Įkraunama...
Įkraunama...

Negražiausias kada nors girdėtas vardas II

QUOTE(mocha @ 2009 02 24, 13:51)
Traktorina doh.gif  doh.gif  doh.gif


bigsmile.gif Cia tai bajeris lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Pries pora metu darbe susiduriau su vardu Diarėja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 03 13, 12:56)


Pries pora metu darbe susiduriau su vardu Diarėja blink.gif


nesinori net tikėti blink.gif eina sau doh.gif
Atsakyti
pagooglinau ką tai reiškia tai tikrai doh.gif
Atsakyti
doh.gif Fekalija doh.gif
Atsakyti
Laikrašty skaičiau apie Valderezą (tikriausiai tėvai buvo Valdas ir Tereza doh.gif ), dar yra vienas žymus dėstytojas Edgūnas. Tai man šitie tokie nelabai kokie vardai - realūs - nes kiek žodynuose prisiskaitai, tai viena, o kiek realybėje tokių yra ir ar išvis jų yra, tai kita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka33 @ 2009 03 22, 10:33)


Pažįstate? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hermion@ @ 2009 01 31, 10:57)

Dar "neblogi" iš paprastesnių, neegzotiškų:
Juozapota
Sebastijonas....


ir kas cia tokio "neblogo" tuose varduose? O musu naujadarai Meja, Teja grazesni?? g.gif
QUOTE(Zuwytes @ 2009 02 15, 23:30)
Nes anksciau kai gimdavo seimai nioliktas vaikas tie vardu nesugalvodavo ir kunigelis jau koki parinkdavo is kalendoriaus vardeli toki zmogelis ir turedavo


i ta vardu kalendoriu tikrai neprosal zvilgtelti, kudikeliui gimus...

QUOTE(VelDan @ 2009 03 22, 12:41)
Laikrašty skaičiau apie Valderezą (tikriausiai tėvai buvo Valdas ir Tereza, dar yra vienas žymus dėstytojas Edgūnas. Tai man šitie tokie nelabai kokie vardai - realūs - nes kiek žodynuose prisiskaitai, tai viena, o kiek realybėje tokių yra ir ar išvis jų yra, tai kita


tai kad destytojo vardas yra Egdunas...


Man asmeniskai negrazus vardai yra tie, kurie neturi prasmes, t. y. tik raidziu kratinys. Arba tokie "naujadarai", tipo Skajus.. Aisku, kai kurie vardai musu kalboje skamba keistai, bet jie yra prasmingi kitose kalbose, tad mums ju tiesiog nereiketu rinktis del keistu asociaciju su musu kalbos zodziais.. ax.gif Pakikenu kartais is tu keistokai skambanciu vardu.. blush2.gif
Atsakyti
Vaikyje radau Antipas blink.gif tipo antinas? lotuliukas.gif
Papildyta:
o mergaitei radau Akmė g.gif
Atsakyti
QUOTE(carvalho @ 2009 03 23, 15:49)
Vaikyje radau Antipas  blink.gif tipo antinas?  lotuliukas.gif
Papildyta:
o mergaitei radau Akmė  g.gif


man AKMĖJA vienas iš gražiausių vardų mergytei......
Atsakyti
Silvija schmoll.gif
Atsakyti
Man tai tragiški vardai berniukui/vyrui: Jolantas, Agnius, Kristinas... Na ir visi likusieji iš šios kategorijos unsure.gif hihihi.gif

Na ir dabar labai jau pamėgti: Mėja, Tėja, Lėja... Gajus, Tajus, Skajus... ir t.t. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 06 balandžio 2009 - 11:15
O man kažkodėl niekada nepatiko Artūras ir Ričardas- asociacija su banditais doh.gif Atsiprašau visų padorių žmonių šiais vardais blush2.gif smile.gif
Atsakyti