Įkraunama...
Įkraunama...

AGEL papildai

Sveikos ,
Mane domina ar kas jau buvot susidūrę su šiais produktais. Kokia nuomonė apie juos, ar vartojot, ar galima vartoti vaikams. Norėčiau sužinoti apie AGEL daugiau.
Ačiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pako @ 2009 01 28, 12:19)
Sveikos ,
Mane domina ar kas jau buvot susidūrę su šiais produktais. Kokia nuomonė apie juos, ar vartojot, ar galima vartoti vaikams. Norėčiau sužinoti apie AGEL daugiau.
Ačiu g.gif

laba , as ka tik po AGEL paskaitos .. lotuliukas.gif sake galima vartoti vaikams , tik mazesnem dozem .ir nesciom nestuke.gif
mano nuomone ce aferizmas , niu netikiu, durniu ieskojimas . aisq kazkas is tokiu durniu pinigus kraunasi , ten tos piramides virsuj . cool.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 01 28, 22:51)
laba , as ka tik po AGEL paskaitos ..  lotuliukas.gif  sake galima vartoti vaikams , tik mazesnem dozem .ir nesciom  nestuke.gif
mano nuomone ce aferizmas , niu netikiu, durniu ieskojimas . aisq kazkas is tokiu durniu pinigus kraunasi , ten tos piramides virsuj . cool.gif


Ačiukas. 4u.gif O Jus gal kvietė dirbti? Ką per paskaitą pasakojo? ax.gif

Norėčiau sužinoti gal yra mamu ,kas jau vartojot AGEL ,atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(Pako @ 2009 01 28, 21:38)
Ačiukas.  4u.gif  O  Jus gal kvietė dirbti? Ką per paskaitą pasakojo? ax.gif

Norėčiau sužinoti gal yra mamu ,kas jau vartojot  AGEL ,atsiliepimus.

niu ten kazkokia pazistama jau iklimpo kaip supratau, ir mus kviete va i paskaita , o po to jei butume ten lb susidomeje , butume klausinejasi, pa ta pazistama , ji mus verbuotu, o jei uzverbuotu, jei dolciu ten kazkiek neatsimenu sumoka nuo kiekvieno.dezute 30 vnt , ju kainuoja 1000lt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nius nzn ar kas juos vartoja , apart tos kur deste .smile.gif sake ji visai seimai duoda tu stebuklo , hmm. uztokia kaina g.gif o gal ten pigiau jie bet ce jei nori uzsiregistruoti ten , tai tokia kaina tu 30 vnt. nesigilinau as ten , tik tiek kad nebuvo kaip iseiti.. tai teko issedeti iki pat beweik galo.

per paskaita tai tyuos produktus ten trumpai papasakojo, visi jie ten super duper , inkstai atsistato, koju sanareij, irgi pagyja net operaciju nebereijkia, cistos irgi dingsta , temperatura nuo 39 per 3 dienas numusa iki 36. 6 . be jokiu vaistu, tik i diena isgerti po tuos 2 maiselius reikia. zodziu ju pagerus operaciju nebereikes ,. pagydys.o toliau tai tik apie babkes snekejo.. kiek jus ce ju galit pasidaryti, ir kaip lengva tai.zodziu lyderei uzdyrba 62 tuskt i menesi doleriu,
o kai po to aijskino, jus galite uzdyrbti, 75 tuskt. dol,
pati nesuprato trbut ka sneka lotuliukas.gif daugiau uz lyderi lotuliukas.gif
zodziu uzverbuot reijkia 250.000 zmoniu . lotuliukas.gif lotuliukas.gif ce paprasta sako, taip atrodo , kad daug.smile.gif
bet kazko pati darbo birzoje sedi .smile.gif pati pasake, idomu taip lengva , bet pati i milijonu neturi lotuliukas.gif

o is kur tu suzinojei apie AGEL .?
Atsakyti
Labukas bigsmile.gif ,
Man taip pat draugai papasakojo. Jie labai susizaveja ir su uzsidegimu pasakojo man. Tai pasidare idomu, kad naujas produktas ir kad tooooks stebuklingas. Tai va ir noriu kuo daugiau nuomones isgirsti g.gif Pasigilinus i sudeti , atrodo nieko.
Aciu Tau uz info. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Pati va dabar vartoju tuos agel firmos produkta UMI.Tikrai vertas tokiu geru atsiliepimu.Aisku jie labai brangus.Mokejau 250lt uz dezute.(30dienu).
Poveiki pajutau jau po poros dienu.Beto nera bjaurus kaip tab.skonis UMI yra kaip lietuvisku ruksciu obuoliu smile.gif

Maciau tuktuk.lt .juos parduoda su 15% nuolaida.Kaip supratau nebutina iskart pirkt 2 dezutes.Ten yra ir aprasymas tu produktu.
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 01 28, 22:51)
niu ten kazkokia pazistama jau iklimpo kaip supratau, ir mus kviete va i paskaita , o po to jei butume ten lb susidomeje , butume klausinejasi, pa ta pazistama , ji mus verbuotu, o jei uzverbuotu, jei dolciu ten kazkiek neatsimenu sumoka nuo kiekvieno.dezute 30 vnt , ju kainuoja 1000lt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nius nzn ar kas juos vartoja , apart tos kur deste .smile.gif sake ji visai seimai duoda tu stebuklo , hmm. uztokia kaina  g.gif  o gal ten pigiau jie bet ce jei nori uzsiregistruoti ten , tai tokia kaina tu 30 vnt. nesigilinau as ten , tik tiek kad nebuvo kaip iseiti.. tai teko issedeti iki pat  beweik galo.

per paskaita tai tyuos produktus ten trumpai papasakojo, visi jie ten super duper , inkstai atsistato, koju sanareij, irgi pagyja net operaciju nebereijkia, cistos irgi dingsta , temperatura nuo 39  per 3 dienas numusa iki 36. 6 . be jokiu vaistu, tik i diena isgerti po tuos 2 maiselius reikia. zodziu ju pagerus operaciju nebereikes ,. pagydys.o toliau tai tik apie babkes snekejo.. kiek jus ce ju galit pasidaryti, ir kaip lengva tai.zodziu lyderei  uzdyrba 62 tuskt i menesi doleriu,
o kai po to aijskino, jus galite uzdyrbti, 75 tuskt. dol,
pati nesuprato trbut ka sneka  lotuliukas.gif  daugiau uz lyderi  lotuliukas.gif
zodziu uzverbuot reijkia 250.000 zmoniu . lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ce paprasta sako, taip atrodo , kad daug.smile.gif
bet kazko pati darbo birzoje sedi .smile.gif pati pasake, idomu  taip lengva , bet pati i milijonu neturi  lotuliukas.gif

o is kur tu suzinojei apie AGEL .?


Mano draugė juos platina ir mane bandė įtraukti, irgi kažką pasakojo, kad jie "stebuklingi", ypač tie, kur svoriui mesti, bet man kadangi tai neaktualu, o stebuklais seniai netikiu, ypač tokiais mirksiukas.gif tai ir nepasirašiau, man visų pirma tai jų kaina atrodo "stebuklinga", o daugiau - aišku, kažkam kraučiau pinigėlius, o jei man sektusi, tai kažką atgaučiau, o gal ir ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 02 03, 23:01)
Mano draugė juos platina ir mane bandė įtraukti, irgi kažką pasakojo, kad jie "stebuklingi", ypač tie, kur svoriui mesti, bet man kadangi tai neaktualu, o stebuklais seniai netikiu, ypač tokiais  mirksiukas.gif  tai ir nepasirašiau, man visų pirma tai jų kaina atrodo "stebuklinga", o daugiau - aišku, kažkam kraučiau pinigėlius, o jei man sektusi, tai kažką atgaučiau, o gal ir ne  g.gif

drinks_cheers.gif Nu jau kainele tai tikrai stebuklinga blink.gif
Atsakyti
Kaina tai tikrai stebuklinga lotuliukas.gif . Bet kai labai reikia ,tai griebiesi bet ko, kad tik padetu. Uz tai klausineju kas vartojot ilgesni laika ir koks poveikis ax.gif Kadangi tai naujiena , tai labai domina. bigsmile.gif
Aciu biggrin.gif
Atsakyti

Mano pažįstama taip pat platina agel produktus ir savaime aišku labai juos giria lotuliukas.gif Bet kaina tai tikrai verčia pagalvoti g.gif Aišku, dėl sveikatos tai būtų negaila tų pinigų,jei tikrai žinočiau ,kad jie tokie veiksmingi kaip ,kad pasakoja.Kiek klausinėjau, tai niekas iš pažįstamų (išskirus pačią platintoją)jų dar nebandė. Kaip ir buvau pašokusi juos įsigyti,bet paskui kažkaip ėmiau abejoti g.gif Žinant tą visą jų pardavimo sistemą, tai produkto kaina labai jau užkelta blink.gif Manau vaistinėse galima rasti panašaus poveikio, bet pigesnių produktų 4u.gif
Atsakyti
laba, apsvieskit kokio skonio jie?
ir kas aplamai tai sioje firmoje yra tik kosmetika ir papildai valgomi zeles pavidalu?
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite9 @ 2009 03 04, 17:23)
laba, apsvieskit kokio skonio jie?
ir kas aplamai tai sioje firmoje yra tik kosmetika ir papildai valgomi zeles pavidalu?



Kai domejausi, tai yra ir tas ir anas. Kiek zinau tai pradzia LT ju pardavimu. Dar istyrinejau ,kad zele pagrinda sudaro tirstikliai -ksantano guma ir guaro guma, berods jie zymimi E 412 ir E 415. Tai tikrai naudos jie neduoda. Ir jokiu tyrimu nera atlikta , ir sertifikatu leisti prekiauti LT nematau. kazkaip miglotai. g.gif
iki
Atsakyti