Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai kurie yra TIKRAI reikalingi

QUOTE(Raganaa999 @ 2010 12 19, 14:17)
as saviske tyriau, deja kaip ir saket, tikslumas abejotinas, nes ale niekam nealergiska  doh.gif  nors dermatita turim.. (kaltinu skiepus  biggrin.gif  )
Kas del skiepu ir alergijos.. primaitint nepradedam vos gimusio ir pradedam nuo vieno kasnio, ir ziurim kokia reakcija, beria, neberia ir t.t.. o skiepai suleidziami vos gimusiam ir ne per skrandi kaip zinia..
Va skiepytu nuo kokiu metuku ar dvieju, tai suprasciau.. jau matai ir ar vaikas alergiskas ir kokiom ligom serga ar neserga..

Tyrėt prieš atsirandant atopijos simptomams g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2010 12 19, 12:34)
Amica, žvilgtelėkit į daugelio vaistų anotacijas ir pamatysite kažką panašaus į: "poveikis vaisiaus vystymuisi neištirtas, todėl skirti tik įvertinus žalos/naudos santykį", "eksperimentiniuose tyrimuose su gyvūnais žalingas poveikis nenustatytas, tačiau tt ir pan."
Papildyta:

Tikrai taip- kyla.Apie jų kūrėjus  bigsmile.gif


Į vaistų anotacijas žiūriu visada, jei tik kažkokius vaistus tenka vartoti 4u.gif

Čia kaip pažiūrėsi mirksiukas.gif . Neimu viso filmo turinio už šimtaprocentinę tiesą, bet tikrai negalvoju, jog tai gryna falsifikacija ir kūrėjų išmislas tam tikrais tikslais. Nebūkim naivūs - mes labai daug ko nežinom, nes paprastam žmogui labai daug kas nesakoma. Pamenu vienos garbios profesorės, tuo metu atstovavusios Lietuvą Briuselyje, atsakymą į keletą mūsų, studentų, užduotų klausimų. Tuomet man tai atrodė keistas atsakymas, bet vat kai pamatai dar ir tokius dokumentinius filmus, kai paskaitai įvairius straipsnius, tuomet tikrai susimąstai. Bet kas nenori matyti ir žinoti daugiau, tai tas ir nematys, ir nežinos.

QUOTE(stripulis @ 2010 12 19, 14:01)
sekundę, o aš nesuprantu, mes kalbam apie standartinį rinkinį - vaikų skiepai iki pusantrų metų, ar apie VISUS skiepus? Jei apie standartinį -
tuberkuliozės vakcina,
Hepatito B vakcina
Kokliušo, difterijos, stabligės vakcina
B tipo Haemophilus influenzae infekcijos vakcina
Poliomielito vakcina
Tymų, epideminio parotito, raudonukės vakcina
- tai bent aš manyčiau, jog jie buvo pakankamai SMARKIAI ištirti, ir jais lyg niekas neturėtų skiepyt nėščių moterų?


Aš galvojau, Jūs apie visas vakcinas kalbate. O jei kalbėti apie tas standartines, tai pvz tuberkuliozės vakcina tikrai nemažai kritikuojama, o daugumoje užsienio šalių (turiu omeny ES) išvis ja vaikai neskiepijami.

Tai vat, kad taip manote JŪS, bet ar tai tikrai tiesa ir ar tikrai pakankamai SMARKIAI šitos vakcinos buvo ištirtos, tai čia kitas klausimas, į kurį nei aš, nei Jūs 100proc. teisingai neatsakysime.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 12 19, 16:03)
Į vaistų anotacijas žiūriu visada, jei tik kažkokius vaistus tenka vartoti  4u.gif

Čia kaip pažiūrėsi  mirksiukas.gif . Neimu viso filmo turinio už šimtaprocentinę tiesą, bet tikrai negalvoju, jog tai gryna falsifikacija ir kūrėjų išmislas tam tikrais tikslais.

Vadinasi pastebėjote, kokios yra standartinės vaistų naudojimo rekomendacijos nėščiosioms.Tiesa, dar yra vaistų klasifikavimas pagal galimą pavojų vaisiui, tačiau ir ten absoliuti dauguma tų, kurie klasifikuojami kaip C ar D klasės, yra ištirti bandymuose su gyvūnais nustačius galimą žalą ar prieštaringus rezultatus.
Tokie filmai pastaruoju metu yra labai gerai parduodama prekė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2010 12 19, 16:12)
Tokie filmai pastaruoju metu  yra labai gerai parduodama prekė  mirksiukas.gif


Galbūt, sutinku, bet nemanau, kad tokie filmai laužiami iš piršto. O labai gerai parduodamos prekės ir milžiniški pelnai gaunami ir karo pramonėje, ir farmacijos pramonėje, ir maisto pramonėje. Tikrai daug kur. Perki dešreles, valgai, labai skanios, o kai paskaitai tos "skaniosios" dešrelės sudėtį.... Ai, ką čia ir bekalbėti apie tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 12 19, 19:54)
Galbūt, sutinku, bet nemanau, kad tokie filmai laužiami iš piršto. O labai gerai parduodamos prekės ir milžiniški pelnai gaunami ir karo pramonėje, ir farmacijos pramonėje, ir maisto pramonėje. Tikrai daug kur. Perki dešreles, valgai, labai skanios, o kai paskaitai tos "skaniosios" dešrelės sudėtį.... Ai, ką čia ir bekalbėti apie tai  doh.gif

Šlamštinės dešrelės, žinoma, gamintojui neša pelną. Po laidos apie maisto pramonės siaubus baubus į rinką paleidžiamos naujos dešrelės be "E", "B", "C" ar "D", tik jau truputėlį(ar ne truputėlį bigsmile.gif ) brangesnės. Ir jos taip pat neša pelną.... tik didesnį. Puikus marketingo planas, ar ne biggrin.gif O kur dar pelnas už reklaminius intarpus tokios siaubų baubų laidos metu. Sutikit- jų populiarumas ir žiūrimumas milžiniškas. "Siaubas baubas" puiki prekė, ypač tiems, kas ją moka tinkamai parduoti.
Atrodo, nutolom nuo skiepų temos, nors, geriau pagalvojus, gal ir nelabai smile.gif
Kiekviena pramonės šaka, ar gaminanti rinkai maisto produktus, ar ginklus, ar grožiui skirtas priemones siekia ir gauna pelną.Farmacijos pramonė nėra šventesnė už kitas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dange: 19 gruodžio 2010 - 20:15
QUOTE(stripulis @ 2010 12 19, 06:39)
ais skiepais buvau klausiama, ar mano vaikas nealergiškas kiaušinio baltymui.
O ko čia užsukau, tai kad mane dar užkabino vienas ankstesnis teiginys, esą mūsų vaikai bandymų triušiai, nes niekas netiria, kaip tie skiepai veikia. Prieš pliurzydamos - ar bent įsivaizduojat, kaip SMARKIAI patikrinamas kiekvienas skiepas, prieš paleidžiant jį į rinką? Ir ne su vaikais wink.gif


Nesidomėjau šia liga, bet jei mano vaikui būtų atopinis ir gydytoja lieptų neskiepyt, kuo smulkiausiai išsiaiškinčiau, kodėl tai daroma, ir gavusi ĮTIKINAMUS argumentus, jog skiepijimas pakenks labiau nei neskiepijimas, neskiepyčiau.


1. Vaiku imunine sistema (ypac kudikiu) stipriai skiriasi nuo suaugusiu, nes yra NESUSIFORMAVUSI. Todel tai, kas gal but (abejoju kad be pasekmiu, nes po keliu metu niekas gi netikrina) gerai jusu zodziais praeina ne su vaikais, su vaikais gali tureti ir turi zalinga poveiki.
2. Kiek zinau, tai skiepu bandymai daromi butent su vaikais. Atrenkami sveiki vaikai. Taciau, 90 proc. dabartiniu vaiku gimsta su vienom ar kitom problemom (kuriu niekas pries skipijant netyria). Todel, praktiskai 99 proc. skiepijamu vaiku, skiepai turi zalinga poveiki.
3. Vaikas su atopiniu dermatitu nera skiepijamas, nes jis yra NESVEIKAS vaikas. O nesveikiems vaikams skiepai padaro ypatingai didele zala. Sveikiems, tarp kitko, irgi.
Nes vaiko, kuris turi bet kokia problema, dazniausiai organizmas yra daugiau uzterstas vyrusais ir infekcijomis. O skiepai tai ir yra vyrusai, kurie DAR daugiau uztersia vaiku imunine sistema (kuri ir taup jau nesusitvarko su esama apkrova) ir sveika vaika pavercia ligoniu, ligoni pavercia invalidu, o invalida lavonu.
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2010 12 19, 11:40)
Nu va, protingi žmonės ,paskaitę protingų knygų, teigia, jog anafilaktinis šokas vaikus, alergiškus kiaušinio baltymui, ištinka išsyk po MMR vakcinos ar vėjaraupių vakcinos, kartais dar net nespėjus ištraukti adatos. Čia prie to pačio, kad tėvai turi žinot, ar jų vaikai nealergiški.
Ir dėl dermatito - spėlioju - gal atopiniu dermatitu dažniau serga tie vaikai, kurie yra alergiški dar kam nors, kad ir tam baltymui, ir gydytojai apsidraudžia, nerekomenduodami skiepyti? g.gif
Ir nors kiek man suprantama, tokia alergija reta, bet bent jau tai yra REALUS pavojus, susijęs su skiepais ir galintis nuo jų atgrasinti, ir tokiu atveju žmogaus smerkti negali, galbūt jis dar spės paskiepyti vaiką vėliau, išsiaiškinęs, kad nėra minėtos alergijos.
O ne tie visi briedukai apie imuninės sistemos perkrovimą, MMR ir autizmą ir panašiai.


Alergija ir yra imunines sistemos perkrovimas lotuliukas.gif (o ne briedas pagal jus doh.gif )tam tikrais tersalais: pvz. toksinais nuo vyrusu ir infekciju, aplinkos (maistas, oras ir pan.) tersalai (chemikalai, sunkieji metalai ir pan.). Imunine sistema hyperjautriai reaguoja i svetimus baltymus (vyrusai ir kiausinio baltymas is vakcinu) bei kita chemija is vakcinu.
Alergija kiausinio baltymui is oro irgi neatsiranda. Nes perkrautas tam tikrais tersalais organizmas nesugeba isskaidyti tam tikru sudetingesniu baltymu, pvz. siuo atveju kiausinio baltymo. Tai kam ta organizma DAR daugiau apkrauti vyrusais (ju toksinais, adjuvantais ir konservantais is skiepu) is skiepu?
Beje, autizmas yra KELIU sistemu perkrovimas. Ir skiepai tame perkrovime vaidina viena is pagrindiniu vaidmenu kartu su kitais aplinkos veiksniais.

Ar jus jau paskiepijot savo vaika nuo: erkinio encefalito, vejarupiu ir gimdos kaklelio vezio? Jei ne, tai kodel dar nepaskiepijot?

QUOTE(stripulis @ 2010 12 19, 06:39)
Prieš skiepijant netiria todėl, kad tai labai retas reiškinys. Antra, alergija niekada nepasireiškia iš karto siaubingai. Ji kaupiasi.

Tai ir yra imunines sistemos perkrova. mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(stripulis @ 2010 12 19, 12:09)
Oi, aišku, ponia, kad nepatikrinamas, ką jūs sau galvojat - brungū gi tokie dalykai... Paima koks Petriukas, sugalvoja, čia bus skiepas nuo roto pvz., duokit vaiką, supurkšim, mažu bus gerai? bigsmile.gif


Pazystu viena mama, kurios vaikas (dabar jo diagnoze sunkus autizmas) sudalyvavo Usonio skiepu programoje (beje, nemokamoje doh.gif ). Tevai veliau padare vaikui tyrimus, rado gyvsidabrio pertekliu plaukuose. Vaikas nekalba.
Papildyta:
QUOTE(stripulis @ 2010 12 19, 15:27)
gali būti alergiška pvz. skalbimo milteliams, o jokie tyrimai ta tema nedaromi. Jei būtų "kalti" skiepai (teoriškai), būtų vaikas alergiškas ir kiaušinio baltymui... Nors atvirkštinis ryšys daug logiškesnis.
maniškė irgi alergiška, tik skiepai čia visai ne prie ko, prie ko yra įgimtas paveldėjimas, mano prosenelė pvz. irgi buvo alergiška, ale užtikrintai neskiepyta wink.gif Ir senelė, ir tėtis, ir tetos, ir pusbroliai, ir pusseserės, ir aš pati, ir dabar mano vaikas.


Jusu senele ir prosenele tikriausiai gyveno karo metu. Ten buvo savi (karo) tersalai ir maisto nepriteklius.
Paveldejimas yra, ir puiku kad jus apie ji informuota net iki savo proseneles laiku. Tik gaila kad isvadu jokiu nepadaret. Nes tas jusu seimos paveldejimas po visu jusu seimos kartu skiepijimo, polaipsniui fiksuosis jusu palikuoniu DNK ir kazkuriai sekanciai kartai jau taip nepasiseks kaip jums. Nes kas kart, su kiekviena karta ir kiekvienu skiepu (ir kitais tersalais) dideja jusu palikuoniu rizika gauti anafilaktini soka. Ir jau nebutinai nuo skiepu, bet skiepai ir kiti tersalai priartina si momenta.
Taip, jus pati DAR gyva. Bet kokia sveikata jusu paskiepyti vaikai perduos jusu anukams, nezinia... ypac turint toki nekoki (alergijos atzvilgiu) seimos pavelda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 20 gruodžio 2010 - 14:15
QUOTE(Sviesioji @ 2010 12 20, 14:13)
1. Vaiku imunine sistema (ypac kudikiu) stipriai skiriasi nuo suaugusiu, nes yra NESUSIFORMAVUSI. Todel tai, kas gal but (abejoju kad be pasekmiu, nes po keliu metu niekas gi netikrina) gerai jusu zodziais praeina ne su vaikais, su vaikais gali tureti ir turi zalinga poveiki.
2. Kiek zinau, tai skiepu bandymai daromi butent su vaikais. Atrenkami sveiki vaikai. Taciau, 90 proc. dabartiniu vaiku gimsta su vienom ar kitom problemom (kuriu niekas pries skipijant netyria). Todel, praktiskai 99 proc. skiepijamu vaiku, skiepai turi zalinga poveiki.
3. Vaikas su atopiniu dermatitu nera skiepijamas, nes jis yra NESVEIKAS vaikas. O nesveikiems vaikams skiepai padaro ypatingai didele zala. Sveikiems, tarp kitko, irgi.
Nes vaiko, kuris turi bet kokia problema, dazniausiai organizmas yra daugiau uzterstas vyrusais ir infekcijomis. O skiepai tai ir yra vyrusai, kurie DAR daugiau uztersia vaiku imunine sistema (kuri ir taup jau nesusitvarko su esama apkrova) ir sveika vaika pavercia ligoniu, ligoni pavercia invalidu, o invalida lavonu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2010 12 19, 13:21)
Įdomi mintis  g.gif Taigi yra pasiūlymas tik gimusį vaiką ištirti dėl galimų alergijų. Ką praktiškai galima padaryti ? Odos mėginiai tokiame amžiuje netinka. Pilna alergenų paletė mėginyje iš kraujo? Įmanoma techniškai, bet tikslumas..... tarkim abejotinas.Bet kyla klausimas, ką daro neskiepyjamų vaikų mamos, pradėdamos primaitinimą? Tarkim įvesdamos į racioną kiaušinį, žuvį, duodamos sausainį(kurio gamybos procese galbūt būta riešutų pėdsakų) ir tt .Ar pilnai ištiria vaiką, ar palengva sensibilizuoja iki alergijos pasireiškimo  g.gif


Galima viska, tik tam reikia skirti pinigu. Pvz. padaryti kiekvienam vaikui imunograma, visu organu tyrimus, alergenu ir maisto netoleravimo palete. Cia aisku ne visi tyrimai isvardinti.
TAciau jau isvardinti tyrimai kainuotu kaip min 2000 Lt kiekvienam vaikui. Bet tai butu pigiau, nei moketi neigaliems vaikams, nukentejusiems nuo skiepu, neigalumo ismokas bei teikti kitas lengvatas. Jau nekalbant apie moraline reikalo esme.
Aisku, po tokiu isankstiniu tyrimu, irodyti kiekvieno skiepo zala, butu LABAI paprasta. O kiekvienos zalos irodymas, tai galimybe prisiteisti tevams milziniskas kompensacijas is valstybes ir konkreciai is formacijos firmu. O kam to reikia... Juk pelnas TIK formacijos, o nuostoliai VISU (zmoniu, gyvenanciu toje valstybeje ir mokanciu mokescius).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 20 gruodžio 2010 - 14:20
QUOTE(Sviesioji @ 2010 12 20, 14:02)
Galima viska, tik tam reikia skirti pinigu. Pvz. padaryti kiekvienam vaikui imunograma, visu organu tyrimus, alergenu ir maisto netoleravimo palete. Cia aisku ne visi tyrimai isvardinti.


Gal galėtumėt detalizuoti visų organų tyrimus g.gif
Atsakyti
Šviesioji, tik vienas klausimėlis: jums pačiai nejuokinga jūsų visa rašliava? Nes man, prisipažįstu - labai, kaip šiek tiek apsiskaičiusiam ir protaujančiam žmogui.. Na, nors pralinksminat, nors iš kitos pusės, liūdna, kai žmogus nemoka mąstyti... Jūs skiepyta? Galbūt tai skiepų pasekmė sad.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2010 12 20, 16:32)
Gal galėtumėt detalizuoti visų organų tyrimus  g.gif


O ka, jus kaip medike nezinot pagrindiniu organu? lotuliukas.gif

Vien tik organu echoskopijos tyrimu yra nepakankama diegnostika pries skiepus. O kadangi kitu tyrimu pries skiepijant vaika musu biudzetas TIKRAI nefinansuos, tai apie ka mes cia aplamai diskutuojam...
Atsakyti