Įkraunama...
Įkraunama...

AGEL papildai

o daugaiu neiko nera?
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite9 @ 2009 03 04, 18:00)
o daugaiu neiko nera?


Yra ten visko prideta, bet ta zele pagrindas i kuria prideta ingridientu , pagal pokelio paskirti. Internete ivesk AGEL ir pasiskaitysi apie juos, yra lietuviski vertimai ir anglu psl. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 05 kovo 2009 - 19:12
Pako, dėkui 4u.gif ryt pasiskambinsiu (šiandien jau lyg ir vėloka doh.gif )
Atsakyti
maciau tutuk.lt juos parduoda gana pigiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lost23 @ 2009 03 05, 17:20)
maciau tutuk.lt juos parduoda gana pigiai smile.gif




kas ragavote/ar numirete biggrin.gif ?
jei gyvi likot papasakokitekas per jausmas istinka g.gif ?
Atsakyti
Jau 3men valgau UMI,netik gyvas,bet ir galiu pagirti thumbup.gif .zinoma ju kaina yra nemaza,bet nesigailiu.perku kiekviena men smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lost23 @ 2009 03 05, 17:48)
Jau 3men valgau UMI,netik gyvas,bet ir galiu pagirti thumbup.gif .zinoma ju kaina yra nemaza,bet nesigailiu.perku kiekviena men  smile.gif



kokiom dozem po sauksteli ar yra tam tikras dozavimas?
kokia kaina
Atsakyti
Pasižvalgykit Ebay parduotuvėj. Agel papildai ten pigiau. Netgi su atsiuntimo mokėsčiu apsimoka pirkti. Kam pirkti iš tuk-tuk tinklapio, jei pats gali lygiai taip pat atsisiųsti. Nors man mielesnės mano kaime surinktos bruknės ir šaltalankio uogos, kasmet jų užšaldau nemažai žiemai. Dėl maisto papildų...manau 80% jų yra nereikalingi, o efektą galima pasiekti reguliuojant mitybą. Aišku, tai ne taip greita ir patogu, kaip nuryti tabletę ar agel žele. Kita vertus, maisto papildų gamintojai ir toliau stengiasi įteigti, kad be papildų gyventi neįmanoma. Įmanoma, ir dar kaip. Jeigu nevalgysime bet ko, kas šiandien vadinama maistu.
Atsakyti
QUOTE(Panda36 @ 2009 04 03, 13:44)
Pasižvalgykit Ebay parduotuvėj. Agel papildai ten pigiau. Netgi su atsiuntimo mokėsčiu apsimoka pirkti. Kam pirkti iš tuk-tuk tinklapio, jei pats gali lygiai taip pat atsisiųsti. Nors man mielesnės mano kaime surinktos bruknės ir šaltalankio uogos, kasmet jų užšaldau nemažai žiemai. Dėl maisto papildų...manau 80% jų yra nereikalingi, o efektą galima pasiekti reguliuojant mitybą. Aišku, tai ne taip greita ir patogu, kaip nuryti tabletę ar agel žele. Kita vertus, maisto papildų gamintojai ir toliau stengiasi įteigti, kad be papildų gyventi neįmanoma. Įmanoma, ir dar kaip. Jeigu nevalgysime bet ko, kas šiandien vadinama maistu.



Paziurejau Ebay smile.gif manau, ten maisto papildus parduoda tie, kurie uzsisake ir nutare nebedirbti, todel ir isparduoda pigiai. Nes tinklinio marketingo kompanijos draudzia viesa produkcijos pardavima. Taciau Agel produkcija turi labai trumpa galiojima - todel nerekomenduociau ten pirkti.

O del maisto papildu reikalingumo - tai be abejo jie reikalingi.
Visi zinome, kad nutiko japonams po antrojo pasaulinio karo - 2 atomines bombos tautai zadejo prazuti, taciau japonai siuo metu yra vieni ilgiausiai gyvenanciu zemeje ir net 90% japonu vartoja maisto papildus.
Vienas ju Agel UMI yra pagamintas is prie Japonijos krantu gaunamu dumbliu.

Tiems kas mano - "as maitinuosi sveikai ir man nereikia jokiu vitaminu" - atsakymas paprastas - musu maiste maistingu medziagu yra labai stipriai sumazeje - gal del dirvos nualinimo, gal dar del kokiu priezasciu - dalyvavau viename seminare kur buvo kalbama apie atmosferos pokycius ir problemas - vitaminu ir mineralu musu darzovese yra sumazeje net iki 80% palyginus su tuo, kas budavo randama pries 10 metu.
Uzterstumas, kepamas, verdamas maistas, kancerogenines medziagos esancios musu maiste, antibijotikais apdorojama mesa, zuvis, pieno produktai, stresai, kuriuos mes patiriame - visa tai kenkia musu sveikatai. Todel mums butini maisto papildai - stiprinantys imuniteta, papildantys musu mityba vitaminais, mineralais, apsaugantys kraujagysliu sieneles nuo cholesterolio sankaupu ir t.t.


AS VARTOJU KAI KURIUOS Agel MAISTO PAPILDUS:
UMI mane yra per keleta valandu pagydes nuo beprasidedancios lupu puslelines - herpes viruso pasireiskimo - daug efektyviau nei tepaliukai.
1 EXO ir 3 MIN pakeliai per keleta valandu pagydo persalima. Jau isbandziau keturis kartus - taigi tikrai veikia. Reikia vos pajutus persalimo simptomus isgerti juos visus is karto.
EXO vartoju reguliariai - pagerejo regejimas (nebereikia akiniu) ir odos bukle.
AGELESS kosmetika - tiesiog nuostabi - labai gerai prieme ja mano siaip gan kaprizinga oda.

Linkiu visiems ismeginti pries teisiant.
Bet kuriuo atveju - tai naujiena masiniame vartojime ir suprantama, kad ne visi zmones is karto naujienas priima.
Jei noresite ko nors pasiteirauti - rasykite. :-)
Jei noresite, galesiu issiusti disku - tiek anglu tiek lietuviu kalba apie produktus bei apie pati versla. Rasykite!

Papildyta:
QUOTE(Pako @ 2009 03 04, 16:59)
Kai domejausi, tai yra ir tas ir anas. Kiek zinau tai pradzia LT ju pardavimu. Dar istyrinejau ,kad zele pagrinda sudaro tirstikliai -ksantano guma ir guaro guma, berods jie zymimi  E 412 ir E 415. Tai tikrai naudos jie neduoda. Ir jokiu tyrimu nera atlikta , ir sertifikatu leisti prekiauti LT nematau. kazkaip miglotai. g.gif
iki



E - tai Europos standartas. E - nebutinai reiskia, kad tai yra blogai.
Guar gum ir Xanthan gum - tai medziagos, kurios reikalingos zarnynui - augalines skaidulos
Atsakyti
QUOTE(MEDINILĖ @ 2009 02 07, 19:39)
Mano pažįstama taip pat platina agel produktus ir savaime aišku labai juos giria lotuliukas.gif Bet kaina tai tikrai verčia pagalvoti  g.gif  Aišku, dėl sveikatos tai būtų negaila  tų pinigų,jei tikrai žinočiau ,kad jie tokie veiksmingi kaip ,kad pasakoja.Kiek klausinėjau, tai niekas iš pažįstamų  (išskirus pačią platintoją)jų dar nebandė. Kaip ir buvau pašokusi juos įsigyti,bet paskui kažkaip ėmiau abejoti g.gif Žinant tą visą  jų pardavimo sistemą, tai  produkto kaina labai jau užkelta blink.gif  Manau vaistinėse galima rasti panašaus poveikio, bet pigesnių produktų 4u.gif


Sveikatai pagerinti tikrai yra daug daug kartų geresnių produktų, o ne sintetiniai papildai (pažiūrėkite atidžiai į sudėtį) g.gif
Papildyta:
QUOTE(Pako @ 2009 03 04, 16:59)
Kai domejausi, tai yra ir tas ir anas. Kiek zinau tai pradzia LT ju pardavimu. Dar istyrinejau ,kad zele pagrinda sudaro tirstikliai -ksantano guma ir guaro guma, berods jie zymimi  E 412 ir E 415. Tai tikrai naudos jie neduoda. Ir jokiu tyrimu nera atlikta , ir sertifikatu leisti prekiauti LT nematau. kazkaip miglotai. g.gif
iki


Ar tikrai verta tokius pinigus mokėti neaiškų produktą? g.gif Aš asmeniškai tikrai nemokėčiau schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Panda36 @ 2009 04 03, 13:44)
Pasižvalgykit Ebay parduotuvėj. Agel papildai ten pigiau. Netgi su atsiuntimo mokėsčiu apsimoka pirkti. Kam pirkti iš tuk-tuk tinklapio, jei pats gali lygiai taip pat atsisiųsti. Nors man mielesnės mano kaime surinktos bruknės ir šaltalankio uogos, kasmet jų užšaldau nemažai žiemai. Dėl maisto papildų...manau 80% jų yra nereikalingi, o efektą galima pasiekti reguliuojant mitybą. Aišku, tai ne taip greita ir patogu, kaip nuryti tabletę ar agel žele. Kita vertus, maisto papildų gamintojai ir toliau stengiasi įteigti, kad be papildų gyventi neįmanoma. Įmanoma, ir dar kaip. Jeigu nevalgysime bet ko, kas šiandien vadinama maistu.


Pilnai sutinku drinks_cheers.gif farmacijos gamintojams apsimoka įteigti vartotojams,kad be papildų gyventi neįmanoma. Tikrai paprasta nuryti tabletę ir galvoti,kad dėl savo sveikatos padarei viską, tik ar tikrai? Aš ir mano šeima renkamės kitą kelią (kaip ir Panda36 thumbup.gif ): šaldytos bruknės, spanguolės, šaltalankiai, kiekvieną rytą šviežiai spaustos sultys (skirtingos, kad gauti įvairių vitaminų), avižų nuoviras, dabar pavasarį - sula, plius maistas kuo kokybiškesnis (kruopos, grūdai, kiti ekologiški produktai, kaimiškas pienas ir kiaušiniai, žvėriena, naminė paukštiena ir t.t.) Be abejo, tai sudėtingiau, reikia ieškoti kur pirkti, ką pirkti, sultims kas ryt paruošti daržoves, vaisius, išplauti sulčiaspaudę, viskas užima laiko, bet čia tai tikrai dėl sveikatos sau, o ne išlaikai armiją tų, kurie platina sintetinius papildus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 04 13, 13:47)
Sveikatai pagerinti tikrai yra daug daug kartų geresnių produktų, o ne sintetiniai papildai (pažiūrėkite atidžiai į sudėtį)  g.gif



As ir taip ir taip g.gif ir visaip kaip ziurejau mirksiukas.gif ir nesuprantu - kuom sudetis uzkliuvo?

Atsakyti
Sveiki, gal gali atsiliepti ilgiau vartoje Agel produktus? smile.gif
labai idomu sužinoti nuomone apie jos? ar tikrai toks stebuklas? gal yra kitokių nuomonių? g.gif
Atsakyti