Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunesnė veido ir kaklo oda su Galvanic SPA

QUOTE(vilmuxxx @ 2009 04 28, 22:14)
o ka as zinau ka pirkau..gavau deze su dauuuuug visko gero  tongue.gif  lotuliukas.gif

beje ar bande kasnors naudoti aparata kitiems tikslams: plaukams, kunui.
butu idomu pabandyt, bet nerandu zmogaus kas realiai bande. kazkaip nesinori vien foto kloinikiniu tyrimu tiket  g.gif


as pati dar tik planuoju kunui uzsisakyti, o is pazystamu jau pradejo naudoti ir kunui ir plaukas, bet dar mazai laiko praejo. Veliau paklausiu kaip rezultatu ar patenkinti
Atsakyti
O kur jūs tą aparatą perkat?
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2009 04 30, 19:42)
O kur jūs tą aparatą perkat?


Kol dar nesate uzsiregistrave kompanijos sistemoje aparata galima nusipirkti tik per konsultantus, parduotuvese tokiu nenusipirksit, o jau kai uzsiregistruoji tada ptas perkiesi ka tik nori didmeninemis kainomis, kaip ir as dabar darau smile.gif


--------
redaguota moderatoriaus: ištrintas pasiūlymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 gruodžio 2009 - 21:16
QUOTE(ogiciukas @ 2009 04 30, 21:51)
Kol dar nesate uzsiregistrave kompanijos sistemoje  aparata galima nusipirkti tik per konsultantus, parduotuvese tokiu nenusipirksit, o jau kai uzsiregistruoji tada ptas perkiesi ka tik nori didmeninemis kainomis, kaip ir as dabar darau  smile.gif


O kaina kokia? Jei čia rašyti negali, tai į AŽ parašyk.
O gal įmestumėt nuorodą, kur plačiau pasiskaityti galima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 gruodžio 2009 - 21:16
Placiau pasiskaityti galima www.nuskin.com

tuo paciu norejau pasidalintii ispudziais naudojant plauku priemones su galvaniniu aparatu. Bendradarbe ryzosi isbandyti jas nes pas ja labai problematiski plaukai. Kiekviena ryta plauna galva, o vakarop jau ji vel baisi riebaluota ir t.t. tai ji jau po pirmos proceduros negalejo atsidziaugti nes 2 dienas plaukai puikiausi isbuvo, nesusiriebalavo ir isliko purus.
Sakau uzsisakyti ir man reikia, savo diedui plaukus bandysiu atgaivinti, nes labai jau silpni ir pradeda plikti jau po truputeli biggrin.gif

Cia imeciau citata is rastos informacijos, kas domesis galesit pasiskaityti placiau :)Zodziu tu priemoniu Pagrindiniai ingredientai yra Tricalgoxyl®, kurio sudėtyje yra rudadumblių sulfinuotų oligosacharidų (polisacharidų), buvo sukurtas vienoje Europos laboratorijoje, kuri turi daugiau nei 40 metų patirtį trichologijos (mokslas apie plaukų ir galvos odos priemones) srityje. Gautas iš ypatingos rudųjų dumblių rūšies (laminarija), kurie auginami ir išgaunami Iroise Biosphere Reserve, Prancūzijoje, Tricalgoxyl® veikia kartu su kitais pagrindiniais ingredientais, sugrąžindamas plaukams ir galvos odai prarastus mineralus, ir atkuria plaukų blizgesį bei apimtį.
Atsakyti
labai man patiko šitas daikčiukas.
po procedūros veidas buvo paraudęs šiek tiek, nes mano oda jautri, tai nuėjau miegot nepatenkinta.
bet iš ryto buvau apšalus - oda na stačiai kaip vaiko ir liko tokia ilgiau nei savaitę biggrin.gif
Atsakyti
buvai prie juros pora saviciu, tai keletas buvo dienu neblogu, gavau ir pasideginti. Po to pasidariau procedura tai oda negalejo atsidziaugti bigsmile.gif taip gerai pridrekino ir atsigavo. Nes vis tiek padeginti veideli norisi, bet issausina saulyte ji labai ir tikrai nepajaunina.
Atsakyti
isbadziau siandien sita dalyka thumbup.gif man sake kad ne tik nuo rauksliu jis, bet ir spuogu. nu kad oda lygesne ir tikrai tikrai svelnesne tai akivaizdu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 07 24, 17:25)
isbadziau siandien sita dalyka  thumbup.gif 

Ir aš išbandziau. Dabar negaliu apsispręsti pirkti ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 07 24, 20:32)
Ir aš išbandziau. Dabar negaliu apsispręsti pirkti ar ne  g.gif

nu va... 1400lt bet ieina kazkas dar ten, bet vis tiek reikes dasipirkt kosmetikos... doh.gif nezau nezau...
o kokios problemos veido tavo?
Atsakyti
[quote=ievvvvaa,2009 07 24, 20:21]
nu va... 1400lt bet ieina kazkas dar ten, bet vis tiek reikes dasipirkt kosmetikos... doh.gif nezau nezau...
o kokios problemos veido tavo?
[/quote


lyg ir jokių. g.gif Nu bet jau 40 ant nosies hihihi.gif
Atsakyti
Išbandžiau ir aš, nu žinokit, nieko ypatingo nepastebėjau. Matyt, reikia kokius 10k "bandyt", kad rezultatatas pasimatytų. Nusivyliau šiek tiek...
Atsakyti