Įkraunama...
Įkraunama...

AGEL papildai

Agel produktų neplatinu, tačiau nemažai artimų žmonių vartoja šiuos produktus. Nei iš vieno negirdėjau nieko blogo, o ir pinigų nebegaila, kai pajuto poveikį. Tuo pačiu ir domėjausi Agel ir paprastų tablečių poveikiu..Tabletės yra nurijamos, skrandyje ji ištirpsta ir tik 10-15% tabletės organizmas įsisavina. O tą gelį reikia burnoje, po liežuviu palaikyti (kuo ilgiau), tada "įsijungia" organizmo homeopatinis procesas, ir tas medžiagas organizmas įsisavina 90%.
Kažkas anksčiau rašė, kad maiste dabar beveik nebėra vitaminų ir tai visiška tiesa. Kiek informacijos apie tai (tik pasidomėti reikia), o ir žmonės gi dabar masiškai serga visokiomis baisiomis ligomis. Vien vėžys kaip išplito... O sergama gi tada, kai organizmui kažkas negerai smile.gif
Jei netyčia kam įdomu, žinau moterį, kuri veda paskaitas apie Agelį, bet kada galite nueiti pasiklausyti, niekas neliepia pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pievike @ 2010 02 24, 13:14)
Agel produktų neplatinu, tačiau nemažai artimų žmonių vartoja šiuos produktus. Nei iš vieno negirdėjau nieko blogo, o ir pinigų nebegaila, kai pajuto poveikį. Tuo pačiu ir domėjausi Agel ir paprastų tablečių poveikiu..Tabletės yra nurijamos, skrandyje ji ištirpsta ir tik 10-15% tabletės organizmas įsisavina. O tą gelį reikia burnoje, po liežuviu palaikyti (kuo ilgiau), tada "įsijungia" organizmo homeopatinis procesas, ir tas medžiagas organizmas įsisavina 90%.Kažkas anksčiau rašė, kad maiste dabar beveik nebėra vitaminų ir tai visiška tiesa. Kiek informacijos apie tai (tik pasidomėti reikia), o ir žmonės gi dabar masiškai serga visokiomis baisiomis ligomis. Vien vėžys kaip išplito... O sergama gi tada, kai organizmui kažkas negerai smile.gif
Jei netyčia kam įdomu, žinau moterį, kuri veda paskaitas apie Agelį, bet kada galite nueiti pasiklausyti, niekas neliepia pirkti smile.gif


Cia jie taip sako... As irgi si sekmadieni buvau Ju seminare. Tai firmai nera net 5 m., reiskia dar niekas nepatkrinta... O apie tai, kad pas juos dirba tik patys geriausi mokslinkai g.gif nueikit i betkuri seminara - taip pat sakys... Lietuvoj irgi yra ypatingai geru mokslininku... O kaina tai nereali - idomu kiek kainuotu tie papildai jei nebutu tokiu uzdarbiu kaip 750 000 g.gif Be to, susidare ispudis, kad tai turtingu daktariuku verslas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 30 kovo 2010 - 08:24
uzsisakiau ir as sau sanariams , o vaikuciams imuninei sistemai (sake labai padeda vaikuciams kurie turi kokiu nors alergiju ...)
atsiliepimus girdejau tik gerus ...
o kaina ...kam pirkt per platintojus kai pats gali tapti vartotoju ir isigyti pigiau ...( ne 250 lt kainuos ,o maziau smile.gif )
Papildyta:
QUOTE(ČIČI @ 2010 03 30, 09:23)
Cia jie taip sako... As irgi si sekmadieni buvau Ju seminare. Tai firmai nera net 5 m., reiskia dar niekas nepatkrinta... O apie tai, kad pas juos dirba tik patys geriausi mokslinkai  g.gif  nueikit i betkuri seminara - taip pat sakys... Lietuvoj irgi yra ypatingai geru mokslininku... O kaina tai nereali - idomu kiek kainuotu tie papildai jei nebutu tokiu uzdarbiu kaip 750 000  g.gif  Be to, susidare ispudis, kad tai turtingu daktariuku verslas  rolleyes.gif

tai lietuvoj ...nera 5 metu...
o seip firma gyvuoja lygtais ilgiau ... g.gif
seip gydytojai dirba su sia produkcija ir profesoriai (lietuvoje ),tai jei butu taip blogai tai nesiulytu zmonems ...o esu bendravus su zmonem ,kurie vezi issigyde su sia produkcija ...tai daug pasako...
as ir tapau vartotoja , bendrauju su gydytoja kuri pataria kiek naudot , kaip naudot ...juk sveikata brangiausia ...
o vaistinese ka perki --ar cheminiai preparatai duoda rezultatu ... g.gif
Atsakyti
Pradėjo juos platinti ir mano krykšto tėvas. Aš esu iš prigimties skeptikas ir netikiu stebuklais o Agel visas prekes reklamuoja per seminarus ir platintojus būtent kaip stebuklingus ir panacėją nuo visų ligų . Su užsidegimu pasakojo kaip jam padėjo o aš prisiminiau apie placebo efektą. Kai žmonėms duodavo vitaminą c ir sakydavo, kad tai vaistas nuo skausmo ir skausmas stebuklingai praeidavo. Man labai įdomu jei šis preparatas toks jau geras, kodėl jo neprekiauja vaistinėse ir gydytojai net neužsimena apie jį?
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2010 06 21, 12:05)
kodėl jo neprekiauja vaistinėse ir gydytojai net neužsimena apie jį?

nu daug geru preparatu vaistinese nera deja , o gydytoju, profesoriu dirba tikrai nemazai ivairiose kompanijose , ne tik sioje --nes ju algos verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beskaiste: 21 birželio 2010 - 20:40

 ! 
Primename, kad SM forume draudžiama pirkti/parduoti/platinti vitaminus, vaistus, kontraceptikus, maisto papildus ir pan.!
Atsakyti
mano uosvene pradejo platinti situos paildus doh.gif nu nezinau koks cia stebuklas bet jau kad ten pasakoja per diena tik apie juos tai jau baigia dabaigt biggrin.gif
seip skonis visai puse bedos,nors pirma karta supykino nuo ju mane dabar jau nieko 3d.
naudoju kazkokius MIN g.gif
Atsakyti
nu va pagrandukui duodu MIN ,reikia tik arbatinio saukstuko , o likusia dali didesniam ...kadangi pagrandukui du kartus buvo alerginiai bronchiniai priepoliai ,gerem antibiotikus --paskutinis ir buvo geguzes pabaigoj --gydytoja sake kad jei dar pasikartos ,lekiam su siuntimu i santariskes tirtis ....ir kvepavimas budavo toks svoksciantis ,nu kazkoks ne toks .tai va mitas kad alergijos kudikiams dingsta panaudojus MIN pasitvirtino
smile.gif nebeturim jokiu svokstimu , nebeberia ,nesergam ...
o man sanariams tai sumaise ir ne tuos uzsake ...tai tevukui atidaviau UMI pagerint sirdies veiklai ,inkstu veiklai ,imuninei sistemai ,atstatyti mirusioms lastelems ...bet savaite tik kaip geria ,da neaisku koks rezultatas bus ...
vienu zodziu del kudikelio tai labai esu patenkinta rezultatu smile.gif
Atsakyti
tai jai as vaikui biski duociau is to pokelio ir likusi turini pati suvartociau tai nieko tokio ane? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinelė2: 07 rugpjūčio 2010 - 07:13
nu tai ir duok arbatini sauksteli nuo savo dozes ...
Atsakyti
QUOTE(Dinelė2 @ 2010 08 07, 09:12)
tai jai as vaikui biski duociau is to pokelio ir likusi turini pati suvartociau tai nieko tokio ane? g.gif

Gal ir nieko blogo. Klausimas, o kam jam šitas dalykas?
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2010 09 02, 12:22)
Gal ir nieko blogo. Klausimas, o kam jam šitas dalykas?

ka zinau,tarkim imunitetui stiprinti g.gif nors neduodu as ju schmoll.gif ir pati nevartoju,baisiai sunku man juos suvalgyt doh.gif
Atsakyti