu, bet kadangi yra ir neigiamu nuomoniu nusprendziau nemesti pinigu i bala biggrin.gif Isigijau clarisonic mia2 tam kartui smile.gif O siaip prisiminiau drauges atsiliepimus apie dar viena aparata - pries keleta metu ji isbande kazkur ir liko be galo, be proto suzaveta. Bet to aparato niekas nereklamuoja ir nesiulo pirkt. Gal kam bus idomu. Beje, sita aparata galima isigyt ir per ebay is anglu - berods, pigiau kainuoja. Seniai besidomejau, pamirsau. http://kosmetika.pro...s-3-spalvu.html
Atsakyti
Sveikos,

gal kas galit pasakyti kur Vilniuje butu galima tokias proceduras isbandyti?
Atsakyti
QUOTE(lapis15 @ 2015 07 13, 18:31)
Sveikos,

gal kas galit pasakyti kur Vilniuje butu galima tokias proceduras isbandyti?



Yra grozio salonai kur naudoja si aparata, pagooglink.
Noriu paklausti ji turinciu - ar darant procedura jauciasi koks dilgciojimas, kad oda kaistu ar kazkas panasaus?
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2015 07 24, 15:49)
Yra grozio salonai kur naudoja si aparata, pagooglink.
Noriu paklausti ji turinciu - ar darant procedura jauciasi koks dilgciojimas, kad oda kaistu ar kazkas panasaus?


Taip, dilgciojimas jauciasi. Ypac braukiant per spuogelius ar zaizdeles. Bet tai yra normalu. O kaista dazniausiai tada, kai galvanines kosmetikos galiojimas eina i pabaiga.
Atsakyti
o yra tokiu kurios nieko nejaucia? Gal kazka ne taip darau
Atsakyti
Sveikos supermamytės, 4u.gif išbandžiau ir aš šitą aparatą. Suviliojo mane youtubei pamatytas vaizdelis, sedėjau isižiojus , taigi susiradau panele kaune kur pigiai daro, galvoju pabandysiu, pažiūrėsiu kas čia tokio stebuklingo. Taigi.... taupau pinigėlius dabar, reikia pirkt tik kad labai jau brangu, bet ateiciai būtinai reik. g.gif Na man tai labai patiko, turiu problemų dėl odos sausumo, karts nuo karto išlysdavo seborėja vaizdas būdavo baisus , apie niežulį išvis neturiu ką ir besakyt, ant veido daugybe likusiu iplisimu randeliu ir niekas nepadėjo, o dabar jau metai laiko nieko panašaus nebuvo,liko keletas randeliu bet cia tik lazerio pagalba galima isnaikinti o smulkus visi dingo, net dabar grįžus po atostogų pasidariau vieną procedūrą ir vėl oda atsigavo nes nuo saulės labai išsausėjo. Pirmos procedūros buvo nemalonios labai erzino tas metalo skonis ir paraudimas, bet sakė beveik visada taip būna nes oda nesupranta kas vyksta. Bendradarbės prigazdino kad gali odą nudeginti nes su guinoto aparatu kai daresi tai savaite i darba nejo, pirma karta jau labai isigandus buvau, iškairo mergyckai rasiau tai nuramino, kad neįmanoma nes jis ten pats parenka bangos stiprumą Bandžiau ir pilvukui darytis, nes po nestuke.gif baisus liko tai nelabai padėjo nes jau apleidus buvau verysad.gif . Šeip tikrai rekomenduoju pirma išbandyt ir tik tada nuspresti ar pirkti ar ne. Pati nusprendziau tiesiai is nu skin pirkti, per mergaite kur proceduras daro ji nuolaidą turi tai pigiau gausis thumbup.gif Na man tai labai patiko wub.gif wub.gif wub.gif laukiu nesulaukiu kol pati turėsiu cool.gif
Atsakyti
O aš papasakosiu paradoksą smile.gif Kad galima patikrinti, ar gerą kosmetiką naudoji. Turiu galvaniką gal 10 metų jau, visada buvo efektas po procedūros. O prieš 2 metus mano pusseserė atsidarė savo gamybos natūralios kosmetikos biznį, ir, aišku, kol ją bandė, ir paskui, mus visas šeimos damas apdovanojo, pirma buvom eksperimentiniais triušiais, o dabar jau "klientės" - naudojam ir džiaugiamės.
Tik va galvanikas nustojo veikt biggrin.gif Darau išvadą, kad tada, kai skūrai nieko netrūksta, jos tiesiog neturi ką duot, nes raukšlelės išsilygino, nieks nekaba, sausumo nėr, spuogų nėr. Efektas toks minimalus pasidarė. Bet naudoju vis tiek, nes po procedūros kremų medžiagų įsisavinimas padidėja iki 70 proc.
Kūnui, aišku, negalioja. Draugė su kūno geliu sėkmingai "nusizulino" pagurklį smile.gif
Atsakyti
mano dukrytė 14 metų turi labai daug spogų ant veido planuoju pirkti šį aparatą. Ar jis tikrai padeda spuoguotai veido odai, nes daug kremų išbandėme niekas nepadeda. Mergaitė labai kompleksuoja, todėl norisi jai padėti. Kurios parduoda šį aparatą aišku giria, bet domintų nuomonės paprastų naudotojų ar turėjusių tokią pačią problemą.
Atsakyti
Vieniems padeda, kitiems nelabai - vien dėl to pirkti neapsimoka, nes neaišku, ar būsit tarp laimingųjų, geriau kelis mėnesius pasitepti Skinoren - va tas tai šauna tiesiai į priežastis ;) Tik kantrybės reikia. Po mėnesio bus kaip persikas.

Galima dar pagerti Triovit, ten daug betakarotino, labai pagražina odą.
Ir dar galima paprašyti gydytojos, kad išrašytų įitą skystį (jei nesat Vilniuj ir negalit į valdiškam kosmetologiniam recepto išsirašyti):

Laevomycetini 2,0
Aether sulfurici 20,0
Spiritus salycilici 1 proc.
Sol.ar. borici 2 proc.40 ml.

Tik su juo nereikia persistengti - pavalyti kol praeina spuogai kelias dienas, ir stop. Kad neišsausintų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eva-Eva: 21 spalio 2016 - 12:16
QUOTE(Eva-Eva @ 2016 10 21, 13:10)
Vieniems padeda, kitiems nelabai - vien dėl to pirkti neapsimoka, nes neaišku, ar būsit tarp laimingųjų,  geriau kelis mėnesius pasitepti Skinoren - va tas tai šauna tiesiai į priežastis ;) Tik kantrybės reikia. Po mėnesio bus kaip persikas.

Galima dar pagerti Triovit, ten daug betakarotino, labai pagražina odą.
Ir dar galima paprašyti gydytojos, kad išrašytų įitą skystį (jei nesat Vilniuj ir negalit į valdiškam kosmetologiniam recepto išsirašyti):

Laevomycetini 2,0
Aether sulfurici 20,0
Spiritus salycilici 1 proc.
Sol.ar. borici 2 proc.40 ml.

Tik su juo nereikia persistengti - pavalyti kol praeina spuogai kelias dienas, ir stop. Kad neišsausintų.




Problema, kad gyvename ne Lietuvoje, grįžtame į metus tik kartą. Pernai metais buvome pas dermotologą, tai išrašė spiritinio kažkokio valytis ir kremuko. Bet nepadeda nieko. Pradžioje lyg gražėjo, o dabar masiškai atsirado. Labai gaila mergaitės, nes tikrai labai kompleksuoja ir sako kokia ji bjauri, net verkia kartais.
Atsakyti
Kad dermatologas šamanas - tai čia ne naujiena, Lietuvoj irgi imituoja kovas prieš spuogus.
Jokia tragedija, kad esate ne Lietuvoje ;) - visur problemos sprendimai tie patys:

Hormonai
Retinoidai
Antibiotikai (specialūs)
Azelaino rūgštis (skinoren).

Nes problema vidinė. Visas kita "padeda" kaip žvakutė nabašnikui. Reikalaukit sprendimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eva-Eva: 23 spalio 2016 - 21:12