Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunesnė veido ir kaklo oda su Galvanic SPA

QUOTE(Rkatyte @ 2009 01 30, 21:53)
Gal ir yra tiesos, reikės drauges pakalbinti... O jei po pirmo karto nesimato rezultatų, tai reiškia neveikia?



Na merginos, as nesusilaikiau ir jau uzsiskau tongue.gif Kita savaite jau turi atvaziuoti, tikiuosi nenusivilsiu, ir butinai papasakosiu ar vertas demesio tas aparaciukas. Ziuresiu ar sulauksiu kokiu pastebejimu is pazystamu biggrin.gif Jei taip reiskiasi bus veiksmingas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 01 29, 11:14)
nenusivilsi, jei netingėsi pastoviai procedūrintis. Tikrai veikia, lygina odą. Smulkių raukšlelių iš viso staigiai nelieka, o gilesnės palaipsniui lyginasi. Žinoma, jei tau tinka ta kosmetika. Mano veidui nelabai tiko (baisiai jautrią odą turiu, amžinai kas nors suerzina), tai nebenaudoju pastoviai, tik "progoms", bet kūnui ir toliau sėkmingai naudoju. Kai neužmirštu  doh.gif  Mama naudoja NuSkin 180 rinkinį brandžiai odai, tai sakė kad jai  thumbup.gif


As ji irgi turiu, tik nepasakyciau kad super patenkinta. Nu kazkiek matosi skirtumas kaip tu raiksliu beveik nera, bet jei rauksles yra tai nieko ten nesimato. Kadangi nusipirkau tai ir lyginuosi su juo, na tikiuosi kad kazkoks efektas yra nematomas, kaip kad ilgiau neatsiras kitos rauksles. Ir siaip kosmetika jonizuota daug kainuoja, taip kad brangus malonumas. Bet tikejausi as didesnes naudos. Padariau zmogui kur gilesnes rauksles, tai isviso jokio poveikio.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2009 02 06, 15:26)
As ji irgi turiu, tik nepasakyciau kad super patenkinta. Nu kazkiek matosi skirtumas kaip tu raiksliu beveik nera, bet jei rauksles yra tai nieko ten nesimato. Kadangi nusipirkau tai ir lyginuosi su juo, na tikiuosi kad kazkoks efektas yra nematomas, kaip kad ilgiau neatsiras kitos rauksles. Ir siaip kosmetika jonizuota daug kainuoja, taip kad brangus malonumas. Bet tikejausi as didesnes naudos. Padariau zmogui kur gilesnes rauksles, tai isviso jokio poveikio.


Aš irgi pasiskaičiau daugiau atsiliepimų internete, tai supratau, kad stebuklo neverta tikėtis, o raustančiai odai tai kelioms moterims labai neigiamai sureagavo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 02 12, 22:09)
Aš irgi pasiskaičiau daugiau atsiliepimų internete, tai supratau, kad stebuklo neverta tikėtis, o raustančiai odai tai kelioms moterims labai neigiamai sureagavo  blink.gif



Na atvaziavo mano aparaciukas jau. Pasidariau pora kartu ta procedura ir drauges kelios jau pasibande. Patiko mum labai:) Oda tokia skaistesne tapo ir lyg kvepuoti pradejo. Kas del rauksliu, tai nelabai noriu tiketi kad po keletos kartu jos isnyks ir to visai nesitikiu. Kazkiek maziau gilios pasidare, kaip toliau bus ziuresim. Nes jei kazkoks aparaciukas po keliu kartu isnaikintu rauksles tai cia jau butu kazkoks stebuklas smile.gif As manau kad cia esme tame, jog darantis tas proceduras karts nuo karto tos rauksleles ne taip greit dauginsis ir giles. Mano nuomone raukslemis reikai pradeti rupintis nuo 25-30, o ne tada, kai jau akis bado smile.gif
Va o kas del kapiliaru tai reikai dar pasidometi, nes cia kaip raso, toje vietoje nespasuti galvutes (na turbut geriausia tose vietose is vis nedaryti manau, nes kapiliarai dazniausiai ant zandu buna issoke, o ant zandu rauksliu nelabai buna smile.gif

-------------------
redaguota moderatoriaus: ištrinti kontaktai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 gruodžio 2009 - 19:17
QUOTE(ogiciukas @ 2009 02 15, 23:26)
Na atvaziavo mano aparaciukas jau. Pasidariau pora kartu ta procedura ir drauges kelios jau pasibande. Patiko mum labai:) Oda tokia skaistesne tapo ir lyg kvepuoti pradejo. Kas del rauksliu, tai nelabai noriu tiketi kad po keletos kartu jos isnyks ir to visai nesitikiu. Kazkiek maziau gilios pasidare, kaip toliau bus ziuresim. Nes jei kazkoks aparaciukas po keliu kartu isnaikintu rauksles tai cia jau butu kazkoks stebuklas smile.gif  As manau kad cia esme tame, jog darantis tas proceduras karts nuo karto tos rauksleles ne taip greit dauginsis ir giles. Mano nuomone raukslemis reikai pradeti rupintis nuo 25-30, o ne tada, kai jau akis bado smile.gif
Va o kas del kapiliaru tai reikai dar pasidometi, nes cia kaip raso, toje vietoje nespasuti galvutes (na turbut geriausia tose vietose is vis nedaryti manau, nes kapiliarai dazniausiai ant zandu buna issoke, o ant zandu rauksliu nelabai buna smile.gif



o kokia kaina sito aparaciuko?


---------------
redaguota moderatoriaus: ištrinti kontaktai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 gruodžio 2009 - 19:18
QUOTE(audijo @ 2009 02 17, 16:02)
o kokia kaina sito aparaciuko?



Na siaip mazmenine kaina yra 1210 lt. Tokia yra nurodyta ir internetineje svetaineje.

------------------
redaguota moderatoriaus: ištrinti kontaktai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 gruodžio 2009 - 20:52
QUOTE(ogiciukas @ 2009 02 17, 16:13)
Na siaip mazmenine kaina yra 1210 lt. Tokia yra nurodyta ir internetineje svetaineje.

Kai tik buvo įvardinta kaina, tema iškart apmirė biggrin.gif
Gal dar kas nors bandet su ta brangenybe darbuotis?

------------
redaguota moderatoriaus: ištrinti kontaktai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 gruodžio 2009 - 21:07
QUOTE(Tajanta @ 2009 03 28, 21:57)
Kai tik buvo įvardinta kaina, tema iškart apmirė  biggrin.gif
Gal dar kas nors bandet su ta brangenybe darbuotis?


Manau, kad stebuklų šis aparatas vis dėlto nedaro, o už tokią kainą galima daug ką padaryti: paimti gerų masažų ciklą, nusipirkti geros kosmetikos... kartais nebrangūs natūralūs dalykai gali geresnių rezultatų duoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 03 29, 15:15)
Manau, kad stebuklų šis aparatas vis dėlto nedaro, o už tokią kainą galima daug ką padaryti: paimti gerų masažų ciklą, nusipirkti geros kosmetikos... kartais nebrangūs natūralūs dalykai gali geresnių rezultatų duoti  ax.gif



Aha, kas del temos apmirimo tai as ir ta pati pagalvojau biggrin.gif
Stebuklu niekas siais laikais nedaro smile.gif , o kazkiek pastebima rezultata padaro. Svarbu aplinkiniai pamato rezultata, o tai jau bus didelis pasiekimas. Cia kas ka pasirenka, vieni plastines kiti butolina leidziasi o kiti tokiu drastisku priemoniu bijo imtis. Na teko man matyti tokiam seminare nemazi moteru apie 40 m. kurios jau pora metu naudoja ta aparaciuka. Tai aisku kad mimikos rauksles yra jos niekur ir nedings, taciau jos ne taip giliai isirezusios. O kas del kosmetikos tai kai paskaiciavau kiek per metus isleidziu kosmetoligems ir kremams geresniems, tai ta aparato kaina ne tokai jau ir didele man pasirode, dar priedo kai juo naudojasi mano mama ir sese.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
mane itikino nusipirkti kai beaugindama princa savo "is veido isejau" unsure.gif ir kolkas nesigailiu. Proceduras darausi pati ir mamai darau.
- Mano veidas greit tapo skaistesnis, neplemuotas, nepleiskanotas, kapiliarai susitrauke. Vaizdas panasus kaip krempudros uzsitepus, nors jos nesitepi.
- Mamai irgi tie patys pozymiai + didele kaktos rauksle zenkliai ne tokia gili (nors reik pripazint, kad neisnyko).

kad geresnis poveikis butu reik pylinga pries procedura pasidaryt.

QUOTE(ogiciukas @ 2009 01 29, 13:05)
As pora kartu bandziau, bet viena is ju po pirties  tongue.gif  tai paraudusi buvo, bet cia sakau gal kad po pirties. Per daug jau visko buvo smile.gif


po pirties negalima schmoll.gif nes ir taip oda isijautrinus, ikaitus ir t.t. turiu saunariuma tai konsultante grieztai primokino po kaitinimosi nedaryt, nes busiu bordine lotuliukas.gif tai einu i saunariuma, o veido procedura darau kita diena, kol dar oda svari ir visas medziagas isisavina thumbup.gif

QUOTE(Tajanta @ 2009 03 28, 21:57)
Kai tik buvo įvardinta kaina, tema iškart apmirė  biggrin.gif
Gal dar kas nors bandet su ta brangenybe darbuotis?



QUOTE(Rkatyte @ 2009 03 29, 15:15)
Manau, kad stebuklų šis aparatas vis dėlto nedaro, o už tokią kainą galima daug ką padaryti: paimti gerų masažų ciklą, nusipirkti geros kosmetikos... kartais nebrangūs natūralūs dalykai gali geresnių rezultatų duoti  ax.gif


tas, kas rase kaina padare klaidele. i kaina iskaiciuota:
- 8 kompletai zeliu (8proceduroms)
- dieninis kremas 50ml
- veido prausiklis (nemaza bonkute)
- tonikas (nemaza bonkute)
- celtrex tepamas po toniko pries krema
- dezinfekcine priemone
- didele "bonke" vandens su hialurono rugstim, to kur kai karsta apsipurkst, galim siaip atsigaivint, galim ir ant makiazo purkst.

kai suskaiciuoji visus priedus iseina, kad aparaciukas pats gal kokius 300 lt kainuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Vilmuxxx tai tu gal visa startini paketa pirkai? Bet ten ieina priemones sausai-normaliai odai. Tai ne kiekvienam tas tinka. Pas ka riebi oda tai reikia pirkti aparata ir kitas priemones atskirai tada. O pas ka sausa-normali oda tada aisku apsimoka startini paketa pirkti is karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ogiciukas @ 2009 04 07, 11:28)
Vilmuxxx tai tu gal visa startini paketa pirkai? Bet ten ieina priemones sausai-normaliai odai. Tai ne kiekvienam tas tinka. Pas ka riebi oda tai reikia pirkti aparata  ir kitas priemones atskirai tada. O pas ka sausa-normali oda tada aisku apsimoka startini paketa pirkti is karto smile.gif


o ka as zinau ka pirkau..gavau deze su dauuuuug visko gero tongue.gif lotuliukas.gif

beje ar bande kasnors naudoti aparata kitiems tikslams: plaukams, kunui.
butu idomu pabandyt, bet nerandu zmogaus kas realiai bande. kazkaip nesinori vien foto kloinikiniu tyrimu tiket g.gif
Atsakyti