Įkraunama...
Įkraunama...

Negražiausias kada nors girdėtas vardas II

Stasė schmoll.gif mergaitei 12 metu, nu kosmaras gaila vaiko.
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2012 08 15, 07:55)
Stasė  schmoll.gif mergaitei 12 metu, nu kosmaras gaila vaiko.

Kaip ziauru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2012 08 15, 10:55)
Stasė  schmoll.gif mergaitei 12 metu, nu kosmaras gaila vaiko.



QUOTE(applejuice @ 2012 08 17, 02:18)
Kaip ziauru  doh.gif


??? O kodėl žiauru??? Gal Jums asmeniškai ir negražu, bet vardas "normalus", tadicinis, ypač jei turi slaviško kraujo.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2012 08 17, 10:57)
??? O kodėl žiauru??? Gal Jums asmeniškai ir negražu, bet vardas "normalus", tadicinis, ypač jei turi slaviško kraujo.

Na taip, jis normalus... bet nesugrįžo dar jo era ax.gif , teko matyti, kaip kieme pažindinosi. Panelei gal 15-ka buvo, vos neapsiverkė, nes visi pagalvojo, kad ji juokauja ir nei vienas savo tikrojo vardo nepasakė pasipylė visokie Alojyzai ir pan , beja irgi "normalūs" vardai, tik deja ne tos kartos mirksiukas.gif
Atsakyti
mano laikais klasėje buvo irena, tai irgi lazdavojo ją visi išsijuosę, nors vardas normalų normaliausias, tik ne tai kartai rolleyes.gif jau birutė, raminta ir laima keistai skambėjo, ką ten 'suaugėlių' vardai rolleyes.gif
Atsakyti
O Stase - cia jau pilnas vardas? tada tikrai poklaikis variantas... bet pvz Stefanija, Stanislova - nu visai OK....

o siaip man asmeniskai nu laaabai klaikus vardai Gitana ir Galina.... nu cigone ir vista... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 08 17, 14:27)


o siaip man asmeniskai nu laaabai klaikus vardai Gitana ir Galina.... nu cigone ir vista... doh.gif  doh.gif  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2012 08 17, 09:40)
Na taip, jis normalus... bet nesugrįžo dar jo era  ax.gif , teko matyti, kaip kieme pažindinosi. Panelei gal 15-ka buvo, vos neapsiverkė, nes visi pagalvojo, kad ji juokauja ir nei vienas savo tikrojo vardo nepasakė pasipylė visokie Alojyzai ir pan , beja irgi "normalūs" vardai, tik deja ne tos kartos mirksiukas.gif

Man ir yra taip nutike, sutikau vaikina vardu Juozas, toks bajeristas, kai prisistate as pradejau juoktis ir sakau "jei tu Juozas tai as Aldona", galvojau juokauja sakydamas varda... po to kai labai israudo kelinta karta perklausus supratau kad nejuokauja blush2.gif blush2.gif . Taigi esu labai pries ne tos kartos vardus, kam vaikui sunkumu pridaryt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo applejuice: 18 rugpjūčio 2012 - 12:21
Laisvūnė - nu, niekiap nepriprantu.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kambliukas: 23 rugpjūčio 2012 - 19:16
Gal ne negražus, bet labiau keistas berniuko vardas- Eridanas
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2012 08 17, 11:57)
??? O kodėl žiauru??? Gal Jums asmeniškai ir negražu, bet vardas "normalus", tadicinis, ypač jei turi slaviško kraujo.

Sutinku, jokio ziaurumo, normalus vardas. Zinoma, tik neiprastas musu kartai, musu vaikams. kaip ir musu seneliams nesuprasti tokiu vardu kaip Lejos, Mejos, Kevinai, Dilanai, Dzestinos ir pan. Bet zinoma, kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu.
Papildyta:
QUOTE(applejuice @ 2012 08 18, 13:21)
Man ir yra taip nutike, sutikau vaikina vardu Juozas, toks bajeristas, kai prisistate as pradejau juoktis ir sakau "jei tu Juozas tai as Aldona", galvojau juokauja sakydamas varda... po to kai labai israudo kelinta karta perklausus supratau kad nejuokauja  blush2.gif  blush2.gif . Taigi esu labai pries ne tos kartos vardus, kam vaikui sunkumu pridaryt...

Juozas grazus vardas. asocijuojasi su rimtu ir tvirtu vyru smile.gif
Atsakyti
Katazyna...
Atsakyti