Įkraunama...
Įkraunama...

Negražiausias kada nors girdėtas vardas II

QUOTE(Zuwytes @ 2009 02 15, 22:30)
Man tai kazkodel Albinas pats negraziausias, man toks molis molis atrodo  doh.gif

biggrin.gif man tai linksmas tas vardas Albinas lotuliukas.gif mano tėtė tokiu vardu pavadintas laugh.gif ale jam tinka blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2009 02 04, 00:40)
Man kažkodėl  schmoll.gif  Rigonda doh.gif gal dėl to,kad pažįstu vieną tokia doh.gif

Ir aš pažįstu. ax.gif O kas su ja blogai?
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 01 29, 15:02)
Agripina - gr. " gimusi kojomis į priekį "(??  blink.gif  )


Mano prosenele turejo toki varda. Man grazus. tongue.gif


Агриппина

Значение, происхождение. Агриппина — горестная (лат.).

Именины, святые покровители. 6 июля (23 июня) - Св. мученица Агриппина-дева, римлянка, за исповедание Христа претерпела мучения и во время пыток скончалась (III в.).
Atsakyti
Traktorina doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2009 02 03, 22:00)
Anokia čia naujiena irnesakyk.gif Fekalija - vienas populiariausių vardų Lietuvoje cool.gif Apie tą vargšelę šitokiu vardu yra girdėjus didžioji dalis lietuvių. Tik kol kas nė vienas nesugebėjo jos dokumentų parodyti mastau.gif

drinks_cheers.gif niekas tokio vaiko nei nemate.sugalvojo kokia nors boba legenda apie negarzu varda ir dabar visi apsakoja kai didziausia anekdota.
Atsakyti
o man tai l.juokingi vardai Šakuntala ir Belzabubas... tongue.gif blink.gif kas taip savo vaikus gali pavadint... doh.gif mirksiukas.gif p.s. kai pamatem Belzabuba vardyne, tai net patiket negalejom.. doh.gif
Atsakyti
aš tai vaikis.com radau vardelį Miškūnė ax.gif nu...niekaip nepamirštu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 02 24, 21:51)
Traktorina doh.gif  doh.gif  doh.gif

kur tokį išgirdot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 02 24, 22:51)
Traktorina doh.gif  doh.gif  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif na nieko sau lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai cia labiau asocijuojasi ne su negraziausiais vardais,o su juokingiausiais,nes dauguma sypsena sukele biggrin.gif
Atsakyti
Man labai negražu berniukui mergaitiškas vardas schmoll.gif . Pvz girdėjau kaip šaukia berniuką Laurą (Lauras turėtų būti), arba vyro vardas Kristinas.. negražu man, nevyriška taip schmoll.gif
Atsakyti
Makliobija lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti