Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai kurie yra TIKRAI reikalingi

QUOTE(stripulis @ 2010 12 13, 05:12)


Didelis dekui uz toki kieki informacijos. Pagaliau nors vienas kontaargumentas, su faktais, skaiciais ir itikinamai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2010 12 13, 06:12)
Atsiprašau, neskaičiau kol kas visos temos - ją man išmetė per paieška verčiant knygą, ieškojau, ar timerosalis yra lietuviškas pavadinimas.

Pacituosiu šį bei tą iš tos knygos, sutrumpintai. Knyga: Scott W. Cohen, medicinos daktaras, 2006 metų geriausias JAV pediatras, vienas iš geriausių gydytojų Amerikoje 2007-2008 ir 2009-2010. Eat Sleep and Poop, A common sense guide to your baby's first year.

"Timerosalis yra į gyvsidabrį panaši sudedamoji dalis, dažnai naudota kaip konservantas skiepuose tam, kad šie neužsikrėstų mikrobais.Dėl šalutinio poveikio centrinei nervų sistemai (CNS), kai individai susiduria su didelėmis dozėmis gyvsidabrio, vardan gerų ketinimų buvo sukurta dar viena hipotezė: jei didelės gyvsidabrio dozės gali paveikti CNS, ir mes naudojame gyvsidabrio formą skiepuose, galbūt ši forma (timerosalis) irgi sukelia problemų. Nors apsinuodijimo gyvsidabriu požymiai ir simptomai buvo prilyginti autizmo požymiams, iš tiesų jie yra visiškai skirtingi. Vadinasi, ryšys tarp timerosalio ir autizmo jau nuo pat pradžių yra neįtikimas. Tačiau galimas ryšys buvo ištirtas.
Ir vėl per tyrimus nesugebėta susieti timerosalio su autizmu. Visų pirma, nors timerosalis panašus į gyvsidabrį, iš tiesų tai kitoks junginys, kuris nesukelia tų pačių šalutinių efektų kaip didelės gyvsidabrio dozės. Antra, jei sudėtume visą timerosalį, kurį gauname per gyvenimą, ir supiltume jį į vieną švirkštą, kiekis, kurį gautumėte jį suleidus, būtų toks mažulytis, jog jis niekaip negalėtų turėti jokio neigiamo poveikio.
Nors nebuvo rasta ryšio tarp timerosalio ir autizmo, nuo 2001 metų timerosalio nebededama į skiepus, nes manoma, jog tokio konservanto skiepuose nereikia. (Vienintelė vakcina, kurioje vis dar yra timerosalio, yra daugiadozė vakcina nuo gripo, duodama suaugusiems ir vaikams, vyresniems nei trejų.) Įdomu yra tai, kad per tuos metus, kai timerosalio nebededama į skiepus, autizmo dažnis toliau auga. Vien ši išvada rodo, jog timerosalis nėra autizmo priežastis."

"Aliuminis skiepuose naudojamas kaip pagalbinė medžiaga. Tai reiškia, jog jis padeda skiepams sukurti geresnį imuninį atsaką. Be tokios pagalbinės medžiagos kaip aliuminis vaikui reikėtų didesnės skiepo dozės, jog ji deramai apsaugotų nuo infekcijos. Aliuminis saugiai naudotas skiepuose daugiau nei septyniasdešimt penkerius metus. Tačiau didelės aliuminio dozės sutrikdo neurologinę raidą, todėl buvo sukurtas dar vienas hipotetinis ryšys tarp aliuminio ir autizmo.
Sutinku su ekspertais, teigiančiais, kad reikia atlikti daugiau tyrimų dėl aliuminio vakcinose; tačiau nesutinku su panika, keliama dėl aliuminio, ir įspėjimų, kuriuos gauna šeimos. Taip pat nemanau, jog būtina atskirti reikiamas vakcinas ar jas leisti pagal alternatyvų tvarkaraštį.
Štai kodėl:
aliuminis yra natūraliai žemės plutoje pasitaikantis elementas. Jo yra mūsų vandenyje, maiste, ore, kuriuo kvėpuojame, ir net krūties piene. Naujagimis gauna reikšmingai daugiau aliuminio per pirmuosius pusę gyvenimo metų iš krūties pieno ar mišinuko nei iš skiepų (maždaug 4,4 miligramų aliuminio iš skiepų, 7 miligramai iš krūties pieno, 38 miligramai iš mišinėlių ir 117 miligramų iš sojų mišinėlių). Šis faktas dažniausiai patogiai pamirštamas prieš skiepus nukreiptoje literatūroje. Jei planuojate neskiepyti savo vaiko, sunerimę dėl aliuminio, galite tučtuojau liautis žindyti dėl tos pačios priežasties. Ir jei manote, kad mišinėlis bus geresnė išeitis – taip nėra. Mišinėliuose yra daugiau aliuminio nei krūties piene. Žinoma, nenoriu, kad liautumėtės žindyti ar maitinti savo kūdikį mišinėliais; tiesiog noriu parodyti faktus perspektyvoje."

Tiesiog gal prieš isterikuojant visose skiepų temose, reikėtų bent jau pasidomėti FAKTAIS?  cool.gif 



Papildyta:

Dar viena ištrauka iš minėtos knygos. Apie MMR ir autizmo ryšį.

"Kalbama, jog skiepai nuo tymų, raudonukės ir kiaulytės sukelia autizmą. Šiuos „debatus“ skatina dvi idėjos.
1. Buvo nustatytas ryšys tarp MMR vakcinos atlikimo laiko ir autizmo diagnozės.
MMR vakcina daroma vienerių metų amžiaus vaikams, o autizmas įprastai diagnozuojamas tarp aštuoniolikos–dvidešimt keturių mėnesių amžiaus. Taigi, remiantis šia laiko sąsaja, buvo suformuota hipotezė, kuri klausė, ar MMR vakcina sukelia autizmą. Tai atrodė kaip iškalbingas sutapimas. Jei įvedi kažką į kūną (šiuo atveju MMR vakciną), ir netrukus po to kai kas išsivysto (šiuo atveju autizmas), galbūt pirmasis dalykas yra antrojo dalyko priežastis. Nelaimei, tai, kas rašoma antraštėse ir tai, kas išlieka žmonių galvose, yra labiau hipotezė nei tą neginčijamai įrodantys tyrimai. Buvo atlikti keli tyrimai, bandant nustatyti galimą ryšį tarp MMR skiepų ir autizmo – ir tokio ryšio nebuvo rasta. Per vieną tokį tyrimą Jungtinėje Karalystėje buvo įvertinta beveik penki šimtai vaikų autistų, ir nebuvo jokių autizmo rodiklių pokyčio po to, kai 1987 m. buvo įdiegta MMR vakcina. Tuo metu, kai vaikai buvo skiepijami MMR vakcina, diagnozių nepadaugėjo, ir nėra autizmo dažnio skirtumų tarp vakcinuotų ir nevakcinuotų grupių. Keletas kitų tyrimų, atliktų pasaulyje, įskaitant Jungtines Valstijas, Kanadą, Suomiją ir Daniją, per kuriuos buvo ištirta tūkstančiai vaikų, parodė panašius rezultatus. Faktas yra tas, kad atliekant tyrimus, per kuriuos buvo ieškota galimo ryšio tarp MMR ir autizmo, tokio ryšio nebuvo rasta.

2. Dr. Andrew Wakefieldas 1998 m. paskelbė tyrimą, kuriame užsiminė apie galimą ryšį tarp autizmo ir MMR vakcinos.
Norite tikėkite, norite ne, bet šis vienintelis tyrimas davė pagrindą beveik viskam, ką dabar girdime apie galimą ryšį tarp skiepų ir autizmo. Dr. Wakefieldo tyrimas rėmėsi išvadomis apie dvylika vaikų . Taip taip. Nepaisant daugybės tyrimų, nerodančių jokio ryšio tarp MMR vakcinos ir autizmo, ir fakto, kad nė vienas tyrimas negalėjo dublikuoti Dr. Wakefieldo rezultatų ir neparodė jokio ryšio tarp bet kurių skiepų (įskaitant MMR) ir autizmo, jo tyrimas, grindžiamas tik dvylikos vaikų rezultatais, tūkstančius tėvų privertė abejoti MMR vakcinos protingumu.
Nelaimei, Dr. Wakefieldo straipsnis padarė didžiulę įtaką, ir šeimos ėmė atidėlioti vaikų skiepijimą nuo tymų, raudonukės ir kiaulytės. Todėl šios infekcijos padažnėjo ir padaugėjo mirčių nuo šių ligų, kadangi straipsnis buvo paskelbtas daugiau nei prieš dešimt metų.
Naujienos apie tariamą MMR vakcinos ir autizmo ryšį užplūdo žiniasklaidą, vos paskelbus Wakefieldo tyrimus. Laikraščiuose, pagrindiniuose žurnaluose ir populiariuose pokalbių šou buvo šnekama apie šį dalyką, ir įžymybės reiškė savo nuomones debatuose. Dabar galite paklausti: „Bet argi neužtenka vieno tyrimo?“ Jei tyrimas būtų mokslinis, jūs būtumėte teisūs. Nepaisant visos žiniasklaidos dėmesio šiems debatams, vos keletas žmonių yra girdėję, jog dr. Wakefieldo tyrimai (vieninteliai tyrimai, rodantys ryšį) buvo iš pagrindų diskredituoti. 2004 m. dešimt iš trylikos tyrėjų, įtrauktų į šį tyrimą, paskelbė: „Mes norime aiškiai pasakyti, jog šiame dokumente nebuvo nustatyta jokio priežastinio ryšio tarp MMR vakcinos ir autizmo, nes duomenų buvo nepakankamai.“ Tai buvo paskelbta po to, kai išaiškėjo, kaip dr. Wakefieldas atliko tyrimus ir kaip surado jiems lėšų.
Iš esmės, daliai dr. Wakefieldo tyrimų lėšų skyrė teisininkų firma, atstovaujanti šeimas, besiteisiančias su vakcinų kompanijomis dėl galimo šalutinio skiepų poveikio jų vaikams. Dr. Wakefieldo tyrimuose dalyvavo keletas vaikų iš teisininkų firmos, besiteisiančios su vakcinų kompanijomis.  Ne vien tai yra akivaizdus interesų konfliktas. Dr. Wakefieldas, be to, suklastojo duomenis ir atliko įtartinus etikos atžvilgiu veiksmus. Pavyzdžiui, jis sumokėjo vaikams savo studijoje po penkis svarus (jis yra iš Anglijos), kad šie per jo sūnaus gimtadienio vakarėlį susižeistų iki kraujo.
Nors tai nebuvo tiesioginis atsakas į Wakefieldo tyrimus, 2009 m. vasario mėnesį ypatingasis JAV federalinis teismas nustatė, kad tarp MMR vakcinos ir autizmo nėra jokio ryšio.
Dar nežinome, kas sukelia autizmą. Ir nors būtų lengva kaltinti skiepus, mes negalime sukurti neteisingos priežasties vien todėl, kad dar neradome tikrosios.

Kai jusu darbdaviai pasikeitus mokesciams vietoj autorines sutarties, jums pasiule isigyti verslo liudijima, jus nesusimastet: o kodel gi buvo pakeisti mokesciai? o kodel gi mano darbdaviai nepaliko man senos sutarties?
Juk tie kas perdirba LT istatymus ne jusu (kaip darbuotojo) naudai, turetu buti laipsniuoti ir garbingi zmones. bigsmile.gif Tik belieka klausimas: o kodel gi tie laipsniuoti ir garbingi zmones taip negarbingai pasielge su jumis, kaip su LT pilieciu ir darbuotoju...
Jusu tas pavirsutinis pagooglinimas, nesigylinant i tema, rodo tik viena: kad visus mokslininkus, kurie pasisakys apie skiepu rysy su ivairiom (tame tarpe ir mirtinom) vakcinu zalingom pasekmem, laukia Wakefieldo likimas. O tie laipsniuoti mokslininkai, kurie tyles arba skleis mela, ir toliau gyvens laimingai ir graziai... bis.gif Tik tos laimes ir grozio kaina: suzalota tukstanciu ir milijonu vaiku sveikata. bicycle.gif

Konkreciai siam berniukui autizmas buvo nuo MMR skiepo sudedamosios dalies : tymu.
Sia istorija papasokojo vaiko tevai per televizija. Cia TV laidos irasas: http://www.autismnet.ru/video.html
Cia tevo pasakojimas: http://www.autismnet.ru/alon.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 15 gruodžio 2010 - 14:59
Šviesioji, jūs skaityti mokate? Tai ne pagūglinimas. Tai 2006-2010 GERIAUSIO AMERIKOS GYDYTOJO tekstas.
O tokios nesąmonės, kaip autizmas nuo skiepo sudedamosios dalies net žiūrėt nesiruošiu. Bent minimaliai išmanant mediciną, akivaizdu, jog tokio ryšio nustatyti paprasčiausiai neįmanoma. Jei būtų įmanoma, tai būtų grandiozinis atradimas. Deja, kol kas jis dar neįvykęs. Nors manyčiau, kad šiuo atveju - ačiū dievui. Nes protingi tėvai, negalėdami savo vaikų apsaugoti nuo autizmo, apsaugos juos bent jau nuo tymų.
Labai gaila berniuko 4u.gif
Atsakyti
3 menesio senumo atvejis.

Mergaitei po 18men skiepo, pakylo temperatura laikesi 2 paras, ant 3 paros isbere rankytes. Diagnoze Atopinis dermatitas. SUtapimas aisku. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 12 15, 21:54)
3 menesio senumo atvejis.

Mergaitei po 18men skiepo, pakylo temperatura laikesi 2 paras, ant 3 paros isbere rankytes. Diagnoze Atopinis dermatitas.  SUtapimas aisku. verysad.gif

Visų pirma užuojauta mergytei dėl diagnozės, tikėkimės, kad taip anksti nustačius išaugs 4u.gif
Visų antra, taip visiškai iš šono žiūrint atrodo, kad po išbėrimo pradėta ieškoti priežasčių ir buvo nustatytas atopinis dermatitas. Dar labiau iš šono žiūrint atrodo, kad atopinis dermatitas mergytei jau buvo kaip toks, tik aštriau nesireiškė ir buvo nepastebėtas/nediagnozuotas. Sutapo, kad buvo atidžiau pažiūrėta ir diagnozuota.
Išberti galėjo būtent dėl esančio dermatito, nes tokiu atveju oda apskritai reaguoja jautriau į bet kokius dirgiklius.
Ir dar - prieš galvodama, ar skiepyti toliau, tėvelių vietoj pasitikrinčiau, ar dukra nealergiška kiaušinio baltymui...
Bet kaip ten bebūtų, svarbu dar vienas faktas - duktė jau apsaugota nuo ganėtinai siaubingų ligų, kurios jau atsigauna pasaulyje, nuo kurių jau gana smarkiai gausėja mirtinų atvejų... Hemofilus influenzae skiepijimas buvo beveik šimtaprocentinis, šiuo metu yra vietovių JAV, kur neskiepyta 50 proc. vaikų dėl žiniasklaidos keliamos isterijos. To pasekoje 2008 metais sirgo 20000 vaikų, iš jų mirė - 1000...
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2010 12 15, 23:29)
Visų pirma užuojauta mergytei dėl diagnozės, tikėkimės, kad taip anksti nustačius išaugs 4u.gif
Visų antra, taip visiškai iš šono žiūrint atrodo, kad po išbėrimo pradėta ieškoti priežasčių ir buvo nustatytas atopinis dermatitas. Dar labiau iš šono žiūrint atrodo, kad atopinis dermatitas mergytei jau buvo kaip toks, tik aštriau nesireiškė ir buvo nepastebėtas/nediagnozuotas. Sutapo, kad buvo atidžiau pažiūrėta ir diagnozuota.
Išberti galėjo būtent dėl esančio dermatito, nes tokiu atveju oda apskritai reaguoja jautriau į bet kokius dirgiklius.
Ir dar - prieš galvodama, ar skiepyti toliau, tėvelių vietoj pasitikrinčiau, ar dukra nealergiška kiaušinio baltymui...
Bet kaip ten bebūtų, svarbu dar vienas faktas - duktė jau apsaugota nuo ganėtinai siaubingų ligų, kurios jau atsigauna pasaulyje, nuo kurių jau gana smarkiai gausėja mirtinų atvejų... Hemofilus influenzae skiepijimas buvo beveik šimtaprocentinis, šiuo metu yra vietovių JAV, kur neskiepyta 50 proc. vaikų dėl žiniasklaidos keliamos isterijos. To pasekoje 2008 metais sirgo 20000 vaikų, iš jų mirė - 1000...


idomu kiek is tu 20.000 buvo paskiepyta? Ir kiek is to 1000 buvo nepaskiepytu/paskiepytu? Yra tokia statistika???

Nebus ,kad is tu 20.000 kokie 18.000 buvo paskiepyti?
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 12 15, 22:39)
idomu kiek is tu 20.000 buvo paskiepyta? Ir kiek is to 1000 buvo nepaskiepytu/paskiepytu? Yra tokia statistika???

Nebus ,kad  is tu 20.000 kokie 18.000 buvo paskiepyti?

Nebus 4u.gif Iš tų 20000 nebuvo paskiepytas nė vienas... Dėl to ir buvo duota knygoje kaip pavyzdys...

Su kažkuriais skiepais - pasitikrinsiu kitąsyk, buvo toks variantas, kad kažkokiame miestelyje užsikrėtė 5, vienas mirė, vienas iš užsikrėtusiųjų buvo skiepytas. Nepamenu ligos 4u.gif

Papildyta:
rašau ir jaučiu, kad nusipezu - nes turbūt būtų neįmanoma patikrinti, kad iš tų 20 000 skiepyta ar neskiepyta. Taip matyt ir atsiranda mitai, galėčiau dabar pasprukt ir neišsiduot, jog "nusišnekėjau" rašydama, bet tiek to smile.gif

cituoju dabar tiksliai: (iš to įrodymas, jog tikrai mirę ir susirgę vaikai buvo neskiepyti)

"2009 m. neskiepytas Minesotos kūdikis numirė nuo Hib infekcijos (B tipo Haemophilus influenzae), užsikrėtė dar keturi. Vienas vaikas buvo penkių mėnesių amžiaus ir iš dalies skiepytas, vienas vaikas buvo pilnai paskiepytas, bet, pasirodo, turėjo imunodeficitą. Kiti trys, įskaitant mirusį vaikutį buvo neskiepyti savo tėvų sprendimu.
Iki 1992 m. išradus Hib skiepą, kasmet pasitaikydavo daugiau nei dvidešimt tūkstančių Hib atvejų ir maždaug tūkstantis mirčių per metus. Įdiegus vakcinavimą, ligos paplitimas krito beveik 99 procentais. "

Norėjau po šio teksto parašyt - taip kad ačiū dievui, mirtys buvo anksčiau nei įdiegus skiepijimą, o dabar mirė tik vienas vaikas, bet pagalvojau, kaip kraupu - koks dar ačiū dievui, kai išėjo iš pasaulio ar tūkstantis, ar vienas - vistiek baisu ir liūdna...
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2010 12 15, 23:29)
Bet kaip ten bebūtų, svarbu dar vienas faktas - duktė jau apsaugota nuo ganėtinai siaubingų ligų, kurios jau atsigauna pasaulyje, nuo kurių jau gana smarkiai gausėja mirtinų atvejų... Hemofilus influenzae skiepijimas buvo beveik šimtaprocentinis, šiuo metu yra vietovių JAV, kur neskiepyta 50 proc. vaikų dėl žiniasklaidos keliamos isterijos. To pasekoje 2008 metais sirgo 20000 vaikų, iš jų mirė - 1000...


O jūsų manymu raudonukė,kiaulytė,tymai irgi siaubingos ligos biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2010 12 16, 09:27)
O jūsų manymu raudonukė,kiaulytė,tymai irgi siaubingos ligos biggrin.gif ?

Tikrai taip. Dėl paprastos priežasties - net jei atmetus tai, kad sirgti jomis nemalonu, ypač tymais ir kiaulyte, galimos komplikacijos pakankamai siaubingos, o nuo nė vieno iš šių virusų VAISTŲ nėra, išskyrus skiepus. Gerai būtų, jei galėtum užtikrinti, jog komplikacijų nebus, deja, iš anksto tai neįmanoma.

Kiaulytė:

Liga prasideda praėjus 2-3sav. po užsikrėtimo bendru negalavimu, galvos skausmu, miego sutrikimu. Po 1-2d. staiga pakyla temperatūra iki 38-39°C, paburksta, tampa skausmingos po ausimis esančios seilių liaukos, oda virš jų įsitempia, bet neparausta. Gali atsirasti skausmas kramtant, ryjant, gali skaudėti ausis, kaklą, dantis. Jaučiamas sausumas burnoje. Jei pažeidžiamos požandikaulinės, poliežuvinė liaukos, patinsta po smakru, apatiniu žandikauliu.
Sergant šia virusine infekcija, galimas ir kitos lokalizacijos liaukinio audinio pažeidimas:
- kasos (pakyla temperatūra, atsiranda stiprūs juosiančio pobūdžio pilvo skausmai, pykinimas, vėmimas),
- sėklidžių (pakyla temperatūra, sėklidė padidėja, atsiranda stiprus skausmas kapšelyje, jo oda būna paraudusi, įtempta),
- pieno liaukų (krūtyje jaučiamas standus, skausmingas sukietėjimas, pakyla temperatūra),
- centrinės nervų sistemos (būdingas karščiavimas, pykinimas, vėmimas, galvos skausmas, gali atsirasti mieguistumas, traukuliai).


Kadangi virusą veikiančių vaistų nėra, skiriami medikamentai padidėjusiai temperatūrai mažinti, ligonis slaugomas:
- neleidžiama vaikščioti (būtina išgulėti apie 10d., kad ligos sukėlėjas neplistų po organizmą),
- duodamas skystas maistas, kad nereiktų kramtyti, pakankamai skysčių,
- ant pažeistų liaukų dedama sausa šiluma (pvz., pašildyta skarelė), o jei yra sėklidės uždegimas – pūslė su šaltu vandeniu.
Sergant vienpusiu ar abipusiu sėklidės uždegimu, naudojami medikamentai uždegimui slopinti (kortikosteroidai), nes gresia nevaisingumas.

tymai:
tai ūminė infekcinė liga, kuri pasireiškia karščiavimu, viršutinių kvėpavimo takų bei akių junginės uždegimu, odos bėrimu.
Virusas pažeidžia galvos smegenis, kvėpavimo takus, virškinimo sistemą.
Ligos eiga
Pagrindinis simptomas: tipinis bėrimas – vadinamosios Filatovo-Kopliko dėmelės ant skruostų, lūpų gleivinės. Ligą sunkina karščiavimas, sloga, kosulys, balso užkimimas, akių jautrumas, bendras silpnumas, apetito stoka. Pirmieji ligos požymiai pasirodo po 8-17 (kartais 21) dienų nuo užsikrėtimo. Tiek laiko trunka vadinamasis inkubacinis (slaptasis) periodas. Ligos pradžia. Staiga iki 38,5-39oC pakyla temperatūra, vaikas sloguoja, sausai kosti, kartais užkimsta. Akys paburksta, parausta, bijo šviesos, ašaroja. 1-3 dienos iki kūno išbėrimo ant minkštojo gomurio atsiranda raudonų dėmių, o ant paraudusios skruostų ir lūpų gleivinės, dantenų – pilkšvai baltų aguonos grūdo dydžio vadinamųjų Filatovo-Kopliko dėmelių. Vaikas atsisako valgyti, gali pradėti viduriuoti. Bėrimo periodas. Po 2-5 dienų temperatūra vėl pakyla, būklė pablogėja. Odą už ausų, veidą išberia rausvomis dėmėmis; dauguma jų greit virsta susiliejančiais mazgeliais. Pirmą dieną išberia veidą, kaklą, antrą – liemenį, trečią – rankas ir kojas. Tuomet mazgeliai ant veido ima nykti. Sveikimo periodas. 4-5 bėrimo dieną krinta temperatūra, švelnėja kosulys, gerėja savijauta, ligonis pradeda sveikti. Nykstant bėrimui, oda dar 5-8 dienas būna rusva, t.y. lieka pigmentacija. Vieną kartą susirgus tymais, daugiau jie nebepasikartoja.
Komplikacijos
Gali kilti plaučių, pūlingas ausies uždegimas, sinusitas, laringitas, smegenų uždegimas (encefalitas), žarnyno uždegimas (enterokolitas). Dažniausiai liga komplikuojasi nusilpusiems po kitų ligų, sergantiems rachitu, mažakraujyste, blogai augantiems ir vyresniems vaikams. Tuomet reikalingas gydymas ligoninėje.
Medikamentinis/Chirurginis gydymas
Specifinio tymų gydymo nėra, vaistai skiriami atsižvelgiant į vyraujančius simptomus: Labai svarbu prižiūrėti odą ir gleivinę. Jei iš akių teka pūlingos išskyros , reikėtų rytais jas praplauti virintu vandeniu, įlašinti gydytojo paskirtų lašų akims (sulfacilio natrio, levomicetino ir kt.). Negalima ant akių dėti tvarsčių. Lūpas patepkite vazelinu ar kremu, į nosį galima įdėti tamponus, suvilgytus augaliniu aliejumi. Burną, ypač pavalgius, skalaukite ramunėlių nuoviru, furacilino tirpalu ar virintu vandeniu, valykite dantukus. Jei prikimsta balsas, patartina pakvėpuoti šiltais garais, kaklą apvynioti šaliku, drėkinti patalpą. Jei būklė negerėja, pakyla aukšta temperatūra, vaikas sunkiai kosti, pradeda dūsti, atsiranda galvos, ausies skausmai, kuo skubiau kreipkitės į gydytoją – veikiausiai liga komplikavosi.

raudonukė
Virusas sukelia kvėpavimo takų, limfmazgių, odos, kartais – blužnies pažeidimą.
Nėščiajai susirgus šia liga nėštumo pradžioje, virusas gali sukelti vaisiaus žuvimą, įgimtos raudonukės sindromą (kurtumą, kataraktą, širdies ydas, mikrocefaliją, psichinės raidos atsilikimą). Dėl didelės apsigimimų tikimybės, užsikrėtus raudonuke iki 16 savaitės, nėštumas nutraukiamas.
Ligos simptomai pasireiškia po 2-3sav. nuo užsikrėtimo. Kartais susirgimo pradžioje atsiranda peršalimo reiškiniai: karščiavimas, sloga, kosulys, gerklės paraudimas. Burnos gleivinėje matomi smulkūs, blyškiai rausvi taškeliai. Paskui padidėja pakaušio limfmazgiai, bet jų neskauda, oda virš jų neparausta. Po limfmazgių padidėjimo praėjus 1-2d., atsiranda smulkus, švelniai rožinis bėrimas - pradžioje veide, kakle, po to išplinta į liemenį, kojas, ant sėdmenų. Bėrimas laikosi 2-3d. ir išnyksta be pėdsakų.
Kartais liga komplikuojasi smegenų, plaučių, ausų ar kitų organų uždegimu.
Virusą veikiančių vaistų nėra, todėl skiriami medikamentai temperatūrai mažinti. Jei ligos eiga labai sunki, gali prireikti gliukokortikoidų, prieštraukulinių vaistų.




Jums tikrai visi šie paryškinti ir neparyškinti dalykai kelia tokį smagų juoką? Nežinau, aš tai ne sadistė, turėdama galimybę apsaugoti vaiką nuo šių dalykų - ja naudojuosi.
Atsakyti
QUOTE(Dzela @ 2010 12 02, 15:35)
WOW WOW WOW.. nerealus virukas.  thumbup.gif  As neisivaizduoju kaip sitokius zmones ir irodimus skiepijancios mamos vadina "pliotkais".  Nezinau kiek autistuku mamytes tiki savo vaiko ir skiepu sasaja, bet jei tokiu yra manau sitas vyrukas paske viena labai idomu dalyka. Autizmas gali buti gydomas istraukiant mercury (ar koks ten tas baisulingas toxinas) is organizmo. Jie net pateikia pavyzdi kur vienas vaikas buvo pagyditas g.gif \
Aciu uz linka, dabar kai klaus kodel neskiepiju turesiu DAAAAAG daugiau irodymu!



Cia siap, paskaiciau stipriosios argumentus, nusprendziau paieskoti info. Ir dar su tuo paciu daktaru kuoriuo (as vis dar) zavejausi. Jis sake kad nei gyvsidabrio nei kiti afektai netiriami, bet va ziurekit radau 2010 m. tyrima. Reikia dar i ji pasigilinti... aisku cia jokio rysio nei tarp gyvsidabrio nei tarp vakcinu nei tarp thimerosalio nerasta:) bet gal kam idomu.

http://www.cdc.gov/v...sal-autism.html
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2010 12 15, 22:35)
Šviesioji, jūs skaityti mokate? Tai ne pagūglinimas. Tai  2006-2010 GERIAUSIO AMERIKOS GYDYTOJO tekstas.
O tokios nesąmonės, kaip autizmas nuo skiepo sudedamosios dalies net žiūrėt nesiruošiu. Bent minimaliai išmanant mediciną, akivaizdu, jog tokio ryšio nustatyti paprasčiausiai neįmanoma. Jei būtų įmanoma, tai būtų grandiozinis atradimas. Deja, kol kas jis dar neįvykęs. Nors manyčiau, kad šiuo atveju - ačiū dievui. Nes protingi tėvai, negalėdami savo vaikų apsaugoti nuo autizmo, apsaugos juos bent jau nuo tymų.
Labai gaila berniuko 4u.gif


Stripulis, kiek suprantu angliskai skaitot laisvai. Todel pateikiu jums visa sarasa moksliniu straipsniu, tyrimu ir knygu, kuriose irodytas rysys tarp tymu vakcinos ir ivairiu ligu bei negaliu:
http://curezone.com/...p.asp?i=1054345

T.p. pateikiu keleta straipsniu is to saraso pasiskaitymui.
http://ajph.aphapubl...nt/69/2/160.pdf
http://www.ncbi.nlm....les/PMC1319440/
http://www.ncbi.nlm....les/PMC1891030/
http://www.healthych...t-immunizatons/

Abejoju ar jus skiepu apsaugojot savo vaika nuo tymu, taciau kad jusu vaikas savo gyvenime pajaus skiepu zala, neabejoju. Labai gaila jusu vaiko. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(stripulis @ 2010 12 16, 17:28)
Virusą veikiančių vaistų nėra, todėl skiriami medikamentai temperatūrai mažinti. Jei ligos eiga labai sunki, gali prireikti gliukokortikoidų, prieštraukulinių vaistų.
Jums tikrai visi šie paryškinti ir neparyškinti dalykai kelia tokį smagų juoką? Nežinau, aš tai ne sadistė, turėdama galimybę apsaugoti vaiką nuo šių dalykų - ja naudojuosi.


Yra didelis skirtumas kai vaikas persirga naturaliai viena kita liga ir kai "rupestingos" mamos (deje ir as tokia buvau) apkrecia nesubrendusia imunine sistema visais imanomais virusais (15 vyrusu per 1.5 gyvenimo metus blink.gif blink.gif blink.gif ) per trumpa laiko tarpa, kurie patenka i organizma ne naturaliais keliais.
Kai vyrusas patenka i organizma naturaliu budu, organizmas (as cia supaprastinu aisku) turi laika paruosti visas savo sistemas kovai su juo (ir net nebutinai susirgti), o kai patenka is karto i krauja (ne naturaliu budu), tai issaukia imunines sistemos disbalansa. Beje, nepamirskit, kad tas virusas patenka i krauja su visokiais zalingais adjuvantais, korservantais bei ju junginiais, kuriu poveikio niekas niekados netyre. Tad is esmes skiepyjami vaikai yra bandomieji triusiai, kuriems net statistiskai numatytas tam tikras procentas komplikaciju, mirciu ir neigalumu nuo skiepu zalos. Deje, ta statistika neaspindi realios zalos, nes dauguma atveju tiesiog neregistruojama. Beje, daugelis skiepu sukelia kruva letiniu lygu, kurios pasireiskia po keletos metu (ju aisku irgi niekas neregistruoja) ir taip pat gali sukelti mirti, liga ar neigaluma.

stripulis, jus gi ne sadiste... tai nepamirskit apsaugoti savo vaiko nuo gripo, erkinio encefalito, vejarupiu, gimdos kaklelio vezio ir t.t.... skiepais. Pasinaudokit galimybe apsaugoti savo vaika nuo mirties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 17 gruodžio 2010 - 14:36
QUOTE(Dzela @ 2010 12 17, 11:06)
Cia siap, paskaiciau stipriosios argumentus, nusprendziau paieskoti info. Ir dar su tuo paciu daktaru kuoriuo (as vis dar) zavejausi. Jis sake kad nei gyvsidabrio nei kiti afektai netiriami, bet va ziurekit radau 2010 m. tyrima. Reikia dar i ji pasigilinti... aisku cia jokio rysio nei tarp gyvsidabrio nei tarp vakcinu nei tarp thimerosalio nerasta:) bet gal kam idomu.

http://www.cdc.gov/v...sal-autism.html


Atkeliu is kitos skiepu temos. Si mama padare savo tyrima.
QUOTE(ritatitas @ 2010 07 31, 12:58)
Mano vaikas gime priduses, virkstele 2 kartus apsivyniojusi aplink kakla, neverke tik dejavo, aimanavo, nes ji virkstele uzsmauge. Tai vat toliau vystesi tiesiog puikiai, viska dare kiek anksciau nei bendraamaziai, 9 menesiu buvo pirmieji zodziai, o kai gavome MMR skiepa, parsidejo didelis regresas, ir as manau, kad to pasekmeje mes turime autizmo spektro diagnoze- autizmo bruozai.  smile.gif  Visai neseniai padareme sunkiuju metalu testa is slapimo, na ir ka galvojate - auksta koncentracija, tai vat kadangi jau nuo pat gimimo greiciausiai buvo kazkas pastrige, vaiko organizmas nesugebejo isvalyti gautu su skiepu metalu is  organizmo.

Papildyta:
QUOTE(stripulis @ 2010 12 15, 23:50)
Iki 1992 m. išradus Hib skiepą, kasmet pasitaikydavo daugiau nei dvidešimt tūkstančių Hib atvejų ir maždaug tūkstantis mirčių per metus. Įdiegus vakcinavimą, ligos paplitimas krito beveik 99 procentais. "

Norėjau po šio teksto parašyt - taip kad ačiū dievui, mirtys buvo anksčiau nei įdiegus skiepijimą, o dabar mirė tik vienas vaikas, bet pagalvojau, kaip kraupu - koks dar ačiū dievui, kai išėjo iš pasaulio ar tūkstantis, ar vienas - vistiek baisu ir liūdna...


http://www.post-vacc...m/3909/hib.aspx

google vertimas (stripulis, manau jus geriau isversit mirksiukas.gif )
Vakcinos HIB Šalutinis poveikis

Kadangi vakcina yra beveik visada kartu su DKTP duomenis yra nepaprastai sunku nepalankius trumpą ar ilgą laikotarpį žinoti. Yra buvę praeityje atvejais HIB meningitas, tik po HIB vakcinacijos aprašyta. Kritiškai vertinti daug suomių tyrimas parodė, kad 1 iš 1700 vaikų, nepilnamečių diabetas (diabetas vaikams) gali vystytis pagal vaccinaties.2 HIB pakartoti lygiagrečiai su HIB vakcinacijos Suomijoje įvedimas rimtų ligų skaičių pneumococ padidėjo . Šveicarijoje, nors HIB meningitas stipri, tačiau meningococ-miningitis nuo 1995 m. beveik verdubbeld.3 taip pat Nyderlanduose, pneumokokinės infekcijos skaičiumi po HIB skiepijimas 1993 m. išaugo, labai smegenų uždegimas skaičius išaugo . Iš Osterhol egzaminą Minisota 1988 m. buvo vaikų, kurie turėjo HIB skiepijimas turėjo penkis kartus didesnė tikimybė gauti meningitu ar ne ingente kinderen. 4 iš Japonijos patirtis rodo, kad jei šios vakcinos yra atidėtas, neurologinių sutrikimų, tokių kaip numeris meningitas, epilepsija, smegenų uždegimas (encefalitas), sumažinta iki priimtino pavojaus požymis. Taigi, nervų sistemos sutrikimai numeris su simptomai, įskaitant likusius 37 mirčių per penkerius metus 57-16 ir numeris neurlogische liga be simptomų ilgalaikio 82-14. 5
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 17 gruodžio 2010 - 15:31